Sign in to follow this  
masha

Razglednice

Recommended Posts

ups,Mašice,izgleda sam doživela ko uvredu èasti,to da nema Korenice na Netu...

Ena, kad mislim na Korenicu, mislim na slike Bolnice, Borja, centar, onaj dio oko pijace, hotel... to je meni Korenica. Ove slike su u redu, ali zamisli da stavim samo njih na razglednicu... ubila bi nas ziva tuga... nema kuca, nema naroda, samo pusta polja i prazna cesta.

mislis nije lose za pocetnika :wink:

to sam malo eksperimentisala imam jos nekih ali dok ja ukapiram sta i kako ide hvala na pomoci u svakom slucaju ovo je fenomenalno

slide17fc.jpg

mislis nije lose za pocetnika

to sam malo eksperimentisala imam jos nekih ali dok ja ukapiram sta i kako ide hvala na pomoci u svakom slucaju ovo je fenomenalno

Razglednice su odlicne. Vjerujem da ce svako naci za sebe po nesto. Ima i ideju, otidji na sajtove , odnesi im razglednicu Strmice... ali potpisi je sa Krajinaforce. Ili ove druge sajtove. ...

Kompozicija slika, natpis, bijela pozadina... vidim da si koristila i sjenu na slikama.

I ona pozdrav iz Strmice je dobra isto.

To ti je uglavnom to.

Mogla bi sad kad vec to radis, da napises Krajinaforce i taj naptis sacuvas u dokumentima, u paintu ili wordu, gdje oces vec. Tako sacuvavas vrijeme. Otkrit ces ti jos mnogo toga kao i ja sama, ni ja ne znam puno vise.