Sign in to follow this  
ratnik

KARIN-SRPSKO MORE

Recommended Posts

kao i uvjek u Karinu bilo SUPERRR, zacudila sam se kolko nasih ljudi ima, svake godine sve vise i vise... ma nema sanse da bi isla na druga mjesta, za mene je Karin zakon... jebiga opet cekati godinu dana, al doce ako Bog da jos jedna 7, mjesec :green pozdrav

Dobra je tema, ali jedna mala ispravka, nije Karin bio jedini izlaz na more RSK, vec Karin i Novigrad - ukupno 30km. Znaci u celini srpski do akcije Maslenica, nakon akcije Maslenica i dalje ceo Karin a Novigrad delimicno. Ima reportaza za SRT televizije sa Pala, novinar Ognjen Tadic u poseti Novigradu 1993-e. Ima i na mapama, itd. Pa nije se mogla voditi borba za Maslenicu da nije bio Novigrad pod kontrolom SVK.

On 3/10/2005 at 9:33 PM, dj-zombi said:

u pravu si, tukli nas carlijem od pravca maslenice, granate padale u vodu bez ikakvog dejstva, mislim explodirale su ali voda je imala odlican efekat za amortizovanje detonacije i rasprskavanja gelera tako da se nismo trudili izaci iz vode

cak smo i ovo ustasama pokazivali

:butthead:

Srasno,ko jos moze da vjeruje u ovo,djeca koja ovdje pisu i nista ne zanju o ratu,balistici,granatama i o istini .Znaci Igore,slobodno me banuj,po navici,ali ovo istina nija kao mongo toga

Крајина једина српска држава са придјевом српски у имену а која има излаз на море. Него јел има неко из оног краја код трговине некад познатој под називом Волан (ако ме сјећање добро служи) :)