Sign in to follow this  
rokiudbina

Udbinjani

Recommended Posts

[A moga bi nam se i KOSAN pridruziti !

Nema problema,uvijek za! Cujem da ste ti i "Rebic" isli kod Kruse.

Svracam i ja ponekad do nje.

Da li je ovaj sto se predstavlja suster brat Dejana Vejnovica, Ilija onaj mrsavi.

Nemoj ti mrsavi zavrne siju.... :D....

elem kakao je ovo spamovanje nekad lepog foruma, imate msn, mirc, mail, telefone, i trista drugih cuda za trange frange domundjavanja...

i ko sta neko rece... ako nemas nesto pametno da kazes (napises) onda bolje nemoj nista...

nego jel izpozdravljaste li vi te sestre....??? pa sto ste se ucutali, necu im nista...

Ma kakav smo mi narod jedino sto nam je ostalo,sto nikad nebi promjenio je ovaj nas JEZIK,ali vidim da i to polako nestaje pocinje se pricati ekavica belo,lepo,leba itd. i baba vam je pricalA EKAVICU BRE ,sramota, ko mi zamjerio ko ne,POZDRAV

Imam molbu za osobu koja se sebe naziva SHUSTER da hitno prestane koristiti ekavicu na ovoj diskusiji, kad to procitam odma mi se ide u wc. Eto ja te opet molim pricaj kao i ostali. Zivili moji zemljaci.

Loncar , svaka cast na sto si ovo zamjetio, samo ljudi bez karaktera mjenjaju jezik, a i ne shvataju da su smjesni u ocima onog ko ih slusa, ja pricam kao i na udbini, a u americi pricam engleski sa lickim akcentom. Pozdrav od zemljaka.

Licki vic.

Pita ucitelj Danu, ;koliko je tri plus dva' dane veli da ne zna. Onda pita ucitelj opet, :imas pet bota palente, pojes tri i koliko ti ostane. Dane odgovara "da su poljivene varenikom ne bi ni jedna.

Licki vic.

Pita ucitelj Danu, ;koliko je tri plus dva' dane veli da ne zna. Onda pita ucitelj opet, :imas pet bota palente, pojes tri i koliko ti ostane. Dane odgovara "da su poljivene varenikom ne bi ni jedna.

За ово има једна добра стара личка изрека:

"Стари штос, а нова ..."