Sign in to follow this  
vrabac

Petrinja-mala Srbija

Recommended Posts

Ma dj ste petrinjci...ljudine?!!!Citajuci ove teme za trenutak kao da smo bili tamo..,setali gradom,vidjeli sva poznata lica..,sa drustvom otisli u kaktus na partiju biljara i zezali se uz pivce!!!Ne znamo da li se i vi tako osjecate kad dolazite na diskusije,al jedina istina je da dok god postojimo Petrina i Krajina zive!!!!Zivi bili!!! PS.Koparane i kaktus..,javite se!!! :wink: roloj18mlj@yahoo.gr

Ma dj ste petrinjci...ljudine?!!!Citajuci ove teme za trenutak kao da smo bili tamo..,setali gradom,vidjeli sva poznata lica..,sa drustvom otisli u kaktus na partiju biljara i zezali se uz pivce!!!Ne znamo da li se i vi tako osjecate kad dolazite na diskusije,al jedina istina je da dok god postojimo Petrina i Krajina zive!!!!Zivi bili!!! PS.Koparane i kaktus..,javite se!!! :wink: roloj18mlj@yahoo.gr
alo vrebac koji si sad pa ti ne mogu se sjetiti

alo vrebac koji si sad pa ti ne mogu se sjetiti
:serb: :serb: pozdrav tebi vrabac.u petrinji je bilo dosta tih kafana mada smo mi znali popiti i pokoju kod kuce fala bogu.pozdrav svim petrinjcima od dacka iz srca male srbije!! :serb: :serb: :serb:

Mika pozdravi mi sestru Sanju isli smo zajedno u Veber.Bio sam nedavno na Baniji, ljepo je ali nije kao nekada a i nece biti. Koparane ovdje tvoj kum`c par kuca vise tebe.A ti Dack aj na zabavu ima i pive iz rakijske flase, nisi valjda zaboravio :lol:

Mika pozdravi mi sestru Sanju isli smo zajedno u Veber.Bio sam nedavno na Baniji, ljepo je ali nije kao nekada a i nece biti. Koparane ovdje tvoj kum`c par kuca vise tebe.A ti Dack aj na zabavu ima i pive iz rakijske flase, nisi valjda zaboravio :lol:
:serb: :serb: :serb:"dje cemo na zabavu?kako mogu zaboraviti te takve dogadjaje.srecom sad imaju ove dvolitre pa se nemora ouno mislit o pivi,mada u zadnje vrijeme popijem dobro vino.pozdrav svim od mene.VOLIM ZAPJEVAT VOLIM ZAGALAMIT, J...M ONOG KO CE MI ZABRANIT!!!ajd uzdravlje :serb: :serb: :serb:

pa nije valjda da je glavna asocijacija na Baniju-sljivovica.A setnje uz Petrinjcicu,kupanje na 2.slapu i jos puno,puno divnih uspomena.

Ma ima puno asocijacija. I negativnih i DOBRIH.

Normalno,setanje uz rijecice,uz hladnu UNU,splavovi,ma srce me zaboli kad samo spomenem!

evo zasto sljivovica , nema boljeg grijanja drmnes po kile sljivovice i ima da se pari iz tebe ko iz lokomotive , nema zime vise hehe

ko o cemu,ti dack o rakiji.Koliko se sjecam nekad te je vise interesovao sport
:serb: :serb: :serb: cao tiki.neznam tko si,ali ocito ti znas ko sam ja.nije ni bitno.kazes da ja samo pricam o rakiji.sto se tice toga ja sam domacin i u mojoj kuci uvjek treba da se ima za popiti i pojesti.znao sam ja s drustvom pojesti i popiti,ali sport narocito nogomet me ja posebno zanimao.znao sam ici subotom do 3-4 sata na muziku,a nedjeljom ujutro i popodne odigrati utakmice i normalno ujutro ici u skolu.tako je to bilo prije rata.u ratu sam se takodje bavio nogometom,a hvala Bogu i setao se nasipom i kupao na petrinjcici.znali smo mi trcati na temp.od +30 po nasipu dok ste se vi kupali i druzili na petrinjcici.i sad je tako.i danas imam drustvo mada manje popijemo,pojedemo,ali se jos uvjek bavim sportom i dok god budem mogao iole cu se baviti sportom.pozdrav :serb: :serb: :serb:

ej dack-nema ljutis.Nisam mislila ozbiljno da te kritikujem,nego kad covjek procita pomisli-kakvi su ovo alkosi.Toliko je lijepih uspomena sa Banije,a o mojim banijcima sve najbolje.pozdrav tvojima iz bivsag komsiluka

ej dack-nema ljutis.Nisam mislila ozbiljno da te kritikujem,nego kad covjek procita pomisli-kakvi su ovo alkosi.Toliko je lijepih uspomena sa Banije,a o mojim banijcima sve najbolje.pozdrav tvojima iz bivsag komsiluka
:serb: :serb: :serb: ma ok.je tiki.neljutim se ja na nikoga,a sta ce ko misliti sa me gabri.da pricamo o avionima ti koji bi nesto mislili oni bi sigurno rekli da smo mi piloti.za koje moje bivse komsije pozdrav i od koga? :serb: :serb: :serb:

ej,nisi me dobro skuzio,pozdrav je upucen tebi i tvojoj porodici.Nekad smo bili komsije i mislim da takvog komsiluka spremnog na sale i zezancije vise nikad imati necemo da zivimo jos hiljadu godina

ej,nisi me dobro skuzio,pozdrav je upucen tebi i tvojoj porodici.Nekad smo bili komsije i mislim da takvog komsiluka spremnog na sale i zezancije vise nikad imati necemo da zivimo jos hiljadu godina
:serb: :serb: :serb: hvala na pozdravima,ali neznam koja si ti komsnica posto ih je bilo dosta.posalji privatnu poruku da znam ktko si i gdje si?pozdav i tebi i tvojima. :serb: :serb: :serb:

:razz
:serb: :serb: :serb: cao krajiskinjo.sta ima kod tebe?dali je hladno i dali ima snjega?javi se mailom.pozdrav i tebi tiki jos uvjek neznam tko si? :serb: :serb: :serb:

ma bitno je da smo iz istog grada a i nije neka fora da bas svi znaju ko si.Ovako je interesantnije,uostalom i ti se krijes iza nicka lampone.pozz za sve

@tiki hajde da bar bacimo masti na volju,pa evo par pitanja

npr.ti?koje si godiste?iz kog si djela grada?gde si sad?

eto bar tako,u suprotom napustam raspravu,a ako te nesto svrbi ti pitaj?

@tiki hajde da bar bacimo masti na volju,pa evo par pitanja

npr.ti?koje si godiste?iz kog si djela grada?gde si sad?

eto bar tako,u suprotom napustam raspravu,a ako te nesto svrbi ti pitaj?

:serb: :serb: :serb: gdje si gos.lampone.dali sam ja znao fudbal ili nisam sve jedno je.oni koji su znali ocito da to nisu unovcili tako da mi je bas svejedno dali sam ja znao ili nisam.vjerojatno ti znas bolje.drago mi je sto neznam tko si,jer to nije bitno,a drago mi je sto ti znas tko sam ja.da si ti meni ziv i zdrav.pozdrav tebi i mojoj komsinici,a krajiskinjo daj se malo javi. :serb: :serb: :serb: