chule80

Malo vređaju, malo pevaju, malo ćute...

Recommended Posts

Pevam a nemam silikone
S. Milojković - 30.03.2011.

„Crvena jabuka” održaće 16. aprila koncert u „Sava centru”, tradicionalni prolećni, već petu godinu za redom...
Tim povodom Dražen Žerić Žera svratio je u Beograd, a intervju za „24 sata” vodimo u njegovoj omiljenoj skadarlijskoj kafani uz roštilj koji obožava.

dra-v.jpg

PESMA - „Kletva” koju ste snimili sa Željkom Bebekom brzo je postala hit. Otkud saradnja sa rok legendom?
- Ja sam u toj pesmi nekako čuo njega i poslao sam mu demo snimak. Željko novu, autorsku pesmu, nije snimio poslednjih 10, 11 godina. „Kletva” mu se mnogo dopala, legla mu je. A ovih dana ćemo snimiti i spot za nju. Novi album će se pojaviti u isto vreme i Srbiji i u Hrvatskoj, a „Siti rekords” će ga objaviti do 10. aprila.

Kakve su nove pesme?
- Etno (smeh). Šalim se. Marlboro nikada ne menja slova i oblik kutije, pa zašto bih ja onda menjao razlog za pesmu. A razlog je ljubav. Bez silikona, bez botoksa koji nas okružuju i kojima nas bombarduju sa televizije. Dakle, biće 16 ljubavnih pesama zdravo odsviranih.

Da li su drugačije emocije kada sada radite pesmu iz jednog porodičnog mira...
- Ma, kakav mir! Đe, mir, bolan! Nikada nemirnije nije bilo.

U kom smislu?
- Pa kad imaš bliznakinje to je stalno jurcanje, skakanje, cika, vriska, penjanje po stolovima, skakanje po glavi... Kako će biti mir!

Retko koja grupa ima takvu armiju fanova koja vas neumorno prati. Kako ste uspeli da izgradite takav odnos s njima?
- Družim se sa ljudima. Ne sakrivam se, ne stavljam maske na lice, ne letim, već hodam po zemlji. Ne foliram ljude, iskren sam. To što je neko javna ličnost ne znači da treba da prestane da bude čovek. U gadno doba živimo. Voleo bih da sam prespavao poslednjih 20 godina.

Zbog čega?
- Zato što mi se gadi sve ovo oko mene. Gadi mi se ovo što vidim u medijima. Sve folirant do foliranta. Izgubila su se sva merila vrednosti, ne znaš ko pije ko plaća. Ljudima govore da je ono što je belo u stvari crno. I to ponavljaju svakodnevno. Truju. I zatrovaše.

Jedan od retkih koga smatram dobrodoslim u BG. ;)

"Telekom Srbije" sponzoriše Dina Merlina!

Dok srpska predstavnica na "Evrosongu“ Nina Radojčić još traži sponzore za takmičenje koje se održava sledećeg meseca, srpska telekomunikaciona kompanija u Bosni i Hercegovini, ćerka firma „Telekoma Srbija“, podržala je kandidata BiH Dina Merlina.

Srpskim sponzorima ne smetaju njegovi antisrpski stavovi: Dino Merlin

Pored podrške na evropskom takmičenju, kompanija „M:tel BiH“, izabrala je Dina Merlina i za promotera jednog od svojih paketa.

Sagovornici beogradskog lista "Alo“ iz pevačke branše skandalizovani su odlukom srpske državne kompanije da sponzoriše bosanskog kolegu, koji je upamćen po izjavi da su "Srbi bolestan narod“.

Era Ojdanić smatra da je ovakvim postupkom srpska kompanija dala legitimitet Merlinovim antisrpskim stavovima. ”Oni su sada praktično potvrdili i overili sve što je Dino izjavljivao protiv Srba, ispadosmo stvarno ludi i bolesni”, rekao je Ojdanić i dodao da svi pevači iz BiH, Makedonije i Hrvatske imaju dobru prođu u Srbiji, dok srpski pevači u te zemlje nisu dobrodošli.

