dane

NOVI CLAN SAJTA

Recommended Posts

Нешто сам ових дана промашио овај топик па касно одговарам. Драгане, моментално нисам у Добоју, не знам још кад ћу доле а иначе сам из Велике Буковице.

Јел ти будеш у Добоју или горе код себе? srpski_smajli_kalas.gif

Имамо новог члана, једну мени јако драгу особу. ;D

Мики Книн, добро нам дошао! :]]g020.gif

Ћао! Ево и ја се придружих иако сам тек данас налетио на овај сајт. Иначе немам никакве везе са Крајином, али сваке године када се са мора враћам натраг у Загреб, осећам се некако посебно. Поготово када уђем у Книн. Не знам зашто је то тако, вероватно нека повезаност са својим народом иако нисам 100% Србин. :( У школи не учимо ћирилицу, ја сам је сам научио у 2 дана и сада уредно у своје теке пишем српским језиком. Моја другарица, поријеклом је из Босне - РС и у именику јој пише да је Хрватица. Чак ни мени није хтела да призна да је Српкинја. Мислим да је то један од већих проблема што се ми Срби који живимо у ХР бојимо признат да смо то што јесмо. А требали би бити поносни на то.

До следећег јављања, поздрав и живели ;)srpski_smajli_kalas.gif

Добро нам дошао Милићу :]]

Не треба те бити срамота, као ни остале људе да кажу ко су и шта су.. нисмо жидови за време Другог св. рата па да се сакривамо.. ма где били.

Свако добро.. и разгледај слободно сајт.. јер свакако да је КФ права ризница Крајишки вредности, докумената, слика - БЛАГА!

Zdravo,ja tek sada primetio ovo.Pa da se predstavim:iz Vukovara sam,poreklo mi je iz Like (Kozjan kod Bunića),imam 23 godine.Zanimanja:SVK (borbe,jedinice i kadrovi),II svetski rat.