dane

NOVI CLAN SAJTA

Recommended Posts

Помаже Бог

Родио сам се у Француску а пореклом сам из Грмуше (код Бихаћа)

Али за неколико година оградићу кућу у родном селу мога оца :wink:

За сад само је мој стриц почео кућу тамо...

Ове године идемо први пут после рата у село..

У љето 95 били смо ја и моја мајка у Бихаћу (имали смо кућу), кад смо хтјели ићи за Бијељину, били смо у колони до Бијељине... Мислим да су били из Книна али се не сјећам био сам мали.

Отац ми је тада био у Војводини, није ни знао да је Крајина пала, јер ниси јавили у Србији...Сјећам се како су спавали по тротоарима у Бијељини....:cry :cry

Mali Krajisnik, Bog ti pomogo... te Nesrece se i ja sjecam.... :cry :cry ... Ta Slika .. neprevidljiva Kolona Izbegljica ... Starci ..Bolestni... Majke sa Djecama :cry Uzas...Uzas :cry :cry :cry :cry izbeglo is svoje vlastite Kuce..-Pravac?... Ko nekoga imao u RS ili u Srbiji je imao mogucnost da se smesti.. A Ostali... Dan danas po Izbeglistim Domovima :cry :cry ... Proslog Ljeta sam bila u Kninu.... svugdje Ustaske zastave, Ulice imenima Ustasa, Pusto... slabo se nas Narod vratio... :cry , nemaju ni gdje :frown

pozdrav tebi korenico,i tebi crnogorko...korenico,ako ce te utesiti imam pesmu o korenickim selima,ti ces ih valjda znati,a i malo ih se prisetiti...pozdrav

pozdrav svima !

Poseban pozdrav drugovima ako ste jos zivi !

Savo Sankovic -Benkovac

Todor Zezelj -Benkovac

Goran Kablar -Knin

Predrag Manojlovic -Knin

Radovan Radmanovic -Velika Korenica

Predrag Menicanin-Dvor na Uni

Branko Zivkovic - Slunj

Davor Budisavljevic

Predrag Preradovic

Predrag Gacesa

nisam vas zaboravio klaso !!!!

PS>ako iko zna ista o ovim ljudima nekami javi na PP ili ovde .

Ево и мене.

Волио бих да ме сви мало боље упознају и увјериће се колико сам добар.Сви кажу да сам душа од човјека. B):lol::lol:

Ај, кад се сви представљамо, да то и ја учиним :biggrin Рођена сам и живим у Сплиту, а мој стари је поријеклом негдје из Лике, не знам тачно гдје.

Nesto ja ne vidim da ti zivis u Splitu, Vojvotkinjo, veli tu da je " location " neka zabit za koju nisam cuo...

:green

Dobro dosla i zera se bolje raspitaj za porijeklo, cuj ne znas oklen ti je caca...

:wink:

Nesto ja ne vidim da ti zivis u Splitu, Vojvotkinjo, veli tu da je " location " neka zabit za koju nisam cuo...

Dobro dosla i zera se bolje raspitaj za porijeklo, cuj ne znas oklen ti je caca...

Ма баш ме брига онклен ми је ћаћа, знам онклен ми је матер...

Srbo, pripazide se!!! Opasna ova dama.

wink:

:kolutaj: :kolutaj:

аууу сестро немој тако... још ће ови Крајишници да те стрељају због ради тога :biggrin па још ако си Личанка пореклом... :suncane:

аууу сестро немој тако... још ће ови Крајишници да те стрељају због ради тога :biggrin па још ако си Личанка пореклом... :suncane:

Ма нисам то тако мислила... Преци мог оца су давно сашли с неког брда, па ми је мало проблем да установим које је то брдо...