”Teško da bi Era Ojdanić mogao da ode u Bosnu i da ga podrži neka bosanska firma. Ne smem ni da pomislim kako bi na to reagovala TV BiH”, navodi Ojdanić.

Njegova koleginica Zorica Marković šokirana je nezainteresovanošću srpskih kompanija za domaće pevače. “Mi smo jedinstven narod na svetu sa receptom kako sam sebe zaje*ati”, ocenila je Markovićeva.

Umesto direktnog komentara na Merlinove nacionalističke stavove, ona je poručila: „Kad je Tito umro, plakala sam, kad se raspala Jugoslavija, plakala sam i dan-danas zbog toga plačem.“

U „M:telu BiH“ nisu želeli da komentarišu Merlinov antisrbizam, ali objašnjavaju da sa njim sarađuju zbog „Evrosonga“, projekat koji „M:tel“ tradicionalno podržava.

“Prošle godine podržali smo nastup grupe "Regina“ na "Evrosongu“. Odlučili smo da podržimo i ovogodišnje takmičenje za 'Pesmu Evrovizije' i pre nego što se znalo ko će od bosanskih izvođača učestvovati. Ispostavilo se da je to Dino Merlin, sa kojim pre toga nismo sarađivali”, izjavila je za "Alo“ Aida Halilović, portparol „M:tela“.

U srpskoj delegaciji za „Pesmu Evropizije“ kažu da još nije formiran pul sponzora za našu predstavnicu Ninu Radojčić, ali da na tom projektu rade sami.

“Marketing RTS-a brižljivo se bavi svakim svojim projektom, pa tako i 'Evrosongom', u skladu sa svojim mogućnostima. Naši predstavnici na tom takmičenju uvek su imali adekvatnu podršku i u pripremi materijala i u nastupima i tako će biti i ove godine”, rečeno je u srpskoj delegaciji.

06. 04. 2011. Alo

Odlično. Predlažem mu da na Marakani počne sa pjesmama koje je pjevao u ratu, kao recimo "da te nije Alija". Pretpostavljam da tu pjesmu nije komercijalizovao još uvijek, eto mu sad prilike da je demonstrira pred Tadićem i vladom, kao i mladim Beograđanima koji osuđuju "zaostale podmukle konzervativne budale", a veličaju "noćni život"(čitaj-pretvaranje ljudskog bića u bijednu izopačenu životinju bez trunke poštovanja prema sebi) i liberalne ideje.

Zagreb spremio predsjednički apartman!

slika-jelena-karleusa-zagreb-spremio-pre
Jelena Karleuša

"Mala od skandala" kako je novinari često nazivaju, ovih dana privodi kraju pripreme oko nastupa na "Imperia party" 15.04. u klubu "Ground Zero" u Zagrebu. Poput prave "svetske zvezde" Jeca je imala podugačak spisak želja, koje je otkrila za "Red Carpet". Karleuša je organizatorima tražila specijalce da je čuvaju, sobu u elitnom hotelu, luksuznu večeru, ali i proširenje kluba.

Jelena Karleuša - Red Carpet Nova TV, 10.04.2011. (detalji o nastupu u Zagrebu):
Naime, JK će na na granici sačekati blindirana vozila i specijalna služba koja je obučavana u Izraelu i koja će svo vrijeme biti uz nju, tako da nema nikakve bojazni po njenu bezbjednost. U Zagrebu će biti smeštena u hotelu Regent, koji je jedan od najekskluzivnijih i nalazi se u samom centru grada. Karleuša će odsjesti u najluksuznijem predsjedničkom apartmanu "Esplanade Sweet" koji se prostire na preko 200 kvadratnih metara, a u kojem su odsedali U2, katarski emir, grupa Depeche Mode, dok ga je rezervisala i Lady Gaga, ali u njemu nije odsjela pošto je direktno došla na koncert. Jelenu će po izlasku iz hotela čekati limuzina tako da će imati mali obilazak grada u njoj, a nakon toga će ići na večeru u ekskluzivni restoran gde će joj služiti najkvalitetnija vina.

