dane

NOVI CLAN SAJTA

Recommended Posts

Ruška,

chat neće proraditi, jer je nekad radio i nije baš bio posjećen,

osim toga mi ovdje pišemo da ostane zapisano i da se zna!

Za privatne prepiske koristimo privatne poruke i eMailove.

Imam samo jednu molbu za tebe ako nije problem da isključiš CAPS ili velika slova

jer po internet bon tonu pisanje velikim slovima se smatra galamom ili vikanjem.

PRIMATE LI NAS BENKOVCANE ;) NOVA SAM I JEDVA SAM SE USPIJELA REGISTRIRATI :D SAJT VAM JE FANTASTICAN NARODE MOJ SVAKO DOBRO SRECA VAM PIJEVALA

Примамо, примамо... али само ако су били "код табле"

Pomaže bog braćo Srbi i sestre Srpkinje!

Jedva sam uspio da se registrujem na sajt, možda zato što sam bio reg. prije par godina pod istim ovim imenom, ali sa drugog računara, no nema veze.

Često posjećujem ovaj sajt i ono što ovdje pročitam i saznam nikad me ne ostavi ravnodušnim.

O sebi ću da kažem samo to da sam bio vojnik Vojske Republike Srpske Krajine od 1991-1995, bez ijednog dana pauze.

Republiku Srpsku Krajinu volim i smatram je svojom jedinom državom, napustio sam je zajedno sa svojim narodom 05.08.1995.

Добро нам дошао војниче... ;)

Veeeeliki pozdrav svim mojim Krajisnicima! I ja sam novi clan,sajt je odlican,drago mi je da nas ima u tolikom broju! Nekad sam zivjela i Capljanima,blizu Sunje,a sada sam u Arandjelovcu.

P,ozdrav svim mojim zemljacima,i ja sam odnedavno na sajtu,neki me od vas znaju posebno moji udbinjani trenutno sam u usa a ako bogda vidimo se dogodine na preobrazenju!Veliki pozdrav svim clanovima od NINE V

Pomaze bog Krajisnici!

Rodom sam iz opstine Laktasi RS a zivim u Canadi.Zelim vam svima sretnu i uspjesnu ovu medjunarodnu novu godinu a nasu ce mo valjda posebno obiljeziti.Nadam se da ce mo se dugo dugo druziti na ovim vasim stranicama!Da skoro da zaboravim,moje ime je Tomy!

Pa evo i mene da se prijavim ovdje pošto sam i ja nova!

Žao mi je samo što ranije nisam saznala za ovaj forum!

Pozdrav svim mojim Ličanima i svim krajišnicima!!!!!!

I nadam se da ćemo se još dugo, dugo družiti u zdravlju sreći i veselju!