Sign in to follow this  
Ena

Jeste li za flert?

Recommended Posts

hehehehe...ova tema mora da se okaèi...

na svaki kf forum...prvi dan... :suncane: :zloca:

da vas vidimo... :razz :zloca: :zloca: :zloca:

Hej,Licanine

pa ti se me opisao do detalja.Ko da me poznajes! :suncane:

A to,da li sam Krajiskinja????

Ne moras ni da pitas.Ja sam KRAJISKINJA od glave do pete i to ponosna sto sam Krajiskinja!!!!!!!!!!!!!!!

Tako da,mozda se i nadjemo na istoj talasnoj duzini............ :zloca:

Zašto je ovaj topic zatajio?

Zar nikog ne interesuje flert? Mene da.

Mislim, kada sam raspoložen, i dobre volje, i naspavan, i jednostavno prilika je povoljna...

Hmm, ponekad nimalo jednostavno, nekad doðe iznenada... Sve u svemu, jedna vrsta igre sa ozbiljnim karakterom. Karakterom meðusobne komunikacije. A komunikacija nije igra, ona je meðu ljudima prijeko potrebna.

Od jedne djevojke sam jednom èuo, "što sporiješ ideš, brže æeš stiæi na cilj..." :eek

Žene to ipak malo drugaèije gledaju nego mi muškarci.

Èemu flert vodi ???

Kao u pjesmi Neleta Karajliæa, "znam da postoje mnogi putevi ka sreæi"...

Nekad je to samo èisto æaskanje, uz osmijehe i prièu, jednostavno verbalna nježnost, ali posle èega se izgubi kontakt, ponekad se razmijene samo brojevi telefona a ponekad flert je put koji zaista vodi ka sreæi...

Ne mogu da se naviknem na ''niske temperature'' u Srbiji.

Ovde svi sve gledaju i niko nikom ne prilazi.

Ljudi su postali jako ustogljeni.

A zenska emancipacija i ''preuzimanje inicijative'' mi nevidjeno idu na zivce.

Sta ostali misle o svemu tome?

Druze,u potpunosti su u pravu.Ja isto zivim u Novom Sadu i vidjam svaki dan takve ljude i ja cu brzo puci od njih.Problem je sto su novosadjani smotani,a novosadjanke uobrazene(svaka cast pojedincima).Mada ti nigde ne mozes izaci a da te ne odmere od glave do pete.Jebena velika zavist.Ne znam za druge gradove,ali sam cuo da je Beograd skroz druga prica.Nije ni cudo sto kada dodju u Novi Sad,sve devojke smuvaju.Ovo je moje misljenje,nikog ne zelim da uvredim.

za flert nego sta!

i za nesto vise, cak!

samo nema se sa kime sve to...

ovi danasnji momci po Srbiji ovde sve se nesto snebivaju, stide, sacuvaj Boze... moro bi ih covjek motkom ganjati... a to ne pristoji finim curama jel?

a brate mili dje ste se vi krajisnici krsni nasi posakrivali, sto pustate da vam vase mile krajiskinje samuju i tuguju u tudjini...

ajmo svaki po jednu da nadje, privati se posla, i da ljubav cvijeta...

ajmo poitajte poitajte!

Da,da,moji Krajisnici,dobro nam cura(ljubica84) i veli.Pricamo o nekom povratku u Krajinu,o slobodnoj Krajini,a sa kim cemo to napraviti?Malo nas je,zato u akciju,da napravimo sto vise malih Krajisnika,zdravih,veselih i ludih,pa cemo mi lakse istjerati "kako se vec zovu" iz nase nam voljene Krajine.

Pozdrav najljepsim curama svjeta,nasim Krajiskinjama!!!!!

Flert?! :) Glasam za flert, jer smatram da je flert nesto najlijepse prilikom cega se stvaraju pozitivne vibracije!

Ocijukanje, igra rijeci, slucajni pokreti,dodiri...

Danas

vise nema pravog flerta, nego jednostavno ponuda kao na pijaci- hoces- neces, pa samim tim nema ni pravih ljubavi ni postovanja medju partnerima!

Sve je na izvol'te i to na najgrublji nacin! Uzas! :ljutko:

A i muskarci su mi bili cudni do skoro! Mislila sam da su svi smotani i da vise ne znaju za sta su stvoreni! Izadjem na krajisko vece: zenske igraju, a muskarci sjede uz pice i promatraju!Oni koji se razvesele, pocnu pjevati i to tako sto gledaju ispred sebe u sto! Pomislim - dobro da se iko i uspije upoznati i povezati!! :frown

:idea ALI, gledajuci mnoge zenske kako se glupiraju misleci da su interesantne, vise se ne cudim muskarcima! Da sam na njihovom mjestu sigurno se ni ja ne bih drugacije ponasala! Te iste zenske, kojih ima jako puno, vise mi djeluju kao da im trebaju konji da se s njima trkaju na hipodromu! Ocigledno da flert iscezava, ako vec i nije! Nazalost! :cry

Очијукањеicon_razz.gifa_bow.gif је као неко препознавање сродних душа. То је као када овде неко препозна својој души сродне речи...icon_wink.gif

hehe...za flert???ma moze zeru,sto da ne ;)

zasto zeru??ajme meni cim ti se pruzi prilika ...iskoristi je do kraja ..samo nemoj sa onima macije od njih nema nikakve koristi..hahah