Sign in to follow this  
Kostajnica

Od Dvora do Kostajnice,od Petrinje do Gline !!!

Recommended Posts

au sta pitas kopacke podruku gajbu dvije u auto i dobro doso...

imas mijesta u timu FK KRAJISNIK... ako nismo najbolji barem najljepse dresove imamo...

bud dobra nepravi kakvog kvara.......

au sta pitas kopacke podruku gajbu dvije u auto i dobro doso...

imas mijesta u timu FK KRAJISNIK... ako nismo najbolji barem najljepse dresove imamo...

bud dobra nepravi kakvog kvara.......

jes zemo da ja nisam neki super talenat za fudbal, al docu ja sa ovim momcima koji su vec bili tamo zadnje dvije godine, e sad to sa gajbama ja planiram ono ko doping, da mi da malo forumu za fuzbal, al moze se i dogoditi da me disfkilikuju pa cu onda biti navijac :green

Obezbedi i meni koji taj dres da imam ko suvenir(mislim onaj plavi, oni zuti su vam losi), hehe... sinoc sam bio sam jednim iz tih vasih krajeva i kaze da igra i on hvali dresove vise nego igru :green ... inace je nas zemljak.. zivijo

Pa dobro Nina jel svuda moras da se hvalis da neznas igrati fudbal? :question . Nema te na Kostajnici u zadnje vrijeme? Bas smo se ja i Niksa pitali gdje si a sad vidim da si stalno na treningu :exclaim .Cak se i Rajka pita sto se nejavljas ali zna da si zaposlen po cijeli dan.Jel dolazis u nase krajeve ove godine na neku "prijateljsku utakmicu"? Jel znas da je Dejan operisan? Operacija trajala 11 sati.sad je ok.

PAZI NA SEBE !

o davno je to bilo sad ima dresova vise nego pravih fuzbalera...

javi se prepoznaces nas po ljepoti i pijesmi...

A skojevac ma ima li vas jos ocel skoro kakav radna akcija dolje u Prevrscu i Mecencanima valjalo bi negdje otici napraviti nekog kvara....

Za Deju sam cuo nadam se da je ok sve jer operacija nije ni malo laka bila znam.....

ok pozdrav iz snjegom zavijenog Cleveland-a u Ohaja....

Nikola

pa vec sam mislio da se neces javiti.Sta ima kako te nema na chatu u nedelju? ja sa Niksom vodim rat po forumima i na chatu.Imas pozdrav od znas vec koga! :green :green :green

Pa dobro jesi se iskopo iz snijega? Umjesto u Prevrsac i Mecencane izgleda da cemo mi kod tebe na radne akcije. Samo ti treniraj treba nam reprezentativaca dosta.Mozda i odigramo utakmicu FK KRAISNIK protiv AFK PREVRSAC ali pazi se Niksa je kapiten ekipe. :lol:

lijepo od tebe valajlo bi jednom da se nedje nadjemo i odigramo koju utakmicu vrlao rado ali mi nekako najvise odgovara gore kod skole u Mecencanima.ajmo ovako mi donjani kurzacani jedni drugi baborijecani i donji bijelovcani protiv prevrscana ,mecencanaca,borovcana,komogovljana,umecana,knezovljana a za pomoc mozes se obratiti i momcima iz obe Lovce...

Za pice i provod nebrini harmonikas je na nasoj strani Johan i njegoiva dalapa....

bud mi ziv i zdrav cestit i mio pa se vidimo i koju popijemo.......

Pa neznam bas kako bi bilo da se sastanemo ali Lovcane necemo zvati dovoljno smo jaki i bez njih. Znaci Johan sa dalapom a Niksa ce bubnjeve da i mi pokazemo da imamo muzicare a sto se tice pjesme tesko da nam mozete sta jer tu su Momo i Dejan hehehe. Moramo poslati nekog da pokosi igraliste ako nije. Dace Bog pa cemo valjda ako ne tamo odigrati nesto bar kod Nikse u dvoristu :biggrin :biggrin

kako da nema Petrinjac iz ratnih dana ustvari srednjoskolac u tehnickoj skoli pokraj straog Gavrilovica......

pozdrav za zemljake...

Jeli se sjecas profesora Stojanovica.

Jel mislis na Stojnovica sto je predavo fizicki? Zvali ga Patak ? To je najveca legenda od svih profesora koji su predavali meni!

Da bas na njega,mogu da ti ga pozdravim ako hoces.

