Sign in to follow this  
KLASNIC BOY

Birtija ''Smjehotres''

Recommended Posts

Хвала мајкане! :)

А да сам знао да ћеш ово окачити, тачно би дошао на врата и одвалио гласну музику поподне, да НЕ СПАВАШ! :- :<| 8)

Једино што је тачно у тој песмици што кажеш... "Лика ми је осмех вољене" :]]

Праву си музичку жељу одабрао Банијац  :]] ...ни сам се не бих сјетио пјесме, која више одговара карактеру и завичају нашег слављеника ;D

Мајкане, срећан рођендан, да поживиш бар још 100 година, свака наредна година ти била срећнија, веселија, здравија и у сваком другом смислу боља, од претходне :]]

...и да те ћаћа ожени до наредног рођендана ;)  :]]

Што мислиш да нас је спојио, то што имамо исти поглед, тј. мишљења на доста истих "ствари", међу којима се налази и твоја маленкост :D:P

Ја ево изнесох пиву, а ти би мога убрзати са ложењем, ваља нешто добро и да спремиш ;)

А ево пиве, ја друго ништа не нађох у гепеку ;D

SDC101681-1.jpg

Aaajmeeee... :]]

Vidi ti naseg becara... kako ide u pevacke vode... i jos ova curetina mu se okacila :]]

Ima selo svasta da prica za te ;|

Gledaj samo da te ovaj bivsi Dalmatinac ne ocinkari i podiriva :-;D ;D ;D;]\/

375431_435917183130574_876361735_n.jpg

Свака част Ликота :]] ....сретно Мићо у "пјевачким водама"...и само нек се каче ;)  ако ти кад узтреба помоћ. око вишка качења, слободно зови...наши смо :D

Не знам Чуле о ком бившем Далматинцу диваниш, али мислим да грешиш о ком год да је ријеч, те особине нису познате међ мојима...то више личи на твоје :P:D

Pa stvarno ne znam ko je išao na Ličko prelo pre 10ak dana... ;D:}\/

A vide ti kako on nudi pomoć. Meni kada je trebalo cepati drva... rekao je da ne može... Leđa ga bole... :-:|<;]\/;D;D

ђе сте моји крајишници  :}\/ обровац важи рачунам на твоју помоћ,али ти си далматинац па незнам како бих ти поверио неку девојку ;D  ;D али добро наши смо....е мој чуле далеко ћу ја са вама крајишницима догурати......бићете обавештени кад се емитује сврати у завичај....па ред је и мене свет да види на тв  ;D