Sign in to follow this  
KrajisnikDoSmrti

KRAJISKI PJEVACI I GRUPE U SLIKAMA

Recommended Posts

I ZA KRAJ...

SVI UCESNICI OVE AKCIJE SU BILI UPOZNATI PRIJE SLIKANJA DA CE OVE SLIKE BITI POSTAVLJENE NA OVOM FORUMU /I SVI RADO PRISTALI NA SLIKANJE/ I TOM PRILIKOM UPUTILI SU SVI SKUPA PUNO POZDRAVA SVIM UCESNICIMA FORUMA, SVIM KRAJISNICIMA I SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE SIROM SVJETA.

HVALA IM SVIMA.....

Svaka cast za slike lovac :mah: Lepo je opet videti sve te drage ljude a pogotovo ovako nasmejane i vesele, veliki pozdrav svima njima :hello2: :biggrin

pozdrav Nidzo i hvala ti jos jednom za ove slike i tvoj trud, a vozacka ....hehehehe nisi sam ima jos takvih

ps

aj kad odas po tim zabavama i muzikama slikaj malo pa nam postavi jos koju sliku bar da na ovakav nacin uzivamo u tim dogadjajima

nidzo sajam u Busijama se ne propusta ja idem sigurno a i ja obecavam neku slikicu sa tog fenomenalnog dogadjaja

pozdrav lovac veliki a slike saljem cim prebacim na komp :wink:

Naj veselije drustvo...

dsc00550drustvo4yc.th.jpg

s leva na desno...Ja,Oliver Bojanic,Dule OK Radio, Mala slatka Tanja(koja mi nije htala dati broj telefona...),zaboravio sam kako se zove ali strasan decko :), Jovan Dobric (sa kapom), Sanja Bojanic...

jato i Jovica Pupovac

dsc00548mala12rw.th.jpg

Шаљем поздрав са удаљености од 20 хиљада километара мом добром пријатељу Јовици Пупавцу Плаве Планине Аустралија

nidzo mi sve naopako prosle smo godine bili gde je pevo Mile Delija i ekipa pa nestalo struje a tad je najbolje bilo gde je Baja mi sad odemo gde je Baja a najbolji provod gde je bio Mile i Jandrino Jato sta ces :)))) nemamo srece pozdrav od Branke