Sign in to follow this  
KLASNIC BOY

Birtija ''Smjehotres''

Recommended Posts

Вала баш чудна :D:P

Мићан је већ што се тиче девете заповједи безгрешан :) ...а што се тиче те четврте, добро отвори очи, веле да су тамо љуће цуре, нег шарене змије ;D

И кад те буду људи хвалили, немој случајно да си заборавио рећи да си из Лике :rolleyes: ...ако којим те случајем буду кудили, ти реци да си...ма шта ти падне прво на памет, али никако из Лике :P

А шта би за Личанке, имају ли оне својих заповједи, којих се морају придржавати :[|

Ђе си Банијац, ђе си земо...ђе си мајкане ;) ...кад ћемо на по едно :)

Ma đe si Dalmatinac... ;) Ma moremo na 'edno vaje, samo reci! 8) Sad kad zazimi, mogli bi na neko prelo...

Ево брте код (далеко од) куће ;D ...полувреме, па свратио зера јопет у кафану :)

Мораћемо неђе на по едно...ја био скоро са неком Личком екипом, цуре свака част, али Личани, они на едном не знају стати, то би пило сву ноћ....њесу ка ја и ти, ми кад кажемо по едно, онда пијемо по едно ;) ...ваљало бе неђе на прело, што кажеш, најбоље су прилике кад ускоро зазими :)

ево вам прела ускоро.. :}\/KRAJISKO POSELOOOOO 23.novembar.2012.

RSK ZURKA -RADIA SRPSKA KRAJINA -I IZVODJACA KRAJISKE MUZIKE

ZURKA ZA PAMCENJE

PROGRAM U 20 H OTVARA ETNO GRUPA -NOVI SPOMENARI

GOSTI VECERI.

-GOCI BEND

-DRAGAN KOMAZEC

-RANKO STANIC -DZIMI

-SRPSKA TROMEDJA

-GRUPA BALKANA

-SAVO I LJUBISA

-NOVICA TEKIC

-PESNIKINJA -RANKA SRDIC MILIC

-LAZO PAJCIN

-GRUPA ZMIJANJE

-ZVUCI SA KAMENA

-MILORAD I LJUBISA-KRAJISKI BECARI

-MOMCI BUKOVICE

-NEBO BRKIC

SPECIJALNI GOSTI -KRAJISKOG POSELA -RSK ZURKEEEEE

ZARA I GOCI

CENA ULAZNICE : sa Jagnjetinom ,prasetinom , salatom i aperitivom je 700 dinara.

BROJ MESTA JE OGRANICEN DO 450 GOSTIJU

INFO .TEL. 021 21 000 38

RESTORAN KURJAK - FUTOG

23.NOVEMBAR OD 20H

уз сво поштовање према теби обровац ипак ћу ја мињу послушати,,да оженим личанку...а и ујну морам слушати рекла ми да ће ме се одрећи ако не оженим личанку.... :}\/ :}\/

Богме опасна журка, сад ми помало жао што не слушам ту врсту музике :rolleyes:

Како хоћеш Мићо, и ја сам увијек слушао ујну, али сам радио оно што ми је ујак савјетовао :)

Прва утакмица ове сезоне у европи, ред је да се залије ;)

Ево стиже мала, носи пар бокала :]]

151524675.jpg

Сад ће опет неки, па зар опет пиво, има ли још неко пиће...док не пробаш, не можеш знати, а кад пробаш...свијет ти постаје све љепши...свако ново пиво, уљепшава и оно што ништа друго не може ;D:P:]]

Ево како то отприлике изгледа...

Наравно, није свако пиво исто...

Лепа понуда за Курјак, али далекооо је... :-[

Мени јутрос птица ластавица слетела на прозор, дошапнула ми да ће бити неко Личко прело у Батајници 8. децембра 2012. године 8) . Детаље објављујемо ускоро, за пар дана! :<|:]]

Ништа није далеко, кад се воли неко/нешто ;D

Свако и вама Личанима шапуће на уво :D:P

Љепа је слика, само да има камења мало више, била би и љепша ;):]]

Знаш како Жељо, није да се бојим, али не би ми било ни свеједно...све зависи ко ме довати ;D

ako te dovate Licanke ;)

Опет прело уз Крајишку музику...а ђе баш у неђељу када се не ради :) ...једино ме :[| што су моји Буковчанци, што значи да је добро прело (у најави ;D ) , али стварно :]] ...можда и запрелимо заједно ;)

Баш си скроман Мићо, ја сам мислио да сте ви Личани захтјевнији и прохтјевнији, али сам се изгледа преварио :rolleyes: ...имаш вукова по Лици колико нећеш, а ни Буковица не заостаје пуно по том питању ::)