Sign in to follow this  
rokiudbina

Udbinjani

Recommended Posts

Добар дан народе Удбински и Лички,

вратих се из Мутилића па да се јавнем.

Доље је предивно, вегетација починје и не може се описати колико је добро за уживање.

Рај на земљи.

Био сам са оцем Далибором у суботу када се Сале крстио у цркви Преображења господњег и изнио је једну занимљиву информацију. Сакупио је све податке о Парохији Мутилић и каже да 1903. год. у Мутилићу је било 2500 становника. Замислите само послије 100 година има 50, 60 душа. Туга

Ime moga sela predstavlja deminutiv od Krbave. Inače to je najljepše selo u Lici. Pozdrav svim Udbinjanima, naročito Kurjačanima.

Vidi vraga, ja reko' nece me nikad provaliti! Al pametno je to celjade, inteligentno, pa iz Mutilica je...pozdrav iz MB-a!

Sve iz prikrajka motrim na situaciju, ne bi li se vi primirili...od tog zavisi i program - ne budete li se dozvali pameti, ima da rucno kosite bare na ljeto - tako veli gradonacelnik, ja sam samo savjetnik za stabilizaciju i pridruzivanje Ondica ::) Pomalo su nestabilni u zadnje vreme...Ajme da me cuje Rada glavu bi mi otkinula ;D

Ljubim vas!

Cao Schusteru,nezamaram se ja s tim ko je odakle,Mutilic-Ondic-Zagreb-Beograd-Frankfurt ma sve su to lepa mesta.Nikad se nisam opterecivala sa tim stvarima.Ja sam vec godinu i pol u Frankfurtu,brat u Moskvi,a dragi roditelji u Beogradu.Eto rasuli se svugde po svetu.Ali rodni kraj fali!!!!!Kako si ti i tvoji!Gde se nalazite?Veliki pozdrav svima ::P ::D ::( ::(

Posto sam se tek nedavno ulogovala,jos nepoznajem sve clanove i neznam tko je Mekinjarka ali moram da joj se zahvaliti za ove predivne slike FANTASTICNE SU

Sto su se Udbinjani uspavali?Nema diskusija nema pisanja!!!E pa gde ste?

Dani rode, nismo se uspavali, tu smo..... :D

A evo ih i dvije sličice uz pozdrav od našeg UZELCA008!