dane

NOVI CLAN SAJTA

Recommended Posts

Поздрав свима!

Свратих мало на овај топик, па ајд да се и службено јавим. Долазим из Госпића преко Слуња (ту сам се задржао неких 10-ак година из приватних и пословних разлога), а од '95 ево ме у Н. Саду, до кад ћу остати, верујте, ни сам не знам.

Хвала свима на добродошлици!

Изгледа да дугујем неколико одговора. Пошто даме имају предност, најпре Ради. Ма није Радо годиште, нисам баш толико стар, мој друг монах га је смислио (8 је бр. који значи бесконачно, неограничено, па самим тим три осмице су Св. Тројица, три ипостаси Једног Бога 888, дакле супротно од новог светског поретка и нјиховог жига 666), а ја га додао у ник. Чуле, земљаче, нажалост не картам.

...мој друг монах га је смислио (8 је бр. који значи бесконачно, неограничено, па самим тим три осмице су Св. Тројица, три ипостаси Једног Бога 888, дакле супротно од новог светског поретка и нјиховог жига 666) .......

Divno, Lazare_888, svaka čast

Још једном хвала свима на добродошлици, и боље вас нашао!

Љиљо, земљакињо, где нађе овај нумеролошки приказ Христовог имена, и ако ти је познато коме припада знак са леве стране? Хвала ти на честитци и опрости на знатижељи!

Dobrodošlica Knindži!!!

Lazare, oprosti što tek sad odgovaram na tvoje pitanje...

Pošto nisam u mogućnosti trenutno da pogledam tačno s' kog sam sajta skinula sliku numerološkog prikaza Hristosovog imena, molim te, klikni desnim klikom na sliku, idi na "properties"(svojstva); zatim pogledaj URL adresu slike, gde se vidi i koji je sajt prikazuje.

Nadam se da ćeš