chule80

Malo vređaju, malo pevaju, malo ćute...

Recommended Posts

Јој кад се само сетим како је тада "а ла мерлин монро" тањихала куковима, и косом... 8):D па распаметила све живе од Вардара па до Триглава... и онда наравно била је једна од перјаница ХДЗ и Францека... ::)

После нико живи није чуо за њу једно 20 година... а чула мала како се добро плаћа у Србији, када неко од хрватских гостује... па ајде да и она набере неку пару. :]]

Јој кад се само сетим како је тада "а ла мерлин монро" тањихала куковима, и косом... 8):D па распаметила све живе од Вардара па до Триглава...

I pjevala "Ajde da ludujemo" .Sto se i desilo nakon vrlo kratkog vremena od Vardara pa sve do Triglava .

Kao pjevacica bila je losa , kao pojava i nije :) ali je odlicna bila u prenosenju poruke od onih koji je postavise samo za tu priliku ;| a i u onome sto kaze Rada , vjerovatno. . .

Čuo sam da je debela i da nije više riba kao što je nekad bila,tako da bi i ja preskočio to "punjenje",ipak treba se držati nekog nivoa (tu ne računam onaj nivo kad sam pijan)... :D:D:D .

Cuo si ,pa nije bas tako debela,cak je mrsavija nego prije :)

Mudar je Manitu,neće on ni Terezu ni Tajči,on čeka cecu da je spuste helikopterom na Maksimir,kao lepu brenu na stadion "levski" u Sofiji 80-ih,pa da je zarobi :D

Nista od toga ne volim plastiku :) Radje saljite onu Beklavac(tako nekako) ;]\/

pisi kuci propalo, Manitu :):D:D

Dedes ti i Beklavac, pa trebas da se naucis prvo s tri prsta da se krstis a tek

onda mozda dodes u uzi krug ali opet sumljam jer "geni" su ti problem :(:(:D:D:D

Jedva čekam da isprobam noćni život u Beogradu

Tatjana Kameron Tajči otišla je u Ameriku pre 20 godina kada je bila na vrhuncu karijere i najpoznatija po hitu „Hajde da ludujemo“...

...Sada je odlučila da se vrati velikom turnejom koju će na jesen održati u svim zemljama bivše Jugoslavije, uključujući i Beograd.

MAJKA - Tajči se udala za američkog pijanistu i kompozitora Metjua Kamerona, rodila je trojicu sinova, bavi se duhovnom muzikom, nastupala je širom Amerike u crkvenim horovima. Nedavno se skrasila u Sinsinatiju, gde je otvorila dečje pozorište i postavila mjuzikl „Moj savršeni predivan život“.

Zbog čega ste odlučili da zapevate u svim zemljama bivše Jugoslavije?

- Jedva čekam da dođem u Beograd, kažu da je kod vas najbolji noćni provod i veselim se partijanju. Inače, javljaju mi se ljudi iz svih krajeva, i znam da zvuči kao kliše, ali taj iskaz ljubavi kroz muziku ne bi trebalo da ima granice. Na moje koncerte širom Amerike su dolazili i ljudi iz Zagreba, i iz Sarajeva, i iz Makedonije. Tamo se isto predstavljam kao Tajči i kada vide na plakatu da pevam, rado dođu da poslušaju. U Americi nas vežu iste sudbine, svi smo otišli daleko, neko je ostavio porodicu, neko već ima decu, neko je ostao bez porodice...

Kada ste poslednji put pevali pesmu „Hajde da ludujemo“?

- Tu pesmu obično pevam na koncertima na kojima ima naših ljudi, a poslednji put sam pevala na proslavi Nove godine u Čikagu na nagovor posetilaca. Oni su me zamolili i nije mi bilo teško.

Koliko se vašoj deci dopada ta pesma?