Kako je otkrio njen menadžer Zoran Bitrašević za emisiju "Red Carpet", od organizatora su tražili da renoviraju čitav klub kako bi bina imala dovoljnu širinu, a tom prilikom je urađen i backstage od 100 kvadrata u kom će Jelena moći da se presvuče i odmori u pauzama nastupa.

JK će takođe 15.04 po drugi put gostovati kod Bokija 13 u njegovoj emisiji Arena B13. Jeca priprema malo iznenađenje za fanove iz Beograda! JK će otvoriti sezonu kluba TIMEOUT krajem maja.

Jbt, ko nas predstavlja?! :- > :(:-[

Željko i JK pokorili Hrvatsku
M. ADŽIĆ | 17. april 2011.

Uprkos neredima u Zagrebu zbog presuda hrvatskim generalima, Željko Joksimović i Karleuša oduševili tamošnju publiku

NA dan izricanja presude hrvatskim generalima 15.04.2011, Anti Gotovini i Mladenu Markaču, srpski pevači pokorili su Hrvatsku. Mada je postojala bojazan da može doći do incidenta, jer su tog dana na ulicama Zagreba gorele čak i zastave Evropske unije, folk pevačica Jelena Karleuša imala je veoma zapažen nastup u najelitnijoj zagrebačkoj diskoteci „Grand ziro“, koji je prošao bez incidenta.
- Žao mi je što nisam stigla da prošetam Zagrebom kako bih pokazala da nema razloga da se plašim dolaska - rekla je, tokom koncerta, Jelena Karleuša, a za „Novosti“ dodala da je zadovoljna prvim nastupom u „lepoj njihovoj“. - Super sam se provela te večeri. Publika je bila divna, tako da sa koncerta nosim sjajne utiske. Nije bilo nijednog incidenta, niti sam doživela nekakvu neprijatnost. Dočekana sam kraljevski.
Džej Kej se, dakle, nije plašila za svoju sigurnost, ali zato su mnogi njeni fanovi iz bojazni zbog osude otkazali dolazak na njen nastup. Naime, organizatori koncerta zadovoljni su koncertom naše pevačice, iako klub nije bio dupke pun.
- Mnogo ljudi je otkazalo rezervaciju zbog presuda hrvatskim generalima. Kada smo shvatili da će se datumi poklopiti, pokušali smo da zakažemo drugi termin, ali Jelena je bila slobodna tek na leto, kad je Zagreb prazan. I ona se zapitala da li je u redu da nastupa baš na taj dan, a mi smo, naivno, odgovorili da je sve bezbedno. Smatrali smo da Hrvati nemaju predrasuda zbog njene nacionalnosti - rekao je organizator Markoč.
Naša pevačica zaista je imala kraljevski tretman, od bele limuzine, preko predsedničkog apartmana do obezbeđenja koje ju je čuvalo od prelaska srpsko-hrvatske granice.

Jedan od najpopularnijih pevača na Balkanu, Željko Joksimović održao je dan kasnije, u subotu uveče, uspešan koncert u Osijeku, u prepunoj dvorani „Gradski vrt“. Karte za dugo očekivani „lanetov“ koncert bile su rasprodate, tako da je najveća dvorana u Osijeku bila dupke ispunjena pretežno ženskom publikom. Joksimović je koncert je otvoren sa hitom „Libero“, a zatim je nastavio da niže hitove „Drska ženo plava“, „Žena za sva vremena“, „Ima nešto u tom što me nećeš„, „Mišel“...

- Koncert je protekao u najboljem redu, bilo je sve dostojanstveno i lepo - kaže za naš list Joksimović, koji je u nedelju uveče nastupao u Rijeci. - Publika mi je priredila fantastičnu atmosferu. Politika nije imala nikakve veze sa odličnim koncertom i sjajnim tamošnjim obožavaocima, koji su došli da me podrže.

