Sign in to follow this  
KNNCZ

Делије из Книна

Recommended Posts

ГАРДА ИЗ КНИНА-ДЕЛИЈЕ КНИН

gardeizknina.jpg

ако се не види могу вам дати преко мсн-а ако се не види ко је заинтересован :)srpski_smajli_kalas.gif

Земљаче неће нешто ова слика.

Ја бих више волео да окачиш овде причу о Делијама из Книна, него да људи иду на фејсбук, и тамо се учлањују.

Ако имаш још оваквих прича и слика, слободно овде окачи, бићу ти веома захвалан! :)

Ево ја сам успео да нађем слику, и убацим је код мене на фотосе. Хвала КННЦЗ.

delijeizKnina.jpg

Samo da se zna.Prvi put nakon rata Delije iz Knina su organizovano dosle na utakmicu Zvezda-Roma(2005).Ako Bog da,bice ih sve vise i vise.

Ne vidi se najbolje.Slova su sitna.

Снимиш слику код себе у рачунар, па онда увећаш.

Ја када стигнем откуцаћу текст, и ставити овде.

pa brate nzm kako se ne vidi ja sam je post da kad se otvori lepo moze da se zumira i sve se lepo vidi al vidim da je administrator nesto sredjivao ovde pa se ne vidi slika lepo ... znam za te odlaske organizovano na tekme iz Knina al sad imaju momci koji zive po Bg-u koji su iz Knina i idu u vecim grupama na tekme....bilo je par vecih skupova da se proba ponovo oziveti grupa al ljudi su mnogo komplikovani po tom pitanju... i vise ima simpatizera nego pravih navijaca kao sto je nekad bilo...

Снимиш слику код себе у рачунар, па онда увећаш.

Ја када стигнем откуцаћу текст, и ставити овде.

Gubi na rezuluciji tako da je bolje da se ne uvecava.

Inace,clanak je odlican.Knin je i dan-danas uz Zvezdu.

на утакмици чини ми се одбојкашица у шумицама видео сам како ће изгледати нова застава делије книн...ако буде све како треба Ђујић на 4С и книн у средини као и све нове заставе...

Искрено мени се тај клип не свиђа..Времена се мењају,свест навијача није више као некад..Сви звездаши причају да Звезда има 100000000000000000 и немам појма још колико навијача,а уствари нема.Звезда има навијача онолико колико дођу на утакмицу..Нема разлога да се не долази барем када се игра на маракани...И старији могу доћи и са децом није све како пишу новине и кажу неке телевизје..ИСток празан зева цека 15000 ЗВЕЗДАША који кући седе за компјутером и праве такве клипове и не излазе је рће можда киша..А та иста Звезда којом се бусају у плећа грца и чека да јој ми помогнемо јер нико други неће јер други хоће да је униште...На последњој утакмици на маракани против јагодине било је преко 15 000 људи а где сте ви остали!!!!САМо ЖЕЛИМ ДА КАЖЕМ ДА КРЕНЕТЕ НА УТКМИЦЕ КАРТЕ СУ ЈЕФТИНЕ А ЗВЕЗДИ СВКИ ДИНАР ЗНАЧИ...

Проблем је мало специфичан о коме си почео.

Звезда има 8.000.000 симпатизера... али правих навијача, има можда 10.000. Као што данас нема правог фудбала, тако нема ни правих навијача. Тврди се да као Звезда нема добре играче што се и ја слажем, данашња Суперлига Србије би попила петарду од трећелигаша Прве лиге СФРЈ из доба 1980-их година. Квалитет јесте ужасан. Тим пре што мафија дрма нашим фудбалом, и маса утакмица се намешта ко добар дан. Томе сигурно нису криви навијачи.

Када Звезди долазе у госте велики европски клубови, типа Милан, Бајерн, Барселона, Динамо Кијев... онда сви они желе да буду део великог спектакла. Што ја заправо не разумем... Неки се правдају да живе далеко од БГ... али како БГ није далеко када долазе "велики клубови"?

Мени је грозно када долазе ти клубови, јер онда буде велике гужве, једва дишеш, јагма за карте, људи долазе а да не знају ни 4 песме да отпевају како ваља... али ће дробити после и причати о Звездиним шансама.

Клип је добар јер показује где су све били Делије из Книна. ;)

на утакмици чини ми се одбојкашица у шумицама видео сам како ће изгледати нова застава делије книн...ако буде све како треба Ђујић на 4С и книн у средини као и све нове заставе...

pa da care to si video kod mene na slici ja sam imao te skice sa zasatvom u sumicama na odbojci :) hahahaha

Брате Чуле има ту истине,све је истина..И мени се диже коса на глави од оних са Милана,Запрешића...Али ваљда нас краси тај пркос ваљда сад кад играмо фудбал за ту трећу лигу СФРЈ треба да ми будемо та права звезда 6 ЗВЕЗДИНА ЗВЕЗДА..Да се чуди свет шта нам је..Зато нема разлога да нема навијача на утакмицама,ма могу да смишљају шта хоће али ако волиш ЗВЕЗДУ волииш је такву каква је била слаба или јака.То је љубав такав треба изградити менталитет..

pa da care to si video kod mene na slici ja sam imao te skice sa zasatvom u sumicama na odbojci ;) hahahaha

Па да царе то сам видео,а што нам не кажеш можете ли добити дозволу од генерала да је направите,да ли је можете изнети јер то није мала ствар да не би укаљали ИМЕ? :[|

3rfvHj8TI0o

на предходној утакмици у суботу појавила се нова застава ДЕЛИЈЕ КНИН са Ђујићем била је последња на огради до истока а изнад ње ВУКОВАР,па бих се извино КННЦЗ јер сам сумњао..И ако може да нам пренесе утиске..СВАКА ЧАСТ СРЦЕ МИ ЈЕ ЗАИГРАЛО КАД САМ ЈЕ СПАЗИО.. srpski_smajli_kalas.gif

Svaka cast momcima iz Knina sto su se opet organizovali da bodre Zvezdu. Bas mi je drago, jer na neki nacin predstavljaju cijelu Krajinu!!!Bilo bi dobro kad bi se i drugi gradovi organizovali...ali da to bude na ozbiljnom nivou!

TO hvala na ovim slikama, tj. isječcima iz novina, pogotovo me obradovao ovaj zadnji đe se spominju delije iz Gline...

Zastava je super odrađena!!!