- Mnogo. Moj srednji sin Evan je jednom prilikom video sliku na kojoj je umazan čokoladom i tada je uzviknuo: „Mama, pa ovo je pesma o meni!“

Uspeli ste da spojite ljubav, porodicu i muziku?

- Veoma sam zadovoljna svojim životom, sve to je bio jedan prekrasan put i karijera u kojoj baš ništa ne bih promenila. Dok se nismo skrasili u Sinsinatiju sedam godina smo putovali i sve vreme su moj suprug i deca bili sa mnom. To je bila jedna karijera koja podržava porodicu. Sećam se da sam pevala dve nedelje pre porođaja, pa potom i dve nedelje posle. U šou-biznisu se retko mogu održati te vrednosti, a ja sam uspela.

Koliko ste se promenili za ovih 20 godina?

- Otišla sam kao devojčica koja je bila uglavnom lice ispred velike ekipe, a sada sam se vratila kao osećajna žena sa jednim identitetom i sa verom, sa iskrenom namerom da svaki dan u žviotu živim ispunjena što je i smisao mog postojanja - kaže Tajči.

Nikada više na Evroviziji

KRAJ - Sa pesmom „Hajde da ludujemo" ste 1990. godine pevali na Evroviziji. Da li biste ponovo voleli da se takmičite? „Ne volim takmičenja, nisu mi zanimljiva i ne vesele me. Muzikom se ne bavim zbog karijere, nego zbog želje da svoj talenat iskoristim da putem pesme prenesem emocije na druge", izjavila je Tajči.

M. Radojković

22.02.2011.

Ево и Тајчи, огласила се.

Они су решили да праве нову Југу, и то почели са музичарима, и спортистима.

Ево и Тајчи, огласила се.

Они су решили да праве нову Југу, и то почели са музичарима, и спортистима.

Bogami nikad nije ni ugasena bila misao o Jugi .

Oni zele jedino da Srbina sataru , da ga vide nemocna , zato ga cjede i iznuruju .

A naravno i uz put da mu otkinu malo teritorije , i dadu drugima , da bi mogli uvjek da zarate i da ga drze u procjepu .

Jeste li vidjeli kako Tajči sada izgleda, meni je privlačnija nego onomad,

iako nastupa zakopčana do grla ne može sakriti ženstvenost,

potražite na youtubu: tajci-suza , tu je ne bih dao za Severinu i N. Beklavac skupa. :-[

Bajaga: Koncert u Splitu kao nekada

Novosti, 20. mart 2011.

Muzičar Momčilo Bajagić Bajaga i njegovi „Instruktori“ održali su u petak uveče spektakularan koncert u „Spaladijum areni“ u Splitu.

spek-bajaga_310x186.jpg

MUZIČAR Momčilo Bajagić Bajaga i njegovi „Instruktori“ održali su u petak uveče spektakularan koncert u „Spaladijum areni“ u Splitu, u okviru turneje na kojoj obeležavaju 25 godina rada. Više od 7.000 posetilaca uživalo je dva i po sata u nezaboravnim hitovima beogradskih rokera. Nastup je završen pesmom simboličnog naziva „Samo nam je ljubav potrebna“, koju su oduševljenoj publici otpevali na bis.

Bio je ovo treći koncert Bajage i „Instuktora“ u Splitu posle raspada SFRJ, a pevač i vođa grupe kaže da je atmosfera bila sjajna, baš kao u stara dobra vremena.

- Koncert je bio sjajan, sve je proteklo u najboljem redu, publika je uživala od prve do poslednje pesme, baš kao i mi - rekao je za „Novosti“ Momčilo Bajagić. - Bilo je kao u stara dobra vremena, možda čak i bolje. Prodato je oko 7.000 ulaznica i veliki je uspeh okupiti u Splitu toliki broj ljudi na koncertu. To je isto kao da smo u Beogradu svirali pred 50.000 fanova. I ovoga puta je u publici bilo više pripadnica lepšeg pola, jer su žene naša najbrojnija publika.

