Sign in to follow this  
rokiudbina

Udbinjani

Recommended Posts

Mislim da je krajnje vreme da moderatori ovog foruma zabrane ucestvovanje ljudima koji stalno prozivaju i vredjaju druge ucesnike!Mislim da je ovaj forum napravljen da bi se ljudi druzili, diskutovali i u krajnjem posle raspada Krajine ponovo pronasli, mozda nekog skolskog druga, mozda nekog komsiju ili pak rodjaka.Mislim da smo svi dovoljno zreli da znamo da postujemo jedni druge .Jedan veliki pozdrav svima?????? :-*:-* :-*

Seko, ko te ljuti? Ma opusteno, ignorisi... pusti ljude da lece svoje komplekse, ako vec nemaju drugo mesto, onda bas na ovom forumu, ...

Eto vidis kako se nas dvoje nadjosmo, izvini sto ti ne pisem nista u zadnje vreme, ali i nema nista novo, elem nikako da mi posaljes neku sliku...

Ja sutra idem malo na put, pa ako bude neka zanimljiva fotka saljem ti od ponedeljka... inace sljakam punom parom, zeljan sam se naspavati....

Mislim da je krajnje vreme da moderatori ovog foruma zabrane ucestvovanje ljudima koji stalno prozivaju i vredjaju druge ucesnike!Mislim da je ovaj forum napravljen da bi se ljudi druzili, diskutovali i u krajnjem posle raspada Krajine ponovo pronasli, mozda nekog skolskog druga, mozda nekog komsiju ili pak rodjaka.Mislim da smo svi dovoljno zreli da znamo da postujemo jedni druge .Jedan veliki pozdrav svima?????? :-*:-* :-*

Moderatori su se već umorili da idu za vama i brišu vaše tračeve, bljuvotine, uvrede i još ko zna šta.

Zadnji put sam vas zamolio i ljepo upozorio nakon bezbroj brisanja vaših svađa, prepucavanja i gluposti.

Rekao sam tad da ću vam zaključati temu ako se ponovi.

I evo ponavlja se opet. Rečeno učinjeno!

Topic će biti

Hallo Udbinjani gde ste?Jel ima netko tko je trenutno na Udbini,ako ima pisite sto ima novo?Uzelac008 nema ni tebe dugo jesi poceo raditi hoce li sto biti od kiwia i banana u Lici!Veliki pozdrav svima. :)

Pozdrav za sve Udbinjane.Uzelac008 pa gde si ti ja vec duze vreme cekam neke nove informacije sa Udbine, a tebe nigde nema!!! Udbina-Mutilic vidim da ste tune bre ha ha ha pozdrav

pozdrav svima!pisite ko dolazi za PREOBRAZENJE GOSPODNJE u mutilic,interesuje me jer i ja dolazim

Ako Bog da zdravlja, i vremena, eto i mene na cuvenom Preobrazenju, na Udbini, kod mog dobrog drugara... ma drugarcine!

Prosle godine Preobrazenje mi je izmaklo za dlaku... ali nadam se da ove nece!

Zivi bili, pa se videli

na Udbini 19.08.

8)

Ako Bog da zdravlja, i vremena, eto i mene na cuvenom Preobrazenju, na Udbini, kod mog dobrog drugara... ma drugarcine!

Prosle godine Preobrazenje mi je izmaklo za dlaku... ali nadam se da ove nece!

Zivi bili, pa se videli

na Udbini 19.08.

8)

Daće Bog, pa se vidimo tamo!! :) :)

Pozdrav za sve Udbinjane!!!

Ma jok....... ;).........kakav smehotres.....ti, Miloš, ja....neeeeee.......... ;D ;D ;D ;D ;D...

Samo će nam Beba faliti, ona bi upotpunila doživljaj!! :)

Da, da sa bebom uvek bude smehotresa!

Ne znam oce li sestra Miloseva da nam se pridruzi tamo... posto je ovamo u BG nema, nece da nam se pridruzi... uvek ima prece obaveze!

seko idi spavaj, sutra je adni dan...

kod mene kisa ko iz kabla, neka vlaga ne moze da se dise... samo da zalijem rucak sa ovim pivom i odo u horizontalu... 8)