Recommended Posts

prije ekih desetak dana prijavio sam jedan post al nikakvu obavijest nisam dobio,,,pa me zanima sta  je s tim???hvala unapred!!!

danas sam  pokusao postaviti novu temu,,, ali naisao sam na problem,,,svaki put mi odbije sa obrazlozenjem da

"ta ekstenzija slike nije dopustena na ovom forumu"... nakon sto sam izbrisao sliku i ponovo pokusao postirati temu opet se ponovila ista stvar i to preko nekoliko puta,,,

pa me zanima dali je mozda kvar na sajtu ili  sam ja mozda banovan ili sl, pa mi je samim tim i onemoguceno postiranje teme,,,

hvala unaprijed na odgovoru,,,

pozdrav,,,

danas sam  pokusao postaviti novu temu,,, ali naisao sam na problem,,,svaki put mi odbije sa obrazlozenjem da

"ta ekstenzija slike nije dopustena na ovom forumu"... nakon sto sam izbrisao sliku i ponovo pokusao postirati temu opet se ponovila ista stvar i to preko nekoliko puta,,,

pa me zanima dali je mozda kvar na sajtu ili  sam ja mozda banovan ili sl, pa mi je samim tim i onemoguceno postiranje teme,,,

hvala unaprijed na odgovoru,,,

pozdrav,,,

Vijerovatno si tuđmanovu sliku htjeo okačit na forum,pa si zato odbijen. ;D

Nisi banovan inače ne bi mogo napisat post,niti je kvar na forumu.Jednostavno probaj sa nekom drugom slikom,ako ta ne ide.

.....u pitanju je elektronsko ometanje pvo rsk. Reagujemo na sve što počinje sa "mig".

ajd priznaj koliko si popio taj dan kad si napisao  tri velicanstvena posta ???:)

al neka,,,i vrijeme je da "pvo rsk " odradi nesto...jest da su malkice zakasnili,,,(nekih 19-tak god,,)  al ajd!!!

a sad jedno ozbiljno pitanje,,,

jel ima neko iz Zrenjanina ili blize okolice??

POzdrav dobri ljudi,

Moolim vas dal ima neko da je bio na Dvoru na uni 1995 godine u sastavu oklopne brigade pri specijalnim jedinicama pod komandom Radovanovic Danila i da je za vreme oluje bio tamo. Molim vas da ako ima nekami se javi imanekapirtranja moj tata je tamo poginuo. Unapred Hvala