Sign in to follow this  
rokiudbina

Udbinjani

Recommended Posts

pa ova magdalena tolike fotke potrosila na skolu ... kako se ne seti neku kafanu da uslikas ... >:D

ebes skolu i onako nije radila nikada... i zamalo da okines i moju zgradu, ja sve idem po slikama i sad ce sad ce kad ono nema....

pa dobro sad da li sam bio u skoli ili oko skole to sad nije ni bitno,a cankovic i njegove dogodovstine mogao bi knjigu napisati.ovo mladje generacije neznaju sjecas li se ti kad smo ja i on isli krasti gorivo od UNPROFOR-a.

pa dobro schusteru kad ces ti amo kod mene?

pitanje za magdalenu jesu li tvoji roditelji kumovi sa Radakovicima?

ne chat-uj Dejane vec napiši sve u jedan post

Pozdrav svima!

pitanje za magdalenu jesu li tvoji roditelji kumovi sa Radakovicima?

ne chat-uj Dejane vec napiši sve u jedan post

Dejo pun pogodak! Tacno tako!

Shusteru izvini al komora ne radi ovih dana pa slike nikako stici

Zna li ko Bracu Samardzica iz Udbine ,1972 god, ako ko zna nek mi posalje privatnu poruku. Ima li kogolice od viteske loze Smiljanica , kod mene u Bukovici ce vas docekati ka najblizeg rodjaka ako bar znate ko je Ilija Smiljanic , to postovanje se kod nas zadrzalo vjekovima, ajte zivili.

evo i ja da cestitam bursi na rodjenju cerke,a za musko treba se malo vise potruditi.

magdalena pozdravi ivonu kad je vidis.

dado pao je srndac ko kuca danas,poslacu ti slike za koji dan.

Ко је данас гледао емисију Повратак?

Ја сам мало бацио око, али већ је било касно. Били Мутилићани повратници. Ја када сам наишао причао је Чедо Станић и Миркан Чедин син. Ваљда је и Нинак био. Ко зна нека вели ко је све диванио.

kako je udbinjani,jeli ima neko da je 79-o godiste!!!

pa dobro zemljace,ja mislim da me moras znati,zovem se alen bajramovic,uvjek u drustvu gospodina pandilovskog,cankovica,popularnog kuste,sivca znam jako dobro jos uvjek imam oziljke od njegove pracke,hahahahhahaahha,eto toliko,ako me sad neprepoznas nikad neces!!zelim da pozdravim sve vas koji ste na ovom forumu kao i one udbinjane koji nisu,ili nisu u prilici da se ukljuce u ovaj forum!!samo da nezaboravim,zivim trenutno u americi,tacnije orlando florida!!!

pooooozzzzzzzzzzzz za sve!!!!

...sve najbolje Bursi na prinovi!!!!!

tako je majstore,stvarno smo bili manijaci a i ostali,sjecam se toga covjece kao sad,bas ja i dejo o tome znamo pricati svaki put kad se cujemo,a sjecas se kad smo isti dan htjeli onu malu MICU nastavnicu gadjati hahahhahahahha,ludooooooo!!!!bio je rat i nije nam bas bilo lako ali nebi mjenjao svoje djetinjstvo za nicije drugo,a bogami ni svoju Udbinu!!pozdrav!! 8)