dane

NOVI CLAN SAJTA

Recommended Posts

Dasan_66 je napisao:

Mozes ti doci u Knin al nikad vise Knin nece biti sta je bio

Da, da, zato nikada nije smelo doci do toga da se izgubi.

Inace, pozdrav, slucajno sam naisao na ovaj sajt, i obradovao se kao malo dete. Mesto gde mogu da nadjem sve sto me zanima o Krajini,kakva je bila, kakva je, i kakva ce biti!

Sto je najgore najveci smo sami krivci :-[

iskreno se zacudim kad procitam negdje da jos uvjek ima osoba koje slucajno nalete na ovaj sajt

pa ljudi moji bilo koji pojma u vezi krajine da upisete u google, ovaj sajt ce vam izaci medju prvih 10 rezultata

Zombi moram reci da ja kada sam dosla na internet nisam ni znala da na google mozes tako naci sajt a nisam ni znala

puno sta je sajt i da postoji nesto ovako pa kada sam naisla na Korduncafe sve mi bilo tuzno sto nema neki de nas ima iz svih krajeva

kada sam pronasla slucajno Krajina Force bas sam bila ko malo djete koji su to osecaji kada sam ugledala sve ovo to se opisati

nije moglo a jos koliko sam bila sretna sto sam nasla svoj narod tako da ne cudi me da ljudi koji dobro jos ne znaju na internet da se ovako obraduju i ne znaju da ovo postoji..kazem iz svog iskustva jer ja nisam znala da ovako nesto ima dok vas nisam nasla isto slucajno .

Dobru doslicu zelim svim novim clanovima.

Sta vise kada na latinici, i na cirilici ukucate u googl pretrazivac rec Krajina, prvi izlazi KrajinaForce..

To se desava jer je najposeceniji.

Поздрав браћи и сестрама сиром свјета... Ниједан град ни село у Крајини тренутно није исти, али само тренутно... Вјера у то, да је то само привремено ме и одржава у животу!!! КРАЈИНА ЈЕ ВЈЕЧНА ДОК СУ ЈОЈ ДЈЕЦА ВЈЕРНА! ДЕЛИЈЕ БЕНКОВАЦ

Pozdrav zemljaci!

Red je da se prijavin i ja ode, posto vec duze citan diskusije na ovoj stranici, sve do trenutka kad se uvela obavezna registracija za to ciniti i dalje. Hence,

here i am! Poriklon san nedaleko od Sibenika.

Priznajen odma, nisan redovan posjetilac, ali trudim se kolko mogu.

Za bolja vrimena krajisnika!

Uzdravlje! :]]

Knindza hvala na pozdravu, nego more reci mi da nisi slucajno u Doboju.

Auuuuu pristize nas svakim danom sve vise, bas lepo nije to sto je svet mali nego sto je VELIKA SRBIJA hahaha.

Divota ovde, ima uvek nesto interesantno za citanje.

Dobro dosli Krajisnici,

ljepo Vas je vidjeti na okupu te se nadam da ce se malo i ostali Srbi iz Istre konacno probuditi.

Jos jedno pozdrav novim clanovima :}\/ :]]