Sign in to follow this  
KLASNIC BOY

Birtija ''Smjehotres''

Recommended Posts

Значи, зна се ђе ће Лићани прелити 8 децембра...примамљив овај "мени" изгледа :)

Немој само кукати и тражити изговоре Din@77, потруди се да нађеш начина...мани се посла нон стоп, треба зера и одморити... :|<

23.11.2012....ресторан сродне душе у крњачи гостују Прелџије...ма дај Миња пусти ти Далматинца односно влајну шта прича ;D ;D Влашка магија чини свашта то знам из искуства ;D ;D ;D

23.11.2012....ресторан сродне душе у крњачи гостују Прелџије...ма дај Миња пусти ти Далматинца односно влајну шта прича ;D;D Влашка магија чини свашта то знам из искуства ;D;D;D

Нека је срећна слава Мићану и од мене...

А подржавам овај Класнићев предлог, да догодине нека цуретина спрема славу заједно са њиме! :}\/

Нека је срећна слава Мићану и од мене...

А подржавам овај Класнићев предлог, да догодине нека цуретина спрема славу заједно са њиме! :}\/

хвала вам пуно на честиткама и пуно на свему..и трудићу се да никада не изиграм ваше поверење према мени......и опет мораам поновити ко папагај част је и привилегија имати пријатеље крајишнике...

Јопе идете неђе манитати, па докле тако клапци ::) ...никада се ви нећете промјенити ;D:]]

Ајде Чуле части с едном пивом, а мош и са двије ;D ...мени још није легла плаћа, а нешто сам брте ижеднио :)

Ја бар не дремам на радном мјесту :P

Ко и код тебе добије мукти пиву...свака му част :D

Ја био доље и почео цјепати дрва, ал се сломила држаља...насадити исту не умијем, тако да...мораћеш ипак ти, мени то слабо иде од руке ;) ...а и нисам баш толико жедан :)

Ко ради, тај и греши, па тако и ја сикири сломи држаљу :D ...нећеш је ти сигурно слумити...аветињо ниједна :P

И то је што велиш ;D ...мене нису хтјели примити, кажу немају довољно држаља за ваког делију :D:]]