dane

NOVI CLAN SAJTA

Recommended Posts

bas juce sam saznala za ovaj sajt,ja ne mogu da opisem koliko mi je drago prvenstveno jer govori o stradanju srba krajisnika jer cuvate uspomenu na njih,dokaza ima i previse! pa ovo je sajt ISTINE!

bas juce sam saznala za ovaj sajt,ja ne mogu da opisem koliko mi je drago prvenstveno jer govori o stradanju srba krajisnika jer cuvate uspomenu na njih,dokaza ima i previse! pa ovo je sajt ISTINE!

Pozrav svima...

I ja sam nova na forumu, iako vas pratim odavno.

Ja sam Radmila iz Novog Sada, a inace iz Dvora na Uni.

Veliki pozdrav za sve i jako je lepo videti da jos uvek postoje ljudi koji se ponose sto su Srbi.

Zajedno smo jaci ;)

Pozrav svima...

I ja sam nova na forumu, iako vas pratim odavno.

Ja sam Radmila iz Novog Sada, a inace iz Dvora na Uni.

Veliki pozdrav za sve i jako je lepo videti da jos uvek postoje ljudi koji se ponose sto su Srbi.

Zajedno smo jaci :)

Dobro nam dosla! jos jednom... nema veze dje si sada, vazno je da si s nama!

Dvor da-daleko, Dvor da-daleko... a ja okasnio...

ocul-ocul stici... 8)

Evo nama jos 1 banijke... obradovace se Daca i Klasnic!

Pomoz Bog Srbadijo,evo jos jednog banijca na sajtu.Znam za ovaj sajt vec duze vremena,ali sam aktivan na jos par sajtova Krajiskih pa se tek sad uclanjujem.Nemos svagdje stic,a uostalom svaki sajt ima Kafanu pa popi tamo popi vamo i tako ode vrijeme.Pozdrav svima,a posebno mojim banijcima!

Pomoz Bog Srbadijo,evo jos jednog banijca na sajtu.Znam za ovaj sajt vec duze vremena,ali sam aktivan na jos par sajtova Krajiskih pa se tek sad uclanjujem.Nemos svagdje stic,a uostalom svaki sajt ima Kafanu pa popi tamo popi vamo i tako ode vrijeme.Pozdrav svima,a posebno mojim banijcima!

Mozda imaju kafane, ali nijedna kao SMEHOTRES! :)

Dobro ti nama dosao!!!

I od mene dobrodošlica na naš sajt

E Rado pa nisam ja pisac,ja kad bi svakog pojedinacno sa sajta pozdravio knjiga ne bi bila dosta ;al specijalno za tebe cu napravit izuzetak veeeliki pozdrav Radi :),a ako ustanovim kojim slucajem da si mozda sa Banije onda ces platit spicu,sto zezas zemu ;D:D