Gdje si ziveo u Petrinji i jeli ides ponekad tamo,ako nije tajna?.

odem ali slabo jer sam ja zapravo u sisku zivio a u ratu u Petrinji.Pozdravi mi paju samo mu reci od njegovih sokolova a ja ti saljem pozdrav od Rajke znas vec koje.Rekla mi je da slucajno to nezaboravim.hehe :lol: :biggrin

odem ali slabo jer sam ja zapravo u sisku zivio a u ratu u Petrinji.Pozdravi mi paju samo mu reci od njegovih sokolova a ja ti saljem pozdrav od Rajke znas vec koje.Rekla mi je da slucajno to nezaboravim.hehe :lol: :biggrin

:question Da nemislis mozda na Radu koja ima dve sestre,Nadu i Irenu

prezime sam zaboravio?.

Ako je ona puno puno mi je pozdravi i kazi joj da se cesto pitam gdjeli je,

gdje zivi itd.Za mnoge iz tog legendarnog drustva znam gdjesu i vidjam ih

povremeno a njih nikako da sretnem,ovo je prvi put da uopste cujem nesto o njima.Bas ti hvala na informaciji.

Paju cu ti pozdraviti na ljeto kad odem tamo ili ako se u medju vremenu cujemo.

P.S. Ako se slucajno radi o nekoj drugoj Rajki pozdravi i nju naravno.

Pozdrav tebi i svim KRAJISNICIMA.

Hehehe :lol::lol: :biggrin samo se pravi lud kao sad neznas koja Rajka :question :question :question Poznate su mi nesto te sestre ali neradi se o njima nego o Rajki koja je dobra sa Niksom i Dejanom. Neznam da li ti je sta jasnije ali nadam se da jeste.Broj tel. je +38164......... itd. pa ti vidi pa se nemoj javiti. pozdrav i pazi na sebe tokom ovih praznika .nemoj sto zamjerti!!!!!!!!

Hehehe :lol::lol: :biggrin samo se pravi lud kao sad neznas koja Rajka :question :question :question Poznate su mi nesto te sestre ali neradi se o njima nego o Rajki koja je dobra sa Niksom i Dejanom. Neznam da li ti je sta jasnije ali nadam se da jeste.Broj tel. je +38164......... itd. pa ti vidi pa se nemoj javiti. pozdrav i pazi na sebe tokom ovih praznika .nemoj sto zamjerti!!!!!!!!

Stvarno nemogu da se sjetim koje ta Rajka,vjerovatno me mjenjate

sa nekim drugim Veljkom.

Pozdrav tebi i svim krajisnicima.

Ajd' u zdravlje.

Gorane brate sto napadas toga momka Veljka vidis da si opet sijeo nenaspavan z a kompjuter,,,,,

Evo mene sad Nina a izvinis e coeku za ispitivanje i gnjavljenje......

ej ja pozdravljam Rajku veljko ne Rajku koja ima sestru vec Rajku slavonku i ima brata.............

Dabicu pa stvarno moraces neko vrijeme da se odmoris od toga silnog posla po magazinima alkoholnih pica,,,

aj Gogi bud mi ziv i cuvaj se.

NIna

Izvini Veljo oci me nesluze nesto u zadnje vrijeme :eek mora da sipaju nesto u pivu! Nini je bila upucena poruka a ti si stavio njegov "citat" pa sam pobrko pojmove. Nece se ponoviti ako nebudem u kontaktu sa pivom (sto je tesko vjerovatno pa se unapred izvinjavam).

Izvini Veljo oci me nesluze nesto u zadnje vrijeme :eek mora da sipaju nesto u pivu! Nini je bila upucena poruka a ti si stavio njegov "citat" pa sam pobrko pojmove. Nece se ponoviti ako nebudem u kontaktu sa pivom (sto je tesko vjerovatno pa se unapred izvinjavam).

Nema frke brate a posto znam da ti je moj prijatelj Pajo bio prof.

nista me neiznenadjuje.

Bio sam jedan od njegovih najboljih ucenika (da se primjetiti) a posto kazu da je skola druga kuca onda su prof. drugi roditelji pa ih moras slusati i slijediti u svemu.Pozdrav!!!!!!!!

ma rastur kad ti kazem...zene ih posvadjase...dok su pevali u Rumi stalno sam bio s njima...Zeljko je moj skolski...jel i Boco po

novo snjima?

Pozdrav!

Jel zna neko mozda gdje je Sasa (basista) iz Dodir-a(sastav iz ratnih dana).

:serb: ppozdrav veljko od jednog petrinjca,a sada novosadjana.evo da ti ja kao stari partizanovac odgovorim.sasa se nalazi u subotici i tamo zivi vec duze vrijeme.pozdrav :mah: