Sign in to follow this  
KLASNIC BOY

Birtija ''Smjehotres''

Recommended Posts

malo sam tuzna i melanholicna.....

daleko od rodnoga kraja sam, a tamo u Lici baka mi je bolesna i sama,

u tom razmisljanju danas mi je zagoreo rucak dva puta....

najradje bih otisla da zivim s njom, zasluzila je....

e sad mi stvarno dodje da se napijem....od tuge....

Дај онда нешто да се једе.... :]]

А јел видео неко Обровца... 8) Рекоше да га претукла она његова... :}\/

Дај онда нешто да се једе.... :]]

А јел видео неко Обровца... 8) Рекоше да га претукла она његова... :}\/

Međedu, ne ide se na prelo da bi se jelo...u šta si ostario-ništa nisi naučio!

Obrovca satrše žene, ne stiže ni u kafanu više.... ;D

Probudim se jutros, kisa pada, ne prestaje.... Pada izgleda i celu noc..... Najbolje bi bilo prespavati dan, ali to je dosadno..... Hoce neko kuvati ovu forumsku internet kafu? (kod mene je jos jutro)

Evo Dina, Djurdjevak i ja kafenisemo, pa te pozivamo da nam se pridruzis. Kod nas je suncano, pa ti saljemo i malo Sunca!

1341638-three-cups-of-coffee-standing-in-line.jpg

bas ste divne..... hvala za kaficu.... saljem veliki poljubac..... sad je evo i kod mene suncano, a ja sam vec zrela za jos jednu kafu :D

latteart.jpg

Значи, трач партија? ;D;]\/ :<| :]]

hahahhahha, chule, slobodno ti prisluskuj..... :P

Чуле, тебе и тера измлатити, само знаш другима наметати којекакве физички исцрпљујуће и не исплативе послове...буди чојек, па плати пиву, мани се сикира и мотика :P

Ево, може Чуле да коси, а ја ћу да заливам, то ми иде од руке...кошење и коса ми се не слаже уз боју очију :rolleyes:

Добар овај ВИС, нисам их досад слушо :]]

Obrovca satrše žene, ne stiže ni u kafanu više.... ;D

Е да су оне у питању, мого би ја још дуго без кафане ;D ...сатра ме поса, и остале обавезе поред посла :( кад ће та пемзија више ::)

Колко каве, а ракије ниђе :angry: ...оде до подрума, да видим ел која боца остала још у животу :[|

Виде, стиже и ракија и Миња ;D ...сјећам се како си се фалила :D код нас у кући тих проблема нема, код нас тога некако увијек фали ::)

Ја само "тучем" по пиви кад има воље, а и пиве ;D ...моји укућани, рођаци, комшије... конзумирају вино и ракију, али колико год да их буде количински, некако трајност им је кратког вјека :) ...пјесма :[| ...у посљедње време ова пјесмa је најчешће на репертоару http://www.youtube.com/watch?v=8CQRMCpg5V0

...а наручио би ону стару Личку...да је мени кумпјера из Лике, пуле, басе, вруће варенике ...како ли већ :D

Ja sam mislila na neku ljubavnu, k'o sinoc. :P

..а наручио би ону стару Личку...да је мени кумпјера из Лике, пуле, басе, вруће варенике ...како ли већ :D

Joj, dje me nadje!

Данас ми је нешто глава тежа, нег иначе, па можда и није паметно данас слушати оне љубавне, ко синоћ ;D ...ал нека буде по твоме избору ;)

на кожуну у дебелом ладу преврнури дјевојчицу младу..најдража си мени ко мајка дјетету лико моја најљепша на свијету... :}\/