Sign in to follow this  
rokiudbina

Udbinjani

Recommended Posts

Ma dje nadje provokacije, vuci te ne izjeeli!!!!!! :D :D :) :) ;)

Ja sam mislila samo da nam opisete te vase dozivljaje kad ste bili klinci, da nam docarate to vase druzenje, te kucice na drvetu i slicno, nikak`ije tu provokacije nema!!!! ;D ;D ;D ;D

Ma kakve kucice,to su vise bile lezaljke od saitove trake koje smo pravili po drvecu pa se po tome vjesali i skakali kao mladi majmuni!!!!! ;):D :D :D

Dobro je pa smo svi ostali zivi a zdravi manje vise!!!!!

VELIKI POZDRAV LIKOTE!!!!!!!

hehehehhee

Mnoge od nas su te saitove trake dovodile u iskusenja i budile razne pojmove maste!

Dan danas imam oziljak kao posljedicu pada sa jedne od tih traka,

nesreca je bila em sto sam pala em pravac u sipak i nekvu kantu! Sreca je da sam ostala ziva!

Naravno uvjek smo isli ko indijanci u povorkama pa nas je bilo 20-tak i svi su mi se smijali.

Padali su mnogi poslje mene hehehehehe neki su promasili sipak al koprive nisu

Milan i Srđan Vranješ???

Jeste li vi živjeli u onoj baraci pored škole??

Ako jeste onda smo mi bili komšije, ja sam živjela preko puta škole!!!!!

Pozdrav i vama!!!!!

Na Udbini su svi komsije. :)

Ajd kad zavrsite sa ovim pozdravima i krenete nesto konstruktivno da pisete...

jel neko cuo da je skoro neko od mladjih sa Udbine poginuo u saobracajnoj nesreci?

Pa ja sam cuo nesto ... oni su neki kumovi sa mojm tetkom ja se njega bas i ne secam ali eto... koliko je imao godina? 23-24?

setih se one reklame tj akcije ...NE BRZE OD ZIVOTA!!!

Vidi i schuster nas se tjetio

Zapao mi je za oko clanak sa prve strane "Tesko je biti Srbin u hrvatskoj", pa sam trazeci odakle je poteko naisao i na jos nesto zanimljivo...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/na-i ... 73022.aspx

dakle lepo je sve to, voleti rodni kraj i sta ti ja znam... ali ...sve manje sam tolerantan na reci ..."I oni su ljudi", "Ima i medju njima dobrih", "nisu svi Ustase", itd itd.

Imajte to u vidu kad idete ... u posetu, rodnom kraju. Ne zaboravljajmo kao sto su nasi stari zaboravili i cutali o Jasenovcu i Jadovnom. zasto??? zato sto da su se secali i da smo znali... danas ne bi isli u posetu, nego bi mozda ziveli tamo, ako i ne bi to bi bila nasa volja i odluka...

Шустеру, као одговор на твоје писаније, рећићу само ово

"Није сваки Хрват усташа, али је сваки усташа Хрват!"

толико о томе, а ко је разумио, схватиће.

Ne znam da li ste primjetili, kad god se ukuca na google Udbina, najviše se spominje crkva hrvatskih velikomučenika, i baš, baš upada u oči i mogu vam reći, užasno me nervira, pretjerali su ga!!!!

Evo jednog članka koji sam pronašla o tome i kako na to gleda naš presednik, ili ti "načelnik"

Pozdrav Udbinjani! Vidim da ima puno novih clanova i bas mi je drago!Ljiljoo imas veliki pozdrav havala sto uzvratis svaki put! Mekinjarka jesi ti ona slatka crna preko puta skole,hehe! Ako jesi onda mislim da smo skolski?

Pozdrav Udbinjani! Vidim da ima puno novih clanova i bas mi je drago!Ljiljoo imas veliki pozdrav havala sto uzvratis svaki put! Mekinjarka jesi ti ona slatka crna preko puta skole,hehe! Ako jesi onda mislim da smo skolski?

Xe, xe, jeste, jesam crna i živjela sam preko puta škole, a da li sam slatka to već...... :) :) :)

Možda i jesmo školski, ne znam!!

Ti si???

Danijel Banjanin,(dado,roki)to su bili nadimci!Ala nemogu da vjerujem da se ovako susrecemo po internetu,u tebe sam bio zaljubljen kao klinac,hehhehah! Imas li mladjeg brata?

Ђе си бено?

Нема те 300 година.

Нема млађег брата има млађе сестре.

Зар ти ниси био лудо заљубљен у М. Ч. као клинац?

Ај се више одлучи :P :P :P

Поздрави своје пуно!

Evo me benacu,znam nije me bilo dugo, ovaj komp me nesto zajebava neradi mi msn a i telefon sam mjenjao tako da sada nemogu da saljem poruke preko bare,ali proradice i to uskoro! Kako si mi ti inace? Ista novo? Pozdravi svoje!