Koncert Bajage i „Instuktora“ u Splitu biće upamćen i po tome što je jedan momak zaprosio svoju devojku, odnosno u njegovo ime je to sa bine učinio Bajaga.

- Organizatori su nam pre koncerta rekli da jedan mladić namerava da zaprosi svoju devojku i sa zadovoljstvom smo pristali da budemo deo takve ljubavne priče - kazao nam je Bajaga, koja sa grupom uveliko snima novi studijski album, čiji se izlazak uskoro očekuje. - Devojka je pristala, ali, s obzirom na to da su ona i njen momak bili na tribinama nisam uspeo da ih lepo vidim sa pozornice. Rekli su mi da je devojka toliko bila dirnuta, da je zaplakala.

Zbog pretnji desničara i veterana otkazan koncert Lepe Brene u Osijeku

Koncert koji je Lepa Brena trebalo da održi u Osijeku 26. marta otkazan je zbog najave protesta desničarske Hrvatske stranke prava (HSP) i veteranskih udruženja

Kako izveštavaju hrvatski mediji, Lepa Brena se odazvala pozivu studentskog udruženja 3P da se koncert organizuje u cilju prikupljanja stipendija za studente. To bi bio njen prvi koncert nakon 20 godina.

"Brena se velikodušno odazvala našem pozivu da gostuje u Osijeku, a sad, kada je taj događaj ispolitizovan, ni Brenin tim, a ni mi ne želimo dodatno da komplikujemo stvari. Nismo očekivali da će se ovaj koncert ispolitizovati, a namera nije bila da nekog provociramo", rekli su u udruženju uz naglasak da Lepa Brena u Slavoniji ima mnogo obožavalaca što je pokazala i prodaja ulaznica.

Nakon što smo, u dogovoru sa njenim timom, otkazali koncert, Brena se odrekla predujma i vratiće sav novac koji su njeni fanovi dali za ulaznice, tako da će svi dobiti svoj novac nazad, izjavili su studenti.

Za koncert je prodato 5.000 ulaznica, a ljubitelji lakih nota moći će se utešiti u aprilu kad u Osijek dođu srpski pevači Željko Joksimović i Boban Rajović, pišu mediji.

Proteklih sedmica njenom gostovanju u Osijeku suprotstavila su se brojna veteranska udruženja, ali i rukovodioci HSP-a, od šefa stranke koji je rekao da osiječka županija nije Šumadija, a Osijek nije Šabac, do izjave gradskog rukovodioca Ivana Pivca da "tu pevaljku nije trebalo dovoditi u Osijek, jer nije učinila ništa dobro za Hrvatsku".

Glavni argument bili su ratni snimci Lepe Brene u maskirnoj uniformi RS.

Tanjug 23.03.2011

Eto sad! Vidiš razlike. Njihove ( Tereza Kesovija npr pa Doris Dragović itd) su zabavljalae i pevale ustašama i neke od njih došle po parice u Srbiju, bez ikakvih problema a Brena se samo slikala ...

Šta ti je demokratija ::) , pa šta je ono sledeće šta hrvati nemaju :[| ah da osećaj za ravnopravnost ... ma ima toga još nego ne vredi to više ni pričati kad je toliko očigledno ... i ne trude se da to upakuju u još jednu, doduše njima stranu aktivnost, diplomatiju, ali šta ćeš ... kakva država takva i demokratija i diplomatija.

А знаш шта је још занимљиво... те демонстрације су биле, још жешће и у Загребу, и Сарајеву, па је ипак певала...

Шта је то сада, када је одустала?

Hvala Bajagi i publici na odličnom koncertu u petak. Morao bih "zahvaliti" i kretenima koji su nas pustili na miru, za razliku od 2003. na Bačvicama kad sam po drugi put u životu osjetio čari suzavca. Nemojte mi reći da se u Splitu stvari ne pomiču na bolje :):(