Sign in to follow this  
B.GAK

Zrmanja-Stari mlin

Recommended Posts

Svaka cast Gak, lepe slike :) Samo zar nismo mi ovaj predio Zrmanje zvali "Slapovi Zrmanje" a da je tamo stari mlin, jeste, slazem se, puno pozdrava za Gake :wink:

Drago mi je da si prepoznala taj dio,to jeste Jankovica buk,druga slika je slika mlina,OCIGLEDNO je da je doslo do greske u naslovima!

Drago mi je da si prepoznala taj dio,to jeste Jankovica buk,druga slika je slika mlina,OCIGLEDNO je da je doslo do greske u naslovima!
Èuj,ti si otvorio tri razlièite teme,dve sa nazivom Zrmanja, i jedna sa naslovom Zrmanja-Stari mlin...ja sam to spojila, pošto su slike bile duplirane,a i još nisi bio ušao u štos,pa su bile kodirane,kvotirane,svakakve samo se nisu videle ovako jednostavno kao sad...vidim da si u meðuvremenu uhvatio kako rade ti dugmiæi...

Pošto veæ imamo tri topika sa naslovom Zrmanja (pogledaj na stranu 2 krajina u slici), meni zvuèalo simpatiènije da se ova zove Stari Mlin, u dodatku...

ali nije nikakav problem da se promeni naslov...ako imate bolju ideju...

inaèe,molba za sve, kada postirate slike, prvo malo razgledajte da li ima veæ topik iz tog kraja, pa se bolje samo nadovežite na isti...ovako imamo po pet topika istog naziva, istog grada, sela, ili dela Krajine,sa po pet šest slika...

i još jedna molba, pored svake slike napišite kad je slikana, i još najvažnije šta je konkretno na slici...pretpostavljam da bi svima bilo drago to da proèitaju...

hej, a tele? Može i ovo slatko tele ovde, pošto je došlo sa ostalim slikama pretpostavljam da je i ono tele sa Zrmanje :green :wink:

Tele.jpg

slike su stvarno predivne odavno nisam videla ovako dobre slike Obrovca jer svi mi u principu slikamo isto most hotel ali ove iz broda su zaista fenomenalne

jazzo zar "SLAPOVE ZRMANJE" nisu zvali slap kod Mirkanove kafane to je ustvari Berberov Buk??? ali ih svi iz navike zovemo slapovi