Sign in to follow this  
Sergej

Novi datum u historiji Krajine

Recommended Posts

Jos jedan datum mora da ostane ubelezen u historiji Krajine. To je 9. mart 2005. Toga dana izbrisan je forum na KF-u. Sramotno delo jos sramotnijeg bica, kojega je tesko nazvati covekom. To ime (covek) treba zasluziti. Svi koji smo provodili dane i noci na KF-u ostali smo zateceni bestijalnoscu i bezobzirnoscu tog bezvrednog bica. Unistiti onoliku kolicinu pisane reci moze samo neko ko nema ni zrcna odgovornosti, saosecajnosti i na kraju pameti. Koliko je samo u tim tekstovima bilo apela za pomoc, potraga za nestalima tokom ovih nasih poslednjih ratova, svedocenja o stradanju civila u napadima na Krajinu... Nicega vise nema. Ostaje samo secanje na sve one sate provedene pored kompjutera citajuci i pisuci, odmarajuci dusu medju svojim ljudima, bracom i sestrama, saborcima....

Ostaju uspomene, srecom... Najzalije mi je svih onih lepih pripovetki naseg Srbe Peuljanca. Nadam se da ih ima negde sacuvane i da ce nam podariti jos jednom svoja secanja na Krajinu u ovom nasem KRAJISKOM SPOMENARU!

Nema problema i pocastvovan sam sto zelite da citate opet nase radove.

Da, nase, jer da nije bilo vas, da nije bilo Krajine, da nije bilo onog naseg parceta slobode...nikada ih ne bi uspio napisati.

Zato i jesu nase.

Bicemo i jaci, i bolji i slozniji nego sto smo do sada bili, tek sada sam svjestan koliko smo u stvari jaki.

Desavale su nam se i gore stvari pa nismo pokleknuli, necemo ni ovaj put.

I sto kaze nas Sveti Patrijarh Pavle :

Oprostiti, ali ne zaboraviti.

Da vas Gospod cuva...

Draga Braco i Sestre tesko je naci rjeci da se opise tako nedjelo.Bogatiji smo za jos jedno gorko iskustvo i saznanje kakvih ima medju nama ali idemo dalje jer tako moramo i zelimo.Narod Krajine je na Vasoj strani dragi i neumorni koji sve svoje znanje i vreme dajete za svoj narod.

Opet su nasi mrtvi ubijeni opet su nasi ranjenici ranjeni,ranom koja je teza od neprijateljskog metka i gelera...

Dj ...tu sam,javi u bilo koje vreme sve sto je u mojoj mogucnosti od srca spreman sam da dam,krajinaforce forever !

Bog Vas blagoslovio

Da taj devet mart je bas baksuzan datum...gdje se bas rodi na njega!?:ljutko: Eto prvo je pocelo bombardovanje na bg na taj dan a juce eto i jos jedno ruzno sjecanje.

Unatoc svemu i sa malim zakasnjenjem, Tajo,srecan ti rodjendan i dobro nam dosla nazad! Kad se nadjemo jednom popicemo ovako za sve :partyman:

Tajana srecan ti rodjendan. :rock:

Kralj ponoci hvala ti na podrsci i ponudjenoj pomoci. Za sad nam je najveca pomoc da ljudi ponovno zazive ovaj forum kvalitetnim pisanjem, dokumentima i slikama.

Tajo srecan ti rodjendan i da ga sljedece godina proslavis sa nama ovdje ali u mirnijoj atmosferi. Otprilike ovako :partyman: :rock: :supz: :partyman: :vom: :spav:

Sergej, Srbo, KraljPonoci, hvala svima na podrsci! Jucer smo ocajavali zbog gubitka, nesigurni kako ce izgledati buducnost KFa, danas smo svi puni elana i volje da budemo jos bolji i to samo zbog vas i svih ostalih koji nas tako bodre.

Meni je KF od samog pocetka puno znacila ali tek sada vidim koja je njena snaga (eto, ime je pun pogodak), koja masa ljudi stoji iza nje, koliko je naroda ova stranica objedinila, KOLIKO NAS IMA.