• Announcements

• dj-zombi

Nove knjige   07/18/2016

U sekciji foruma "Krajina u knjigama" postavljeno dosta novih knjiga, obavezno pogledati:    6. Licka divizija - ratni put
       Kordun i Lika u NOB
       Kotar Slunj i kotar Veljun u NOR i socijalističkoj izgradnji
       SJENIČAK KRONIKA KORDUNAŠKOG SELA   Ove knjige kao i jos stotine drugih mozete takodje naci i u sekciji sajta "Dokumenti" http://www.krajinaforce.com/dokumenti/index.html          
Sign in to follow this  
Followers 0
ratnik

KARIN-SRPSKO MORE

138 posts in this topic

Od Karina pa do Knina po tri dana idem pjeske, sve do Plavno i Kistanja sa zenama pravim greske!!!!!!!!

11.jpg

gledam slike i odma mi se ide :((.... moji se nocas vratili i pricaju dozivljaje, jooooj kako meni zao sto nisam isla ovog ljeta :(( al okej ima dana :)) veliki pozdrav svimaaaa cmokaa

Pozdrav za Biljane_Gornje. Ma i meni se ide, jos kad mi ispricaju ljudi koji su bili uh, ali nekako uvek ide jedna sretna prica pa jedna tuzna koja me toliko razocara da mi se i neide. Ajde iskucaj malo kako im je bilo. :razz

e cao pozdrav i tebi :)) kazu moji da im je bilo super, svaki dan oko 40 stepeni i naravno svaki dan u karinu!!! kaze brat da ima nenormalno puno nasih!! kaze sve registracije iz scg, i da je svake godine sve bolje i bolje :() tako mi je zao sto nisam bila ovog ljeta :(( al okej pozdravvvv :()

Mnogi i prodaju svoje vikendice ... kuce ... i ovde jedni moji poznanici su dole u Donjem Karinu ... kazu hladno more :) Najvise ima BG tablica ... Problem su Hrvati iz BIH koji su naselili tudje kuce...pa ne zele izaci bez neke materijalne nadoknade...jer navodno su "kao" odrzavali kuce .... Policija izadje , kaze im da se isele i tako se zavrsava ... Ili ako prodaju imovinu Hrvatu onda prepustaju to njemu ...A da ne govorim kako FURNJAJU njigove "domoljubne pesmice" cisto da mirno ne spavas nocu..

I ja bi da odem dole , a pre svega u moju BATINU :( Pa da odem do podruma i popijem casu fino rashladjenog Baranjskog vina s Knezevih vinograda :( Pa da odem malo do Kopackog rita i razapnem sator ...

Ne konem duhom i verujem da cu se vratiti SVOJOJ KUCI ... Jeste da nije nikakva ali je MOJA !!!

U ovim letnjim danima , vata me onako malo veca tuga , em zbog avgusta meseca i OLUJE em zbog toga sto ne mogu izdrzati i suzu pustiti kad cujem kako je neko bio kod kuce...

Tuga mi je jos veca jer za 3 nedelje idem na Novi Zeland u Napier...kod rodbine malo da radim ... jedno pola godine sigurno ... Kako ce mi biti sam mili dragi BOG zna ... Izdrzao sam sve izdrzaci i ovo ...

Biljane_Gornje verujem ti koliko ti je zao .........

jeste jako mi je zao, bila sam ja proslog ljeta i sve to obisla al ipak ocu opet :(( jeste ima puno bosancerosa, nista ne rade danju a nocu samo kradu :)) jebiga eno im oni kad nas nisu htjeli :() byee

Da ti pozelim sretan put u Novi Zeland. Oce li biti 19 sati leta? Nadam se da ces da zaradis koji dinar i da budes pravi Srbin, a ne dusa prodana pa da pare ostavis kod Majkla Dzordana. Ako nemas vec odredjeno sta ces sa parama evo postavljam sliku jednog lepog brodica. Mozda dovezes i bolji iz Novog Zelanda, ali ime barke je najbitnije. Usput prepevacemo i pesmu pa ima da ide ovako: Karinskim morem plovi mala barka, morem plovi ne boji se mina, a u barci Ratnik povratnik doso po svoje na svoje...

91a3fc36.jpg

pckm76 hvala na lepim zeljama ... Vraca se od godine ... Imam jos 3 nedelje...a imam i neka posla jos da odradim :)