Publika u dvorani je horski pevala svaku pesmu, a podršku našem pevaču pružila je pop pevačica Jelena Tomašević koja je sa zvezdom večeri otpevala nekoliko dueta. Nakon dvočasovne odlične svirke, Željko je završio koncert najpoznatijim hitom, pesmom koja ga je lansirala u muzičku orbitu - „Lane moje“.

LAŽNA VEST
MADA su hrvatski mediji proneli vest da je Aco Pejović istog dana kada i Karleuša nastupio u Zagrebu, poznati folker kaže da su ga tamošnji mediji pomešali sa imenjakom Lukasom. - Vidim da svi pišu kako sam pevao u Zagrebu, ali ja sam u BiH - rekao nam je Aca.

Mira Škorić nepoželjna u Hrvatskoj?!

news_10854.jpg

Pevačici Miri Škorić nije dozvoljeno da peva Srbima na proslavi Petrovdana u Zalužnici kraj Otočca.

Mira Škorić je juče trebalo da peva na proslavi Petrovdana u Zalužnici kraj Otočca, ali nije dobila dozvolu hrvatskih vlasti da održi koncert. I sama rodom Ličanka, želela je da u svojoj dedovini obeleži ovaj pravoslavni praznik. Međutim, u poslednjem trenutku organizatori su dobili nalog od policijske uprave da otkažu gostovanje srpske pevačicе.
- Policijska uprava Otočac od početka nam je pravila problem. Urgirali smo kod načelnika policije Mladena Kranjčevića preko Milorada Pupovca, ali nam je saopšteno da je „nemoguće izdati dozvolu“. Jednostavno, nisu joj dozvolili da peva, rekao je Miroslav Mašić iz SKD „Prosvjeta“, u čijoj organizaciji je folkerka trebalo da održi koncert.

Njegove reči je potvrdila i Mira Škorić.
- Nisam dobila dozvolu za rad, ali mi nije jasno zbog čega! Ovo nije prvi put da se dešavaju ovakve stvari, ogorčena sam i pitam se: „Dokle?!“ Svi znamo kako su u Srbiji dočekani pevači iz Hrvatske i ne znam šta bi trebalo mi da uradimo kako bismo na isti način bili tretirani u Hrvatskoj, pita se Škorićka.

Ivica Dačić: Hitno rešiti ovakve probleme!
- Ovakvo pitanje treba recipročno rešavati i mislim da bi Ministarstvo kulture trebalo o tome hitno da razgovara s kolegama iz Hrvatske. Ja ću sigurno to pitanje pokrenuti, jer ovakva dešavanja nikako ne idu u prilog dobrosusedskim odnosima koje gradimo.

Aleksandar Vučić: Skandalozna odluka!
- Ovo je samo jedna u nizu skandaloznih odluka tamošnjih vlasti. Ne znam da li se nekom hrvatskom umetniku u Srbiji postavljaju uslovi... U stvari, znam - niko im ništa ne traži!

Milorad Pupovac, predsednik SNV: Nemam komentar
- Zaista ne mogu da komentarišem to što Mira Škorić nije dobila dozvolu za rad.

Mladen Kranjčević, načelnik Policijske uprave Otočac: Nisu ispoštovane procedure!
- Nema nikakvih prepreka, ali treba poštovati zakonske procedure, koje u ovom slučaju i nisu baš do kraja ispoštovane.

Vest objavljena: 13.07.2011
smedia.rs

Нису испоштоване све процедуре?! :D :D
А кога они до заје... да извинете ;]\/ Морам бити фини, иначе би свашта писао.

