dane

NOVI CLAN SAJTA

Recommended Posts

Добро дошао Игоре :]] све то што тражиш, и наћи ћеш на овом сајту, као и још много корисних тема, дискусија, докумената...видећеш и сам...поздрав Банијац !

Поздрав, зовем се Драган, из Ветерника сам, код Новог Сада.

До 1998. сам живео у Даљу, поред Вуковара, а на овај сајт ме је упутио Chule80. :]]

Велики поздрав за нове чланове :]]

а на овај сајт ме је упутио Chule80. :]]

Ко је тај :D ...шалим се мало...добро дошли "little_devill " и "Gaginh0"на KRAJINAFORCE

pozdrav svima,ja sam sisčanka..ima li netko iz hrvatske ovdje? ???

МИ СМО ИЗ КРАЈИНЕ :D

Поздрав, зовем се Драган, из Ветерника сам, код Новог Сада.

До 1998. сам живео у Даљу, поред Вуковара

Добро нам дошао земљаче! :]]

Погледајте КФ, има пуно тога да се види.. надам се да ће вам се допасти, и да ћете нам се придружити у осталим акцијама.

pa da se i ja malo predstavim...

Zdravo svima

puno u meni krajiske ljubavi ima

u mojim venama kola

licka i slavonska

pa do sljedeceg protokola

srdacan pozdrav svima

:)

Поздрав Пљоска...(да ли си ти Личанка или Славонка ;D ...једна страна, мора бити мало јача од ове друге...шта ти мислиш, која је :) ) !

Има, има и ова тема...ниси писала, и ниси заборавила (мада изгледа, да ти се то често дешава ;D )

Добро нам дошла Ступарска, и још боље нас нашла !

Овом приликом поздрављам новога члана КФ, по имену: ZELENGRADINA.

Добро нам дошао.

Tek sam sad vidjela da postoji ovaj topik za predstavljanje. :-[

Pa evo...živim u Zagrebu, inače Dalmatinka...ostala sam u Hrvatskoj, i ja i moja porodica unatoč svim nevoljama. I samo mi znamo kako nam je..

Da skratim priču...drago mi je da sam s vama braćo i sestre. Ljubim vas.

Drago je i nama sto si nam dosla! ;)

Vidim da si ostavila par poruka.. samo nastavi.. lepo je ovde kod nas.. 8)

Hvala ti. I tebi Obade.

(I da znaš....ne da je lijepo, nego najljepše ) 8)

Знаш како Елеазар.. можда некоме овај виртуелни свет Крајине делује безвезе и смешно.. али боравећи овде на КФ колико сам ја.. а скоро ће 3 године на овом сајту десиле су ми се заиста лепе ствари.. толико лепих, да не можеш ни да замислиш.. а прича о томе би потрајала неколико дана.. зато нам је и драго када дођу овде наши људи, чисте душе, пуног срца, и осмехом на лицу.. Прошли смо већина нас ужасну голготу, заслугом других лоших људи.. али и даље се ми не дамо.. боримо се овако, до скоро све виртуелно.. али од скора овај КФ свет почиње и у реалности да заживљава, иако то нико па ни сам админ пре 10ак година није очекивао када је основао сајт..

Заиста.. колико ти време може дозволити, постани део нас... видећеш колико је само лепо овде бити.. Знам, постоје и други сајтови,.. али веруј ми, мени некако овде што кажеш, а верујем и други да мисле тако.. НАЈЛЕПШЕ!

Sa nama će vam biti ljepše.

СА НАМА СЕ МОЖЕ СВЕ ШТО СЕ ПОЖЕЛИ...

[

quote="chule

али од скора овај КФ свет почиње и у реалности да заживљава, иако то нико па ни сам админ пре 10ак година није очекивао када је основао сајт..

Да се и ја придружим овој теми јер сам један он оних који има дужи стаж на сајту КФ. Врло добро познајем и упознат сам са свим темама и члановима који су продефиловали кроз њих, скоро од постављања сајта. Једни су одлазили, други долазили. Једни су бановани, па су се покушавали поновно профилтрирати са другим никовима са злим намерама али су их администратори врло брзо препознали и забранили им учествовање на сајту КФ.

Чуле, каже има много других сајтова и форума што је истина. Одлазим-о на те сајтове!? читамо што се тамо пише али сајт КФ, је један-једини који је очишћен свих "ружних" ствари што га тиме и поставља на место које му и припада.

Добро нама дошла Елеазар.

