Sign in to follow this  
masha

Razglednice

Recommended Posts

PLITVICE11.jpg

A ovo je jedna za nas koji volimo stare stvari... Za sada znam da su to Rada i Ena, ... od mashe

:hello2: :idea :biggrin :suncane:

Masha, HVALA PUNO, HVALA TI OD SRCA, SUPER JE !!!

:smile

Ma ti si moja sestrica Maša!!53.gif

divne su razglednice...možda može koja i na æirilici...ili sa Pozdrav iz RSK...da bude kristalno jasno...

lickokolo.jpg

drva.gif

27.png

Uzecu za slobodu pa cu na svaku od ovih slika napisati u uglu "krajinaforce" cisto da sprecim raznorazne druge gotovanske sajtove da kradu tudju muku i trud.

Nadam se da je OK, maso ubuduce i ti na svaku novu sliku napisi isto to negdje u uglu, onako neupadljivo ali dovoljno vidljivo, tek da se zna!

Pozdrav

Ma udari ti onaj tvoj ljepi pecat, inace bilo bi dobro da su i slike nase. Ovako i ja pozajmljujem sa weba. Zato bi bilo dobro da nasi sta imaju slike, da ostavljaju, a ja cu da ukomponiram neku razglednicu. Npr. na internetu nema niti jedne slike Korenice! Petrinja i Glina, jako slab i nikakav izbor slika...

Ima dosta dobrih programa koji mogu pomoci, corel paint, power point, microsoft publisher, adobe photoshop...itd.

I ja jos otkrivam, u stvari tek sam pocela prije dva dana, Rada je napravila onu sliku sa kapom, i to mi je dalo ideju. Ove razglednice nisu bas najuspjelije, prvi macici, sta bi se reklo.

Razglednice su fantastiène! :biggrin Hvala Maša!

Npr. na internetu nema niti jedne slike Korenice! Petrinja i Glina, jako slab i nikakav izbor slika...

Ma kako nema Korenice,ima i u našem albumu...a biæe toga još... :biggrin

http://www.krajinaforce.com/forum/viewtopic.php?t=174

p.s. jedna mala :biggrin ,imam neki oseæaj da æeš i ti da se pridružiš Maši,Radi,krajinadosmrti u pravljenju ovih raznih kolaža...super!!pokušaj i videæeš da æe iæi veæ nekako... :wink:

p.p.s. zajedno smo najjaèi... :biggrin

da krajinadosmrti nije palo na pamet da napravi i okaèi onako fini wallpaper od naših slika, Rada se ne bi pridružila svojim malim kolažima od pesama, i onda ni Maša ne bi došla na ideju da pravi ove genijalne razglednice :biggrin ...dakle narode,svaku ideju,odmah na drum :wink: ovde kod nas...da se nadovezujemo i nadopunjujemo i budemo sve bolji...

hahhaha dobro si to zakljucila obozavam slike i ovo mi se jako dopalo samo nema ko da mi objasni kako se to radi ali nadam se da cu i ja to uskoro savladati :biggrin a do tada cu da uzivam u ovome sto drugi prave i postavljaju ovde

Е нисам видјела тај топик, Форум је огроман, јеноставно не могу да прочитам и отоворим све и један топик. Слика је добра, али је мало тмурна, сива, зима (мрзим зиму и снијег) Кореница је најљепша у прољеће, због природе. Показаћу ти шта мислим, направићу двије слике.

hahhaha dobro si to zakljucila obozavam slike i ovo mi se jako dopalo samo nema ko da mi objasni kako se to radi ali nadam se da cu i ja to uskoro savladati :biggrin a do tada cu da uzivam u ovome sto drugi prave i postavljaju ovde

Е то ти је већ други пар опанака. Ако знаш основе, онда ти неће бити проблем да користиш ове програме. Не знам колико знаш... тако да не знам одакле да почнем да ти објашњавам. Пробај са П. Поинтом, он је најлакши. Експериментиши, нема ту велике мудрости.

sta je sa ovim serverom prebaci me na praznu stranu kao nesto nije uredu i onda dva puta isto objavi :mad :zloca:

:wink: sreðeno...i veoma ti je lepa razglednica :biggrin

Е нисам видјела тај топик, Форум је огроман, јеноставно не могу да прочитам и отоворим све и један топик. Слика је добра, али је мало тмурна, сива, зима (мрзим зиму и снијег) Кореница је најљепша у прољеће, због природе. Показаћу ти шта мислим, направићу двије слике.

Nebo nad Korenicom...

2163159855_356_1_1_.jpg

Korenièka dolina

2163161174_356_1_1_.jpg

ups,Mašice,izgleda sam doživela ko uvredu èasti,to da nema Korenice na Netu... :biggrin :suncane:

nastaviæe se... :biggrin :wink: