Sign in to follow this  
dj-zombi

Predlog za naljepnicu i amblem sajta

Recommended Posts

okrugli_logo_rsk1.jpg

Svaka radnja koja pravi naljepnice i ambleme koji se mogu prisiti na odjecu moze veoma brzo ovo da odradi.

Sliku sam preradio, tekst promjenio i dotjerao od jednog Michanovog projekta.

Malo veca verzija:

okrugli_logo_rsk.jpg

Чини се да су се моји скупо плаћени часови из Пхотошопа отплатили у пуној мјери :biggrin

Mozda malkice da pojacas slova, da budu jasnija, citljivija i pokusas da izbegnes kombinovanje razlicitih fotnova, uvek je najbolje koristiti jedan font na tako malom prostoru :wink: inace na dobrom si putu, samo tako nastavi :)

poruke se nemogu mjenjati jer je bilo egoista i ostalih maloumnika iz iste vrece koji su u trenucima svojih psihoza izbrisavali citave svoje poruke

amblem mi se svidja ali ako moze da budu malo manja slova, time bi dobio razmak izmedju imena sajta i RSK, ovako izglea sve kao jedna rijec

i u pozadini iza grba da bude kao karta krajine ili silueta karte krajine

i ako moze da se uradi gif verzija znaci da bude transparent tako da se vidi samo okrugli amblem a ne i bjela kocka oko njega

evo ga amblem:

Sizzerb nije lose, al sam misljenja da je plakativno.....sta hocu da kazem.

U kosoj projekciji "ortogonalno" je puno lijepse i upecatljivije................

Evo slucajno, ne zato sto sam Partizanovac, vec ovo je lijep primjer.....

Kad bi se ovako uradilo ? Bilo bi ok........ukusi su razliciti,ovo je moje misljenje.....

4qfp2ww.gif