Sign in to follow this  
ratnik

Kakav rucni sat nosite ?

Recommended Posts

U doba mobilnih telefona primetio sam da dosta ljudi vise ne nose rucne satove .

Inteseruje me koliko se razumete i koje rucne satove nosite i koji su kriterijumi po kojima birate ! To mo nikad nije bilo jasno zasro se ljudi odlucuju za neke modele,kvalitet?estetika?mehanizam?

Ja imam malu ali odabranu kolekciju rucnih satova koje cu uskoro da vam pokazem :)Svaki je prica za sebe :D

Уууууу директоре 8) Свака част! Има се може се ;|

Ја ручни сат не користим. Дисплеј на мобилном телефону ми показује тачно време ;)

Не носим ручни сат већ 10 година. Од како сам узео мобилни. А и док сам имао сат није вредео више од 20ак евра.

Zombi jel to titanijumski sat ? Trebalo bi da je mehanicki ! Sutra stizem kuci pa cu da vam pokacim svoju skromnu kolekciju ! Ja skupljam najvise satove istocnog bloka :) tu su Raketa 24h polarni sat,Poljot s alarmom,Pobeda vojnicki sat CCCP,Vostok Komandirski,Vostok amfibija,Istocno Nemacka Ruha, Beloruska Elektronika, od dzepnih satova samo Molnija ... Ovi satovi imaju dusu i nisu bas jeftini kao sto izgledaju ... Sutra dobijate slike pa uzivajte ! Cuvajte stare satove narocito mehanicke i one prve digitalne jer mogu mnogo mnogo da vrede ! Narocito su na ceni oni satovi stoni satovi koji su kao digitalni kojima se mehanki okrecu beli brojevi kao i oni koji imaju vakum tubu tj lampu !

Trenutno skupljam pare da kupim plasticni kvarcni sat koji su ameri nosili u Vijetnamu. Sat je veoma redak , nepostoje kopije , prodaju ih Vijetnamci za nekoh 100 dolara pa na vise ... Uskoro mi stize Vostok Titanium koji je negde oko 200 dolara ... Bolest je ovaj hobi skupljanja ... Mnogo para mi ode na hobi ... Sad sam kupio nas rucni sat INSA proizveden u Jugoslaviji , mada je mehanizam ruski LUCH ... Pobeda i Poljot vise ne postoje,Raketa koprca ali i ona nece dugo ... Vostok jos proizvodi a Ruhla istocno Nemacka je sad kvalitetna ali nema onaj Istocno Nemacki smek :) Polarni Raketini satovi mogu se jos naci povoljno mada su novi precenjeni ... Preko 200 dolara ! Skup hobi a nosim samo Vostok Komandirsrki :)

U doba mobilnih telefona primetio sam da dosta ljudi vise ne nose rucne satove .

Inteseruje me koliko se razumete i koje rucne satove nosite i koji su kriterijumi po kojima birate ! To mo nikad nije bilo jasno zasro se ljudi odlucuju za neke modele,kvalitet?estetika?mehanizam?

Ja imam malu ali odabranu kolekciju rucnih satova koje cu uskoro da vam pokazem :)Svaki je prica za sebe :)

potpuno se slazem sa tobom. ali bez obzira na sve - ljubav i dalje postoji! :) jos od malena, rucni satovi su za mene postali opsesija. toliko da sam na kraju otvorila i online prodavnicu modnih satova! :)