dane

NOVI CLAN SAJTA

Recommended Posts

аууу сестро немој тако... још ће ови Крајишници да те стрељају због ради тога :biggrin па још ако си Личанка пореклом... :suncane:

Ма нисам то тако мислила... Преци мог оца су давно сашли с неког брда, па ми је мало проблем да установим које је то брдо...

:D:lol:

Стварно си занимљива...

Ево утврдиће ти ови Личани које је то брдо и све остало само им дај мало података :suncane:

аууу сестро немој тако... још ће ови Крајишници да те стрељају због ради тога :biggrin па још ако си Личанка пореклом... :suncane:

Ма нисам то тако мислила... Преци мог оца су давно сашли с неког брда, па ми је мало проблем да установим које је то брдо...

:D:lol:

Стварно си занимљива...

Ево утврдиће ти ови Личани које је то брдо и све остало само им дај мало података :suncane:

Могу преко приватне поруке, јер кад видим колико "ујкица" посјећује овај сајт, није ми брате свеједно... :neutral

Могу преко приватне поруке, јер кад видим колико "ујкица" посјећује овај сајт, није ми брате свеједно... :neutral

Ма наравно сестро, све преко пп!!!

Овде и зидови имају уши, и оне бубице шпијунске се постављају... толико их има да би могли на стадион 1 стати :lol::lol:

а све како Крајина их не занима :kolutaj: :biggrin

Овде и зидови имају уши, и оне бубице шпијунске се постављају... толико их има да би могли на стадион 1 стати :lol: :lol

Само се ти зезај, ја и даље живим у Крајини (мало проширеној). :cry

Овде и зидови имају уши, и оне бубице шпијунске се постављају... толико их има да би могли на стадион 1 стати :lol: :lol

Само се ти зезај, ја и даље живим у Крајини (мало проширеној). :cry

Па онда напиши у локацији лепо КРАЈИНА, а не припизд*на

:suncane:

Tako je Chule. Ma vidi se da si i ti porijeklom Licanin. :suncane: :biggrin

Samo ti vojvotkinjo reci neke osnovne podatke, ima odmah da nadjemo sa kojeg brda ti je æaæa. :biggrin :suncane: Može i na pp, kako ti je lakše.

Ne vidjoh nigdje, ali postoji moguænost da sam i propustio procitati, da nitko do sada ne zaželi dobrodošlicu "novom" èlanu sajta KF "vojvotkinji". Pa, ako je tako onda da kažem: dobro došla na KF. Iako mi se èini, da smo se negdje veæ susretali. U svakom sluèaju si dobra i britka na rijeèima.

Tako je Chule. Ma vidi se da si i ti porijeklom Licanin. :suncane: :biggrin

Слушај ти цуретино, немој да вређаш овде... :biggrin

Моје порекло нема везе са Ликом, већ са неки другим земљама...

Уосталом, зар ти ја делујем бар мало на Личанина :lol:

Nesto ja ne vidim da ti zivis u Splitu, Vojvotkinjo, veli tu da je " location " neka zabit za koju nisam cuo...

:green

Dobro dosla i zera se bolje raspitaj za porijeklo, cuj ne znas oklen ti je caca...

:wink:

Bome sam joj ja pozelio dobrodoslicu, Kapljuve, brate. :wink:

Нека каже само какав јој ђувегија одговара, па да га нађемо, има нас свакаквих...

Као прво да вас поздравим све заједно.

Моје име је Вукашин. Долазим са планине Козаре.

Живи и здрави били

Ђе гођ се налазили