Главни проблем је што се у Залужници, српском селу крај Оточца, окупља велики број православних Срба. То никако не радује државних врх Хрватске, а још мање локалне Хрвате. Јер већ неколико година уназад у Залужници за Петровдан долази неколико стотина Срба, а пре 2 године чак и преко 1500 људи, углавном српске националности. Прошле године замислите још "безобразлука", када је доведен КУД Крајина из Београда?! Што је најбоље, све је прошле године протекло у миру и весељу... није било никаквих инцидената! Јер је и организатор ангажовао приватну безбедоносну агенцију из Ријеке, не би ли све протекло у реду, пошто је због имена КУД Крајина, оцењен скуп као високоризичан. Скуп је иначе посетило преко 1000 људи.
Ове године је требало доћи вероватно поново преко 1500 људи, управо да чује Миру Шкорић, јер је познато и да сами Хрвати воле да чују српску народну музику. Знају то хрватски локални моћници, па су измислили некакве папире и процедуре?!

Иначе Мира Шкорић је требала да пева у Вуковару пре 2 године чини ми се, у некој дискотеци... Папиролошки је прошла, али је у задњи момемнат све отказано, јер је "дојављено да је постављена бомба у дискотеци"?!
Мира Шкорић иако веома популарна с почетка 1990-их година, односно на почетку ратних дешавања на простору СФРЈ, није своју каријеру градила на тзв. "борбеним" песмама. Али се у оно доба интезивно дружила са Цецом (Величковић) Ражнатовић, супругом Аркана. И то је заправо један од разлога анонимне пријаве за бомбу у Вуковару, и сада не испоштованих папира?!

Нисам неки љубитељ музике Мире Шкорић, да се разумемо... али ово лицемерије хрватских власти је више него одвратно.

Srbi ce se tamo kako vidim okupljati sa ili bez Mire , sa ili bez muzike .

Koliko sam citao Petrovdan se u Zaluznici slavi vjekovima bez prestanka , to njih bocka .

Слажем се.

Али чињеница јест, да наш народ воли весеље и музику. Воли када се поведе коло и сл.

Мира Шкорић јесте медијски магнат, и вероватно би то довело до повећаног броја Срба на окупљању.

Е сада... шта бива, ако се пар година за редом одради лоше програм, што се тиче организације? Дешава се да ће мање и мање људи долазити. А то никако није добро.

Слажем се.

Али чињеница јест, да наш народ воли весеље и музику. Воли када се поведе коло и сл.

Мира Шкорић јесте медијски магнат, и вероватно би то довело до повећаног броја Срба на окупљању.

Е сада... шта бива, ако се пар година за редом одради лоше програм, што се тиче организације? Дешава се да ће мање и мање људи долазити. А то никако није добро.

Svatam sto si cio da kazes , ali ne zaboravi da su Licani tvrdoglavi ka magarad .

Dino Merlin peva u Beogradu
Tanjug | 01. avgust 2011.

Poznati kantautor Dino Merlin održaće koncert u Beogradu krajem novembra ili početkom decembra, prvi put u Srbiji posle više od 20 godina

dino.jpg

BEOGRAD - Poznati sarajevski kantautor Dino Merlin održaće koncert u Beogradu krajem novembra ili početkom decembra, što će biti njegov prvi nastup u Srbiji nakon više od 20 godina, izjavila je danas Tanjugu predstavnica za štampu Merlinovog tima Vesna Anadree Zaimović. Ona je rekla da su u toku aktivne i konkretne pripreme za beogradski koncert i da će Merlin nastupiti u Beogradskoj areni, ali nije mogla da precizira datum. Zaimovićeva je odbacila navode pojedinih medija da su u pitanju tri uzastopna koncerta.
U Beogradskoj areni Tanjugu su rekli da još nije potpisan ugovor sa Merlinovim menadžmentom i da shodno tome za sada nemaju nikakvu informaciju o njegovom koncertu u srpskoj prestonici. Merlin je još u februaru na konferenciji za novinare u Sarajevu, povodom svog učešća na takmičenju za "Pesmu Evrovizije", najavio gostovanje u Beogradu. Prvobitni plan da koncert bude na proleće, Merlin je morao da promeni zbog Evrosonga.

Merlin, koji od rata devedestih godina, nije nastupao u Srbiji, ranije je u više navrata izjavio da je vreme da se prošlost zaboravi i da se raduje susretu sa svojim fanovima u Beogradu, kojih je mnogo.

