chule80

Библиотека "Ум(ј)ерени См(ј)ехотрес"...

Recommended Posts

Ja jos ne mogu da se vratim u normalu...subota je bila ispunjena, pocevsi od prethodno neprospavane noci, polaganja ispita, svadbe (mlada iz Like, mladozenja iz Dalmacije), Opova...

Divan dan, veselo drustvo, lepi dogadjaji i nezaboravan provod... @->-

Narednih 5 dana sam u ilegali. :ph34r:

Та субота је била, заиста, савршен дан! Почевши од љепе вијести да је Миња положила испит, до доласка Николе и Гагане и нашег спремања, бирања букета за младу... @->- Оно по чему ће мени тај дан остати у памћењу је управо то што нисмо чекали да дођемо у ресторан да бисмо били весели већ је наше весеље почело много, много раније. Никола је још у стану запјевао, а кад нас је Чуле повезао све се орило из фићка. И Гагана и ја смо посље пјевале, у дуету, а јуче, кад нам је она свратила на каву, имале смо прву праву пробу. Комшилук се није бунио, што је добар знак, бар за сад.

На свадби су свирали „Минђушари“ и морам признати да су ме одушевили, а ми смо, како и доликује, били весели сватови. :}\/ А како и не би били кад су се спојили Лика и Далмација. Била је то свадба за памћење што због друштва, што због пратећих ствари као што су: музика, храна, атмосфера, декорација... Посље свадбе мање-више не планирано једногласно се донесе одлука да одемо до Миће у Опово гдје су пјевле Прелџије. То је значило да ћемо први пут отићи у Опово. Пут нам се малко одужио, никако да дочекамо Опово, а кад угледасмо Мићу као да нас Сунце огрија у сред ноћи. Пратимо ми њега, а он никако да стигне. Милсим се ја сад ће нека примопредаја, на крају пута нас чека ЦИА, БИА исл. :huh: Шалим се мало. :D Желим да се захвалим Мићи јер је напустио крајишко вече да би нас сачекао и посље испратио, а при том цијело вече био прави домаћин. :]] Ређали су се добро познати хитови и што је најважније били смо ту кад је ишао блок личких пјесама. Морам рећи да су ми недостајали неки стални чалнови наше екипе, али биће већ прилике, па ћемо то надокнадити. До тад, ја вас све пуно поздрављам. :]]

Хвала Ђурђевак и вама што сте ми улепшали вече..и мени је било пуно срце кад сте ви дошли.. :]] Даће Бог још ће мо се ми дружити на прелима,и да вечно пријатељство траје... :}\/

Е да... Дина, да си видела како се некад писало и читало у старој Библиотеци... Ајме неки устану ујутро, па пију кафу испред компјутера, и читају шта сам писао, или писали... :]]

А најбољи су ми коментари били када неко пита оног што је читао, шта је написано, а он вели: "Па то је не описиво..." ;D

KRAJISKO VECE u rest.SERBULj u CENTI (ZR put),sa vama do zore SRPSKA TROMEDjA (ulaz 150 dinara) dobro dosli na lep provod,tel.za info.i rez. 0631659301 :]]

Kada, kada, kada? :)

Zasto sam sve vreme mislila da ste vas dvojica isli slusati Tromedju??? ;D

Vidim bilo raspevano, samo vas ne vidim u kolu, ocekivala sam da cete voditi. :P

Добро си ти мислила ;) ...ја сам са мојима кренуо на Тромеђу, даље нисам мислио ићи, али...били, видјели, па продужили у Мићин комшилук :)

Били смо ми скоро цијело време у колу, а нема нас на сликама, јер мало је теже играти у колу и сликати атмосферу :P

Сад се сјетих, морам вечерас да вадим кумпјере из баште, требо данас, али нисам се био отрезнио довољно, па морам вечерас, тако да се ипак нећемо видјети...виша сила ::) (ти ћеш мене да сликаш, а ја да плешем :P )

Други народ роштиља и пеца, а ја немам неђеље ни свеца...судбина, шта да ти кажем ::) дошао бих ја сигурно, знаш ме, ја без колу не мерем ни у сну :rolleyes: ...није до мене ;D

Ево мало извештаја са Крајишке вечери у Опову....

Јутро је свануло,ја сам се пробудио, птице су почеле да цвркућу.. све је све је мирисало на једно лепо Крајишко вече, које сам једва чекао ;D;D Вече је дошло ја сам отишао на прело...

Даље ће вам Обровац описати све и како смо коло водили, али нажалост камера није снимила. Покварила се баш тад, а таман смо се развеселили ;D:}\/;D:}\/ Дакле Обровац где ја стадо ти продужи, немој да нас неки прозивају овде ;D , да нисмо дали извештај.. ;D

Е јесам песник свака ми част, ни Бранко Ћопић неби овако саставио ;D;D