dane

NOVI CLAN SAJTA

Recommended Posts

Ајме менииии биће боме гуууусто...Униста, добро се припреми и опреми воденим балонима, парадајзом и крем тортом!!!

Долазимо да се нађемо у помоћи при чишћењу и смјеееху!!! :)

pozdrav svim krajisnicima.Ja sam ovde dosta nova a i prvi put sam se registrovala na neki sajt pa izvinite ako napravim neku glupost.Ovde bi volela da sretnem neke koje sam nekad poznavala.Od 93 nisam srela nikog od mojih skolskih ili poznatih.Dosta sam poznala prijatelja iz Malog Gradca,Brestika ,Trnovca,Velikog Gradca,Kozaprevice,Dragotine i naravno Gline generacija 75-77.Ja sam iz Brestika zivim u inostranstvu.Pa ako ima ovde iz ovih mjesta zelim ih puno pozdraviti a i sve ostale. ;):) :)

Pomaže bog braćo Srbi i sestre Srpkinje!

Jedva sam uspio da se registrujem na sajt, možda zato što sam bio reg. prije par godina pod istim ovim imenom, ali sa drugog računara, no nema veze.

Često posjećujem ovaj sajt i ono što ovdje pročitam i saznam nikad me ne ostavi ravnodušnim.

O sebi ću da kažem samo to da sam bio vojnik Vojske Republike Srpske Krajine od 1991-1995, bez ijednog dana pauze.

Republiku Srpsku Krajinu volim i smatram je svojom jedinom državom, napustio sam je zajedno sa svojim narodom 05.08.1995.