Proslavljeni kantautor 2008. je objavio novi, 10. studijski album "Ispočetka", a u maju ove godine predstavljao je Bosnu i Hercegovinu na Evrosongu sa kompozicijom "Love in Rewind" i zauzeo visoko šesto mesto.

Дино Мерлин, аутор и извођач песме
где се велича Алија Изетбеговић (ратни злочинац, кривац за велики муслиманско-српски рат у БиХ 1992-95), долази међу Србе у Србију да им пева... заборављајући своје изјаве које је давао с почетка 1990-их. :-

Следећи је у Београду, Оливер Драгојевић, па Дорис Драговић... Шлаг на торту ће вероватно бити Марко Перковић Тупсон, вероватно како би се што брже помирили, и ушли срећни, весели и дебели у Европску унију?! : :) > :(

Да није трагично, било би смешно!

Željko Joksimović za „Blic”

Još jedan koncert Željka Joksimovića u Zagrebu!

S. Milojković | 21. 09. 2011.

Željko Joksimović nastupio je preksinoć pred 10.000 ljudi u Zagrebu na “Rujan festu” koji se održava na jezeru Bundek. Njegov koncert nahvalili su hrvatski mediji, a Dnevnik.hr ga je prozvao “najpoznatijim zavodnikom iz naše regije”.

177314_zabjoksimovic_f.jpg?ver=1316540851

Željko redovno tokom koncerta slika sebe i publiku

- Ne razmišljam o sebi kao o zavodniku - kaže Željko kroz smeh neposredno nakon koncerta za koji tvrdi da je jedan od najboljih u njegovoj karijeri.

Karte su bile rasprodate još pre više od mesec dana, pa nikoga nije iznenadio snažan vrisak Zagrepčana kada se Lane pojavio na sceni i zapevao “Supermen”.

- Publika je bila fantastična, a temperatura vazduha je sigurno prelazila 50 stepeni. Hor od 10.000 članova bio je toliko glasan da je na trenutke nadjačao ozvučenje. Dva sata sam pevao tim divnim ljudima, a da ni tračak umora nisam osetio - priča Joksimović koji je, po običaju, slikao publiku i istog časa postavio fotografiju na društvenu mrežu Tviter.

U publici su bili i članovi benda Jelene Rozge. Muzičari su bili fascinirani Željkovim nastupom i uspeli su nekako da se probiju do bekstejdža i čestitaju mu na sjajnom koncertu. Nakon što se slikao sa obožavaocima i podelio autograme, Joksimović je seo u kola i krenuo za Beograd.

Nešto se ovaj malecni navrzao na Zagreb... da li zbog nedostatka posla u Srbiji, ili ga purgeri baš toliko vole. :[|

DINO MERLIN: SRBI SU BOLESNICI!

8. Oktobar, 2011. - Autor: Miljana Vojvodić

Edin Dervišhalidović posle 20 godina najgnusnijeg vređanja Srba nastupiće u Areni 25. novembra

101172.jpg

Veselje se širi na sve strane...

Dino Merlin će 25. novembra održati koncert u Areni. Nije ni prvi ni poslednji koji je tokom poslednjih 20 godina vređao Srbe, a sad bi da im peva. Mi, kao i uvek, sve zaboravljamo, a zaboravio je kanda i on koliko se tokom devedesetih zaklinjao da više nikada neće kročiti u Srbiju!

Jedna od najupečatljivijih izjava Edina Dervišhalidovića je ona data zagrebačkom Slobodnom tjedniku u kojoj je Beograd nazvao „leglom fašizma“, a 1994. na pitanje novinarke Globusa da li je moguć zajednički život sa Srbima, oštro je odgovorio:

- Ma, kakav suživot sa Srbima! Bog ne voli one koji seju nered i on će ih ukloniti pomoću naših pušaka.

