DvorNaUni90

ДВОР,НОВИ,УНА ЛЕТО

Recommended Posts

И онда.... :D

Photo-3639_zps65e6bf86.jpg

Milina ... prosto mi zamirisa ....

Hvala ti Dvor na ovim diiiiivnim slikama ...

Svake godine se prošetamo zajedno s tobom kroz ovu lepotu  :}\/

Јесте, мирише, ал тек какав је укус :D

Нема на чему, само нек ми шетамо тим крајевима на било који начин ;)

Ај мало и ЗИМА, видим да је никад нисам ставио. Мада у наслову теме лепо пише лето, али сам то пар пута прекршио  ;) 

Photo-5712_zps10272d25.jpg

Hvala ti puno "Dvor na Uni" na ovim lijepim slikama,kojima nas svaki put obradujes i koje nas vracaju u proslost i djetinjstvo u nasem najljepsem kraju.

Ja moram priznati da mi nikad nije uspjela pogaca onako kako mi je moja baka pravila dok sam bila mala.

sramota me vjeruj mi  i ako sam stara :))),  zato bi te zamolila da pitas 

majku ili baku ako imas da ti daju recept i kako se pravi, pa stavi ovde na forum .trazila sam po internetu recepte i probala ali to nije to....

veliki pozdrav tebi i svima Banijcima ma gdje bili..hvala unapred.

Hvala ti puno "Dvor na Uni" na ovim lijepim slikama,kojima nas svaki put obradujes i koje nas vracaju u proslost i djetinjstvo u nasem najljepsem kraju.

Ja moram priznati da mi nikad nije uspjela pogaca onako kako mi je moja baka pravila dok sam bila mala.

sramota me vjeruj mi  i ako sam stara :))),  zato bi te zamolila da pitas 

majku ili baku ako imas da ti daju recept i kako se pravi, pa stavi ovde na forum .trazila sam po internetu recepte i probala ali to nije to....

veliki pozdrav tebi i svima Banijcima ma gdje bili..hvala unapred.

Нема на чему, Вама велики поздрав!

Мислим да дуго нисте били на форуму, бар ми се тако чини... вероватно сте сад видели слике од пар година.

Што се тиче рецепта, готово сам сигуран да не постоји. Знам и ја шта баба стави од састојака, само брашно, вода, квасац и со. Али колико знам, то ставионако отприлике. Јавићу ако стварно има неки тачно одређен однос ових састојака  ;) 

Овај створ је сада једини ''домаћин'' моје куће -_- или онога што је од ње остало. Тачније то је једна од кућа, свакако не она у којој будем кад тамо одлазим.

Photo-6004_zpsdahpajur.jpg

ЛЕТО 2015.

Биће доста слика :)  Покушао сам да издвојим најбоље, а и да покажем нешто ново и опет испаде доста.

За почетак наша лепотица. Коначно смо дочекали право лето да се мало бућнемо ;]\/

Photo-8291_zpsjsekzd1j.jpg