Recommended Posts

a skim se ti svadjas zemljak?

:biggrin

ko ti rece to da se svadjam?!ja napisah da me malo iznervirase neki koji puno toga rekose o Plitvicama i Mukinji,a vidim da lupaju gluposti o broju zgrada napr.kakvi su to "Plitvicani" kad nagadjaju broj zgrada na Mukinji?!

Pod rednim br.

1.dom mladih

2.10 novijih zgrada koje su imale oznake od P-1 do P-10

3.7 starijih zgrada,pocevsi od mjesnog ureda,preko Texasa

pa do stare pekare

4.dom 6.licke proleterske div.

5.ambulanta

6.vila jednog politicara

znaci,broj zgrada je bio 18 a ne kako su tu neki nagadjali 15-16 :suncane:

Ja da sam sa mukinje, naljutio bih se na tebe. Ne mislis li da je malo neposteno reci nekome da nije plitvicanin ako ne zna broj zgrada na mukinjama!?

Dom mladih...ok,istina...

10 novijih zgrada?Hm...meni rekoše da je moja zgrada najmlaða(najnovija)na Mukinjama,a ima oznaku P-9...neznam koja to ima P-10...

Sad kad raèunam,stvarno ih ima 10,ali sad,možda su mene krivo informirali..

7 starijih zgrada,istina...

dom 6. lièke...istina...

ambulanta...istina...

vila-tamo "na kraju"...istina...

Ali tamo prije su se spominjale i obiteljske kuæe...pa je navedena i mesnica koju si ti zaboravio navesti...

Garaže vatrogasaca i panoramskih vlakova neæemo spominjat...

A i kao što wukmir kaže,malo je nepošteno tako odmah govoriti...znaèi li to i da netko nije srbin ako nezna koliko ima zgrada u Beogradu...nije japanac ako nezna koliko ima zgrada u Tokyju...to su gluposti...koja zgrada više manje,kao da je bitno.

No,pustimo mi "Proscansko" neka nam da malo više informacija o Plitvicama... :wink:

evo odgovora malom licaninu koji nije shvatio poentu o mojoj zamjerci

nekima koji su pricali o plitvicama a nemaju pojma!nisam nabrajao pomocne objekte na mukinji kao sto su garaze,mehanicke radione itd.

samo opet ni ti nisi naveo sve objekte kako si to ponosno sad izveo,napr.

nisi spomenuo niti jednu kucicu koja je bila na rezervaru,pa jos vaznija stvar,na mjestu tv.najnovoizgradjene zgrade pod oznakom p-9,bila je stara baraka u kojoj su stanovali neki.vidis da nista ne znas?iz kog si ti ulaza,onog do skole ili do p-6?

Alo 'Proscansko jezero',nista ti nama ne rece odakle si i sta ima novog na Plitvicama :question :exclaim

Dobro-ta kucica sto si je otkrio na rezevaru,iznad Blatuse-dobro je znati da je jos tamo :green

P.S.

Nemoj se vise blamirati,zamoli nekog da ti pokaze kako se 'postuje' na forumu-pomislice jos zemljaci da su svi Plitvicani takvi :eek

za malog licanina!poznam te,ti si iz onog ulaza do skole,a inicijali su ti

D.B.

Znao sam da je neki D.B.-ovac kada je tako informisan :idea

Iz Teslingrada. Otac mi je iz Svrackovog Sela (nije tesko pogoditi po niku :biggrin), a majka iz Ploce.

Moram da ispovjedim nesto jako gadno: nikada nisam bio na plitvicama i priznajem da me je sramota. Eto.. udrite sada.. zasluzio sam. Imam poprilicno dobro opravdanje, ali... svedno

A htjeo sam ici ovog ljeta i dogovorim se sa dvojicom kolega sa fakulteta. cak sam se i za smjestaj raspitao ali... proklete pare. Propao mi plan.