A kad je rat uveliko završen, Dino nije prestao da zatvara usta. U sarajevskim Danima 2001. izjavio je sledeće:

- Srbi bi trebalo da uzmu lekove za svoje bolesti, jer je evidentno da su bolesni. Većina je bolesna i to je jedan od razloga zbog kojih bi trebalo da idem u Beograd, jer bolesnici se obilaze.

I tako...

A da... ulaznice koštaju 2.200 dinara za fan pit, parter je 2.000, dok za tribine treba izdvojiti od 1.800 do 2.500 dinara.

Tako je govorio Dino

► Moje su omiljene pesme „Bojna Čavoglave“, „Kad jurišnik bije“ i druge slične njima.

► Mi bismo sad malo Bajage i tonove s istoka... E, pa ne može! Ja sam izgubio iluzije i zaboravio neke pesme.

► Kad su počela granatiranja Sarajeva i kad me je Nele Karajlić zvao na veliki miting mira u Beogradu, rekao sam da ću doći tamo kad budu padale granate.

Peticija: Bojkotujte srbomrsca!

Na internet forumima pojavile su se peticije za bojkot nastupa sarajevskog pevača u Srbiji. U jednoj od njih pozivaju se svaki „Srbin i Srpkinja koji vole Srbiju“ da ignorišu velikog srbomrsca, koji je pevao „patriotske pesme“ u uniformi „zelenih beretki“, a svojevremeno čak i komponovao pesmu u čast bivšeg predsednika FBiH Alije Izetbegovića „Da te nije Alija“.

BOLESNICI NAPRED . . . OSTALI STOJ ! ! !

VESNA ZMIJANAC: NE DIRAJTE MI DINA!

Pevačica kaže da ne veruje da je Dervišhalidović ikad pričao loše o Srbima i raduje se gostovanju na njegovom koncertu

Vesna Zmijanac će biti specijalni gost na koncertu Dina Merlina u Beogradskoj areni 25. novembra!

Pevačica za Kurir kaže da ne veruje da je Edin Dervišhalidović ikad izjavljivao da su Srbi bolesnici, da je Beograd „leglo fašizma“ i da će u našoj prestonici pevati „samo kad budu padale granate“.

- Ne verujem da je on to izjavio! U stvari, znam, jer on nije takav čovek! Ako je i bio nezadovoljan i razočaran u nekom trenutku, on ima pravo na to - poručuje Vesna i dodaje da Dino već tri godine planira koncert u Beogradu.

- Jedva čekam taj dan! Ja ću mu biti gost, kao i na svim njegovim velikim koncertima, kada sam uvek bila ili na bini, ili iza nje. Sigurna sam da on može da napuni bilo šta u Srbiji, a kamoli Beogradsku arenu - zaključila je Zmijančeva.

Oni ne misle kao Vesna

► Dara Bubamara:

- Nisam bila ni kod Cece, ni kod Čole, pa neću ići ni kod njega!

► Cakana:

- Ugostili smo mi i radikalnije od njega. Ja sigurno neću ići, bez obzira na to što slušam tu vrstu muzike.

► Goca Lazarević:

- Neću ići na koncert Dina Merlina, ja idem samo na koncerte ljudi s kojima sam bliska i koje volim.

► Džej:

- Jedino je narod kompetentan da o tome odlučuje. Ako ljudi žele, neka idu na njegov koncert.

► Žika Zana:

- Meni jedino smeta to što našim pevačima nije dozvoljeno da pevaju svuda, dok su kod nas dobrodošle i manje i veće zvezde.

► Keba:

- Ako publika, odnosno narod, to iskreno želi, sve drugo je manje bitno.

Autor: Zvezdana Milovanović

9. Oktobar, 2011.

Kurir objavljuje ovakve tekstove, a onda prvi trci ispred njih, i pravi ekskuzivne intervjue uvlaceci im se u guzu?! ::)

Pa ne znam sto imas protiv kurira , da ih nije ne bismo znali pravu istinu

;):D:D

Sigurno.

E sto se nasmijah , nisam to vec godinama .

Svaka ti cast izmedju ostalog i na sali :]]

Nego jesi li razmislja o onome , :) - :D