dane

NOVI CLAN SAJTA

Recommended Posts

Pozdravljam sve krajisnike!!

Ja sam iz donjeg lapca i iz suvaja nedaleko od srba.

Zivim u parizu.

Drago mi je sto naso sajt sa ljudima iz mog kraja posto nema skoro ovde nikoga iz krajine.

Zemo i ja sam rodjen vani i nisam isao u nasu skolu ali roditelji treba da te nauce maternjem jeziku. Sa svojima kuci pricaj na srpskom i nece biti nikakvih problema. Sve se nauci samo ako je volja. Pozdrav u Pariz! :wink:

Pozdravljam i ja sve clanove i posetioce ovog foruma.

Takodje sam novi clan. Zovem se Ana. Zivim u Beogradu a rodom sam iz Strmice!!!

Pozdrav!!!

Pozdrav dj-zombi!

Ja vec duze vreme posecujem ovaj sajt ali tek sad odlucih da vam se pridruzim na ovom forumu. Volim da kontaktiram sa ljudima iz svog zavicaja jer sam strasno vezana za svoj rodni kraj i volim sve sto ima veze sa njim. Sad sam provela dva nezaboravna meseca u u svojoj rodnoj Strmici i Kninu. Najlepsi su mi bili oni vreli julski dani kad sam spavala na terasi svoje kuce i gledala u nebo prepuno zvezda - mislim da nema lepseg prizora od tog. Bilo mi je tesko da se vratim nazad za Beograd al sta cu kad obaveze zovu.

Pozdrav svima!!!

Evo, da se i ja prijavim. Mislim da sam ja, za sada, najnovija ovdje, mada to ne znaci i da sam najmladja, iako bih to voljela.

Zelim dobrodoslicu Dani i samo jedno kratko obracanje. Nemoj se ti sada pokolebati, pa se vise ne javljati, zbog ovih dobronamjernih kritika. Pozitivno je vec i to sto ti zelis imati kontakt sa ljudima iz tvojeg zavicaja. Jezik, svakako, moras uciti, a i ovo je jedan od nacina. Zato, samo naprijed... citaj, pisi, govori... i sve ce doci na svoje mjesto, pa i ti nesretni padezi!

....још једна `тица своме јату долети.

Неко време и ја кружио , кружио па долетео.

Корени ми јаки, те мира не дају.

Личанин сам од малена и српскога племена.

Драго ми је што сам нашао место где могу да поделим

са браћом и сестрама заједничке нам крајишке теме.

Живели