Recommended Posts

Hajduk, pusti ti ove zajebante.

Slobodno idi sa autom pravo do lièke kuæe (imaš putokaze) tamo parkiraj

i onda kupiš kartu turistièku za obilazak parka i to je sve šta trebaš platiti.

Obuj neke udobne tenisice za hodanje ako misliš obilaziti sva jezera.

Gledaj da tamo budeš u jutro tako da u toku dana mozeš sve vidjeti.

Tamo možeš nabaviti detaljnu kartu nacionalnog parka i odluèiti sam

kojim putem želiš iæi i šta želiš vidjeti.

Aj živ bio i dobro nam došao u Liku!

svicenzu.jpg

Hajduk evo ti slika ulaza.

Karta košta 110 kn.

Auto možeš ostaviti kod lièke kuæe a parking se ne plaæa.

Ovo je slikano drugog maja ove godine i taj dan je bilo 20.000 gostiju na plitvicama.

Živ bio!

Oj Pomoz Bog brate!

Ma hvala ti puno za pomoc.Pa mozda cemo se vidjeti tamo, na pice naprimjer kod licke kuce ili na drugom mjestu.....

P.S:Ne vidi se slika brate :wink:

hajduk, icemo zajedno ako hoces, bio sam tamo preprosle godine, nemoj briniti za parkiranje, uvek se nadje.

hajduk, icemo zajedno ako hoces, bio sam tamo preprosle godine, nemoj briniti za parkiranje, uvek se nadje.

Brate, ma ici cemo bez problema ako hoces da!Nije problem za parkiranje, nego lopovi, majku im jebem! :biggrin :biggrin :biggrin

Vidjet cemo za toga :wink:

ajde Licanine jel gotov vise taj film??? to mora stvarno da ce biti neki spektakl tipa Titanic B) nemoj samo da se vadis da nemas vremena jer strebas,netreba za to vise od pola sata...evo ti mali primjer...

uradjeno u ulead video studio 11 a moze i sa NERO ili ACDsee i jos puno programa koji se lako skinu na netu..:)

Nema se vremena...glupo zvuèi,ali je tako...non-stop visim za knjigom i kompom,crtam neke nacrte i slièno...pa onda nakon toga još da se ulovim u koštac sa ovim?Ajme meni...pa oèi mi veæ sad ispadaju...ne pada mi na pamet da cijelo vrijeme visim za kompom.

Evo dokle je došlo...vani lijep sunèan dan,toplo je,svi na plaži,a ja sjedim doma i uèim...

I daj veæ jednom link di se može tako neki program skinut besplatno...

Da imam vremena tražit,našao bi...ali gdje god pogledam,kaže plati...a ja iz inata neæu...

e jebiga sad moj student, nemoj mi reci da nemozes naci Nero nigdje...mozes i sa njim da napravis slide show...ACDSee imas na netu potpuno free i nije velik program(oko 22 MB)...ima jos ko zna koliko tako malih programa za kreiranje slide show i video prezentacija,samo odi na google i potrazi...imas i boljih programa kao ULEAD video studio (koji inace dobijes besplatno uz bilo koji motherboard ili video kartu ako ih kupis u original pakovanju) ili Pinnacle studio plus...njih najlakse nadjes na torrent sajtovima ali ti su programi malo veci,ULEAD minimum 150MB a Pinnacle preko 2 GB tako da ti treba dobra internet konekcija...a ako bas nista neuspijes da pronadjes posalji meni lijepo svoju adresu pa cu ti ja snimiti sve te programe na dvd i poslati postom...potpuno besplatno.. :biggrin

Potpuno besplatno?Vau...Mario,pa to je super...da da Jane,ali to nije sve...ako nazoveš odmah,dobijaš ovaj prekrasan set noževa potpuno besplatno :green :green :green

Konekcija nije problem,samo su nam stavili sve moguæe zaštite koje postoje,tako da programi tipa Torrent,DC++ i ostali nisu od neke koristi...osim ako se spajaš laptopom preko wirelessa...ali i to su nam s*ebali...

Sad se za koji dan otvara novi kabinet,pa se nadam da æe se tamo moæi skidati...bar se prije moglo dok je taj kabinet radio prije nego su pokrali sve kompove iz njega...

Imam Nero,ali na njemu neznam ništa osim pržit...nisam istraživao šta se sve može s njim raditi...kao ni sa puno drugih programa...ako mi nešto treba,onda znam tu funkciju programa,ostale ni ne koristim jer neznam za njih...

Ajd,morat æu si onda dati malo truda pa æu pogledat...sutra mi je ispit,pa kad proðe,malo æu pogledat...

A što si toliko zapeo za to...ja rekao da bi htio napravit filmiæ,ovako,za sebe,ono,mojih ruku djelo,a ti digao buku kao da æe mi filmiæ u Cannes :biggrin :biggrin

Èek malo,jel se to meni uèinilo ili je netko napisao folirant? :green

O *jebo te filmiæ više :biggrin :biggrin :biggrin

Ti si to toliko razvikao kad da ga radim za filmski festival da mi je do*izdilo...sad se dvoumim dal da ga uopæe radim...a ako ga napravim,dal da ga dam na uvid :confused

hehehe a ja sam mislio da sam ja lijen...ma razumijem ja tebe,pocetnicka trema...bojis se da te negativne kritike ne ubiju u pojam...;) pa sam si kriv,da si ga uradio kad si rekao nebi bilo toliko frke ali sad nakon toliko iscekivanja i najava publika zeljno ocekuje da vidi tvoj prvenac i bojim se da bi zbog dugog cekanja mogli da budu malo strogi prilikom ocjenjivanja.. :biggrin :biggrin

Pa znaš u èemu je fora...ja sam htio filmiæ napravit tek tako,da se okušam i u tome...

Meðutim,jedan moj krivo protumaèeni post je mene stavio na metu,pa opleti ovaj,opleti onaj...i nikako ja na zelenu granu...dobro,sam sam si kriv,šta sad...

Znam ja da æe biti kritika raznoraznih,tj. možda samo dvije-tri...jer ionako malo ljudi tu ima...ne bojim se ja toga.Nemam tremu,apsolutno nikakvu.

A ima tu i ovoga što ti kažem...lijen sam...nikako se ulovit toga.

ajde ne sikiraj se, ja evo obecavam da cu te pohvaliti kako god da ispadne,dobices pohvalu bar za trud...i kao sto rekoh ne treba tu vise od sat vremena i za pocetnika...zato nebudi lijen... samo pazi kakvu ces muziku izabrati za podlogu,da ti se ne omakne kakva Thompsonova pjesma :biggrin

Haha...

A stvarno ima tvrdih oraha,koji kad nešto zatupe,to je tako i nema drugaèije...koliko god netko govorio nešto razumno.

Ma daj,kakva Thompsonova pjesma...pa nebi to stavljao...ako pravim filmiæ sa Plitvicama,onda æe biti neka lièka pjesma...

Sve gledam jel ima neka koja baš pjeva o Plitvicama,ali nikako da naðem(možda ti znaš?..ne sad striktno za filmiæ,nego ovako,opæenito).

A ono,ne volim da ostane zadnja od nekoga ko nema pravo.Možda ima,ali ne u potpunosti,pa onda ja pokušavam sve izvuæi da doðemo na neki kako se kaže zajednièki jezik...ali...

Nego,ne reèe ti meni,jel znaš možda jel ima nekih pjesama koje baš pjevaju o Plitvicama?