Немам "стажа", као већина чланова на овом сајту, али могу да потврдим, да је све оно што су написали истина, у то сам се увјерио за претходних 15 мјесеци, а вјерујем да сте се и ви, новији чланови у то увјерили, јер за то и не треба пуно времена...оно што је добро, брзо се препозна !!!

Добро дошли :]]

Немам "стажа", као већина чланова на овом сајту, а

Da.. ono sto mnoge moze da zabuni jeste upravo to.. boravak ovde na KF odnosno "staz".. ali nije to presudno.. sto kaze Obrovac, kvaliteti se brzo prepoznaju..

Ни на крај памети ми није било да истичем "стаж" било чији на овоме сајту а понајмање мој. Очитно пост није био добро разумљив, па се од миша направи слон. Предлажем, да пре него се који пост цитира добро прочита и онда даје коментар. Најлакше је нешто извући из контекста и о томе писати приче.

Поздрав за све нове члане и идемо даље.

:]]:]]:]]

Знаш како Елеазар.. можда некоме овај виртуелни свет Крајине делује безвезе и смешно.. али боравећи овде на КФ колико сам ја.. а скоро ће 3 године на овом сајту десиле су ми се заиста лепе ствари.. толико лепих, да не можеш ни да замислиш.. а прича о томе би потрајала неколико дана.. зато нам је и драго када дођу овде наши људи, чисте душе, пуног срца, и осмехом на лицу.. Прошли смо већина нас ужасну голготу, заслугом других лоших људи.. али и даље се ми не дамо.. боримо се овако, до скоро све виртуелно.. али од скора овај КФ свет почиње и у реалности да заживљава, иако то нико па ни сам админ пре 10ак година није очекивао када је основао сајт..

Заиста.. колико ти време може дозволити, постани део нас... видећеш колико је само лепо овде бити.. Знам, постоје и други сајтови,.. али веруј ми, мени некако овде што кажеш, а верујем и други да мисле тако.. НАЈЛЕПШЕ!

Pa da, nekako sam i ja u ovo malo vremena koliko sam ovde ovaj forum shvatila kao vlastito Utočište. Kao predah za sve nas koji smo bliski, dijelimo istu povijest i istu sudbinu. Sigurna sam da će nam i budućnost biti zajednička. Razumijemo se vrlo dobro. Nisam do sad bila na puno drugih foruma, na jednom hrvatskom duže..oko godinu i po...navikla na raznorazna pljuvanja ;]\/ Neke ljude jednostavno ne možeš pomjeriti iz njihova kalupa i natjerati da razmišljaju svojom glavom. Ovde je propaganda nevjerojatna i ljudi su zacementirani; za sve su krivi Srbi i Srbija, Hrvati se se samo branili i slične floskule itd itd. Znaš i sam. Kad im ukažeš na neke druge činjenice onda si lažov. Čak se nađe naših Srba iz Srbije koji smatraju da bi mi trebali biti suva grana bez korijena, ostavljeni na milost i nemilost svakom dzelatu. Uh ! Ali, neka govore šta god hoće. Ja znam jedno....živjet će ovaj narod ! 8)

I kako Bulin reče...idemo dalje. :]] Hvala svima na dobrodošlici.

Pa da, nekako sam i ja u ovo malo vremena koliko sam ovde ovaj forum shvatila kao vlastito Utočište. Kao predah za sve nas koji smo bliski, dijelimo istu povijest i istu sudbinu. Sigurna sam da će nam i budućnost biti zajednička. Razumijemo se vrlo dobro. Nisam do sad bila na puno drugih foruma, na jednom hrvatskom duže..oko godinu i po...navikla na raznorazna pljuvanja ;]\/ Neke ljude jednostavno ne možeš pomjeriti iz njihova kalupa i natjerati da razmišljaju svojom glavom. Ovde je propaganda nevjerojatna i ljudi su zacementirani; za sve su krivi Srbi i Srbija, Hrvati se se samo branili i slične floskule itd itd. Znaš i sam. Kad im ukažeš na neke druge činjenice onda si lažov. Čak se nađe naših Srba iz Srbije koji smatraju da bi mi trebali biti suva grana bez korijena, ostavljeni na milost i nemilost svakom dzelatu. Uh ! Ali, neka govore šta god hoće. Ja znam jedno....živjet će ovaj narod ! 8)

I kako Bulin reče...idemo dalje. :]] Hvala svima na dobrodošlici.

Код нас пак није само аспекат на рату, и тим тмурним временима.. јесте да је секција КФ богата са разном документацијом из тога времена, али трудимо се да обогаћујемо садржај Крајине, и из неких других углова.

Ово што кажеш за сигурну будућност, да ће нам бити заједничка.. то ми се већ у старту свиђа. ;)