Mladi_Krajisnik

Lazo Pajčin i Goci

Recommended Posts

Jebi ga,nije im to trebalo,ali svi znamo da su pjevali pod sahovnicom pa nije ovaj lik morao da upropascuje temu...

Ako su pjevali kod hrvata niko im to ne moze zabraniti,njihov izbor,kako im volja,ali ja ih slusam pjevaju lijepo i slusacu ih i dalje...

Pjevali su zato što jih je pozvao pjevač Zdravko Jurčević, koji je inače dobar drug Laze Pajčina, koji mu i piše pjesme. Inače mislim da je taj čovjek bio i jedan od sponzora na albumu iz 2014...Pjevali su one pjesme kao što jih inače pjevaju, vjerovatno nisu srpske patriotske, ali niso pjevali ni hrvatske nacionalne, tako da zbog toga bar za mene nisu "izdajnici"...

Krajišku muziku slušaju i Hrvati i Muslimani, ljudi iz Viteza su željeli da nastupe neki Krajišnici, Lazo i Goci su pjevali zato što su ipak među najpoznatijim...pa imate i neke snimke na youtubeu đe pjevaju na suvo neki krajiški pjevači i neki njihovi drugovi Hrvati...

Izašao je novi album Laze i Gocija, pod nazivom "Ljudske sudbine", a kad preslušate pjesme odma vam je jasno zašto takav naziv albuma...Najviše se mi sviđa što je Lazi nekako pojačan bas, bar meni se tako čini

Skoro sve pjesme su namenske, znaći snimljene za nekog čovjeka...ali su ipak dobre jer nose neku priču.

Mislim da će ova biti hit :)

https://www.youtube.com/watch?v=qfydUZm_0Cs

Pjevali su zato što jih je pozvao pjevač Zdravko Jurčević, koji je inače dobar drug Laze Pajčina, koji mu i piše pjesme. Inače mislim da je taj čovjek bio i jedan od sponzora na albumu iz 2014...Pjevali su one pjesme kao što jih inače pjevaju, vjerovatno nisu srpske patriotske, ali niso pjevali ni hrvatske nacionalne, tako da zbog toga bar za mene nisu "izdajnici"...

Krajišku muziku slušaju i Hrvati i Muslimani, ljudi iz Viteza su željeli da nastupe neki Krajišnici, Lazo i Goci su pjevali zato što su ipak među najpoznatijim...pa imate i neke snimke na youtubeu đe pjevaju na suvo neki krajiški pjevači i neki njihovi drugovi Hrvati...

Gledao sam taj snimak pjevali su da ne kazem "opste" pjesme npr.lolo lolo od sinova manjace itd kao sto si rekao nisu bile patriotske itd.Npr Muslimani Jasko i Nerko pjevaju Krajisku muziku iako nemaju veze sa Krajinom,mada to i nije toliko bitno sad.I vec sam rekao da ih slusam zato sto dobro pjevaju,a ne zato sto pjevaju za jedne ili druge,ako bi smo tako gledali onda ni jedan Srbin ne bi smeo da slusa Dina Merlina,Parni Valjak ili ne znam ni ja sta...No da ne se**m ja mnogo,neka slusa ko sta voli :D