Sign in to follow this  
DK15

Zastava Krajine

Recommended Posts

mislis zastava srbije ili zastava krajinade?

ako mislis na zastavu krajinade, vjerujem da je uradjena jedna i da je umikat odnosno nije na prodaju, neprocjenjiva je

Zastavu Srbije mozes da kupis gde se inace prodaju etno stvari.. nema bas na svakom cosku.. ali imas da nadjes. Recimo "Radna zena", "NAAI" ili tako neka vec jaca prodavnica.

Zastava Krajinade je napravljena prosle godine, i sto kaze Zombi unikatna je, i neprocenjiva je. 8)

Napravicemo jos par komada zastava Krajinade, i to ce dobiti oni ljudi koji su zaista to zasluzili, i vredni su toga da je imaju. :D Te zastave Krajinade ce se napraviti, u nekom narednom periodu.

Zastavu Srbije mozes da kupis gde se inace prodaju etno stvari.. nema bas na svakom cosku.. ali imas da nadjes. Recimo "Radna zena", "NAAI" ili tako neka vec jaca prodavnica.

Zastava Krajinade je napravljena prosle godine, i sto kaze Zombi unikatna je, i neprocenjiva je. 8)

Napravicemo jos par komada zastava Krajinade, i to ce dobiti oni ljudi koji su zaista to zasluzili, i vredni su toga da je imaju. :D Te zastave Krajinade ce se napraviti, u nekom narednom periodu.

A mogu li ja dobiti jednu !? @->- Volim te Chukice naaaaajviĆĄe na svijetu ....... :D:D:D:D

hvalavam dj-zombi i chule ja sam i to mislio da nebi bili dje da se kupi zastava srbije ima na pijaci ja sad zivim u spaniji i idem mjesec u batajnicu i kupicu u batajnici ali znate dje se moze kupiti od jugoslavije sto izlazi sa zvjezdom?? ;D hvala

takve zastave se vise ne prave, a i ato ce ti?!

Mozes da ih narucis, kod firme "Radna Zena", u centru BG, odmah ispod savezne skupstine. Mislim da je Kosovska ulica.

hvala chule bijo sam isao u srbiju 25 dana sad i kupio sam zastavu krajine u nekoj radnji od srbije kod knez mihajlove i zastavu od jugoslavije sa petokrakom stric mi je narucio da siju u staroj pazovi.

Nije mi to jasno da nekome 2009. godine treba ex yu zastava?

Ok.. imas postovanje prema tom vremenu i drzavi.. ali sto ce ti uzivo zastava?

Mislim ne konkretno tebi, vec nekome..