• Announcements

• dj-zombi

Nove knjige   07/18/2016

U sekciji foruma "Krajina u knjigama" postavljeno dosta novih knjiga, obavezno pogledati:    6. Licka divizija - ratni put
       Kordun i Lika u NOB
       Kotar Slunj i kotar Veljun u NOR i socijalističkoj izgradnji
       SJENIČAK KRONIKA KORDUNAŠKOG SELA   Ove knjige kao i jos stotine drugih mozete takodje naci i u sekciji sajta "Dokumenti" http://www.krajinaforce.com/dokumenti/index.html          
Sign in to follow this  
Followers 0
vukmir

MIRKO KOVACEVIC

11 posts in this topic

Mirko je rodom i Kordunskog Ljeskovca. Pre rata radio u Rijeci, i cesto je dolazio u Karlovac.

Zna li iko ista o njemu....

Poznajem jednog Mirka Kovacevica iz Kordunskog Ljeskovca po nadimku MIRKINA, sada zivi u Novom Sadu. Napisi mi jos neki podatak o njemu ili sebi kako bi mogao uporediti da li se znate stim da cu ga kontaktirati ako das nesto opsirnije o sebi....

pozz

Soba 1207 , Rijeka, 1984 ja otisao za Karlovac, mom imenjaku je tada sestra zivjela u Njemackoj, bio sam kod njega jedanput sa familijom u Kordunskom Ljeskovcu....ako je to on, onda ce se sjetiti....pozdrav

OK, Ja koliko poznajem moje selo to je taj Mirko Kovacevic, sestra mu i dan danas zivi u Nemackoj. Kontaktiracu ga u subotu 12.12. i reci da se raspituje VUKMIR za njega.

Nadji samo nacin da kako da stupi s tobom u kontakt, tj br.tel. i slicno.

Mogu ti dati moj privatan e-mail na koji ces da upises svoj mob ili slicno da dam Mirku.

pozz

javi mi se na mail;

sajevac@hotmail.com

ili

pvlkrcgn@gmail.com

....pozdrav, ma bice da je to taj.

On je meni uvek govorio da je iz Kordunskog Ljeskovca,,,,a sad dal je to Krslja, vneznam, slabo sam ja poznavao taj kraj, posto sam sa deset godina otisao iz Bogovolje...pozdrav Zombi i svako dobro...

Mirko Kovacevic je iz Ljeskovca i poznata mu je navedena soba,Rijeka u tom periodu. Mada i Kovacevica ima u Novoj Krslji.

pozz

Dali taj Mirko ima brata Milana?Ako ima dali ga neko poznaje i kako bi mogla stupiti u kontakt sa njim?