Sign in to follow this  
licki-vuk

Kompjuteri i pomoc pri pisanju na forumu

Recommended Posts

Izgleda da e tako a za vrjeme mi i nije nesto bitno nego nemogu da ne primjetim preljep avatar

signurno je ona ljepa cura ljep zbor :D

Људи у последње вријеме ме нешто избацује са форума тј. ако нпр. останем на једној теми дуже вријеме, и онда када хоћу да се вратим на нпр. Index board или на неко друго мјесто избаци ме, пише да немам неко одобрење и онда се поново морам пријавити. Када се пријавим све је нормално.

Јели то нека заштита форума или је нека грешка до мене????

Хвала!!!

Као информација да немам одобрење за даљње претраживање форума, одмах послије тога ми се отварају она поља за поновно пријављивање. Ја се пријавим и онда све уреду.

Занима ме само јели то до вас или до мене?

"Administrator boarda zahteva od vas da budete registrovani i prijavljeni da bi mogli da pregledate ovaj forum."

Prilikom prijave ukoliko ne obelezis i opciju "Prijavi me automatski pri svakoj poseti" mocices biti aktivan odredjeno vreme, odnosno onoliko koliko si realno aktivan znaci citas, klikces, pises na forumu, nisam sigurna koliko tacno je potrebno "idlovati" odnosno biti neaktivan pre nego sto te izloguje automatski, na to pitanje moze odgovoriti admin foruma posto ne znam na koliko je idle time podeseno, u svakom slucaju kao resenje predlazem ti da prilikom prijave oznacis ovu opciju "Prijavi me automatski pri svakoj poseti".

To je false positive.

Nema virusa. Slobodno stavi na ignore.

Svako ko sumnja da neki sajt ima virus moze to provjeriti na nezavisnom online skeneru

https://www.virustotal.com/en/

Kliknete na "URL" i upisite www.krajinaforce.com i onda kliknite na scan it.

Citav sajt ce biti skeniran sa preko 20 najpoznatijih antivirus programa i dobicete rezultate u roku nekoliko sekundi.

Ovo mozete uraditi sa bilo kojim sajtom ako kislite da je nesto sumnjivo.