Sign in to follow this  
dj-zombi

Nove slike Gline

Recommended Posts

Nema ni jednog komentara,pa nije valjda da nema Glinjana na ovom sajtu osim mene? :kolutaj:

vidio sam slike, odlicne su ...ali mislim da je bolje ako je moguce da staviti sve slike na jednu stranicu...lakse se vidi...

...nekada je to bio strasan mali grad...Glina je bila nesto posebno...prosle godine sam bio jedini put do sada i nikada necu prezaliti sto sam otisao...

To vise nije onaj grad..a o ljudima da i ne govorim..ali iz srca ne moze da je obrise nista i nikada...

U pravu si Mihailo, ne bih mijenjao niti jedan grad na svijetu za onu Glinu. Stvarno je bila nesto posebno. Nekako mi najvise nedostaje rijeka Glina. Ja sam bio nekoliko puta u Glini, zadnji put sad u maju, nazalost bio sam na sahrani, deda mi je preminuo. Ne vjerujem da cu vise ikada krociti u taj grad,zatvoreno je jedno poglavlje u mom zivotu.

Druze nemoj da me nerviras ! Tek sad otvaras novo poglavlje u zivotu ! Zbog DEDOVINE i te kako treba da mislis o POVRATKU U GLINU !!! KAD TAD !!!

Zar cemo sve to okupatoru ostaviti ? Malo sutra !!!

Tako brate Ratnice, tek sada dolazi borba.

Brate Glinjaninu ne napustaj svoju dedovinu to su tvoji korijeni tu su tvoja braca i sestre Krajisnici.

Bice opet u Glini lepo, kad tada samo treba se nadati i cekati trenutak.

Dace Bog, da vratimo nasu srpsku Krajinu !!!!

Glina nasa ljepa Glina nije vise kao sto je nekada bila tako pusto izgleda i tuzno.. :-[

Bez obzira ona je nasa i srce jace lupa kada u nju udes tamo je nase detinjstvo ostalo i uspomene koje ne mozemo izbrisati.. :-[