Sign in to follow this  
KLASNIC BOY

Birtija ''Smjehotres''

Recommended Posts

Za mene i knindzu! :]]

Тоо домаћине ... Живио ... :]] :}\/ :}\/

Zanimljivo je kako vas zene pustaju u kafanu... ;| jedino vam fali Obrovac 8)

Што? Јел тебе твоја не пушта ...? :):):)

Pa tebe zena i da pusti u kafanu, ti dzabe ides u nju... :[|

Ма видиш да га нема данима, вјероватно опет ради оклагија ал он увијек нама пребацује да смо под "забраном" ... А генерал када дрекне "мииииирноооооо" ... нема ту заебанције ... :D:D

Книнџа платићеш ми за ове оптужбе!!! :-:)8) ;]\/

Има да нацепкаш она дрва иза све да пршти 8) Ово горе лажеш, него слобин тв дневник!!! ;D;D;D

Не знам ђе је остатак "биртијаша", ја се ево дао зеру на читање...нисам одавно прелиставао ође странице ::)

Ма какво учење, вече прије прела, нема од тога крува ;D ...остави учење за неђељу или можда боље за понедељак :)

Piva za dzabe...naval'te! :]]

Јел ова понуда и даље важи, ил сте све попили ???

pecenje.jpg

Од свих колача, ови су ми најдражи ;|:]]

Земљакињо моја, са друге стране Велебита ;D ...што би рекли моји буковчани, ја сам све у свему...свуда, а понајвише ниђе ???

Jedi, jedi...trebace ti snaga sutra za prelo, cula sam da se ozbiljno pripremas za ples. srpski_smajli_kalas.gif:)

Ауууу какве су то дезинформације nene.gif\" title="ne ne" /> ...ма то ја пробо цјел минут, видио да не иде...одусто и отишо на пиву ;D ...а сутра нажалост, нећу моћи трошити калорије, тј. ништа мени од сутрашњег прела :)