Sign in to follow this  
Om Sai Ram

ARM WRESTLING - OBARANJE RUKU

Recommended Posts

Наравно... биће и жене у конкуренцији са женама... Мушки са мушкима... али само за обарање руку....

Вучење конопца иде мешани састав, исто као и фудбал.

Тако да... биће жестоко!

п.с.

Наговорићу славонску снајку да ти буде противник... ;D:]]

Ko bi od clanova KF smeo na ovakvo takmicenje?

ja bi se rado odazvao ako ce na takmicenju biti barem Rada a akoo bude vise "snagatorica"

ljepseg pola onda ce i moja zelja za pobijedom i takmicenjem biti veca :D :D :D

ja bi se rado odazvao ako ce na takmicenju biti barem Rada a akoo bude vise "snagatorica"

ljepseg pola onda ce i moja zelja za pobijedom i takmicenjem biti veca :D :D :D

Čuj ako bude više snagatora ženskog pola ??? Pa sve devojke na Krajinadi su snagatori ;)

Između ostalog, izazov prihvaćen :]]

Čuj ako bude više snagatora ženskog pola ??? Pa sve devojke na Krajinadi su snagatori ;)

Između ostalog, izazov prihvaćen :]]

rukavica je bacena a izazov bi rado prihvatio samo nesto me daljina ubi ;D a ako si jos mozda Licanka

onda moram jos koji argument naci; nisam trenutno bas u najboljoj kondiciji :lol:

Rado bi ja i izgubio Rado, samo kad si medu svojima :]] ali valjda ce Chule smoci hrabrosti i snage a

ne samo kao "baletan" igrati ;D:lol:

Chule, nemoj da me brukas pred "snagatoricama" ljepseg pola i pazi sta radis da te nije ujela zmija da varas :D

hahahahha... E bas si strasljivac... dodji i pokazi sta umes, i koliko si jak!

Chule ce se ravnati sa Krajisnicima u svojoj kilazi, ili tezima.

Cure idu sa curama.

Chule ce se ravnati sa Krajisnicima u svojoj kilazi, ili tezima.

Cure idu sa curama.

znaci ja odoh s curama ;D

Hocel biti i rvanje na repertoaru :[| odmah izazivam Radu na dvoboj :)

Znaš šta Željo ... džaba izazovi kad ne izlazš na megdan

Seko nemoj da sada palim ovaj svoj Tdi traktor pa preko Drine ;D:)

Nesto mi tesko preci tu Drinu, uvijek nas je dijelila ::) prije bi se nakanio kad bi bila Una ili Korana :)

ali jedno ce doci i taj dan da Zeljo dode majcici Srbiji ;)

http://www.youtube.com/watch?v=m9MgZN8M3oE

:}\/ :}\/ :}\/:rolleyes:

čule upravo sam htio tebi predložiti da na krajinadi bacite jedno takmičenje u obaranju ruke (čisto bi lijepo sjelo kad već imate i nogomet i onaj konopac što ste vukli) i čitam sada prvi put komentare i vidim da si sam polako krenuo u tom smjeru.

Bacite jedno takmičenje. Snimite na video obavezno. Pozdrav.

Nisam bio fer prema Voevodi jer samo sam stavio video gdje je uredno izgubio na ljevu ruku a čovjek je inače strašno jak pa evo malo da ljudi vide kakva je to snaga (a inače čovjek je i osvajač zlatne medalje na svjetskom prvenstvu u sportu bob a i srebrne i brončane na olimpijadi).

a i stvar kada počinje na 6:54 je totalni mrak ....... kako me samo dignula ta stvar sada....

[media=]

OVER THE TOP bio je najveći turnir u povijesti obaranja ruku. Natjecanje je trajalo godinu dana (sa raznim kvalifikacijama). Finale je održano 1986. u maratonskom turniru koji je trajao 18 sati u Las Vegasu. Godinu dana nakon turnira objavljen je film "Over The Top". Mnoge snimke koje se pojavljuju u filmu su sa samog turnira. U filmu su se pojavili mnogi profesionalni obarači ruku a dio publike u filmu je također sa stvarnog turnira.

http://www.youtube.com/watch?v=_Eo5QbOaZsU

Rick Zumwalt bio je profesionalni obarač ruku (svjetski prvak) i profesionalni glumac. Poznat je po igranju uloge Bulla Hurleya u filmu "Over The Top". Jedan zanimljiv detalj: Za sami film plaćeno mu je 10 hiljada dolara da obrije glavu. Ironično, toliko mu se sviđala nova frizura da se nikada nije vratio na staru. Rekao je da je kojim slučajem znao da će mu se novi izgled toliko sviđati obrijao bi glavu za besplatno.

Što se samog turnira tiče, u klasi PRO teška kategorija pobjedio je Travis Baldwin a u superteškoj Scott Norton.

U klasi kamionđija pobjedio je John Brzenk. U finalu je pobjedio Ed Arnolda Jr. Za nagradu se dobivao Volvo kamion i još poneke stvari.

OverTheTopTruck.jpg

Nakon pobjede u finalu

john-truckwin.png

Dijelovi iz filma:

Smasher vs Hawk (zanimljivo je da je ovaj snimak postavio yt korisnik 'probadguy' a to je isti čovjek koji ovdje glumi razbijača).

Hawk vs Grizzly

Bruce Way=John Grizzly u filmu. Bruce Way je također bio profesionalni obarač ruku. Intervju nakon više od 20 godina od snimanja filma, priča o tome koliko je Stallone postao dobar u obaranju ruke, spominje da je imao 7 mečeva sa Rick Zumwaltom i dobio tri itd...

Over The Top Last Match

http://www.youtube.com/watch?v=dJAo3jh-imo

http://armwrestling2...mwrestling.html