Sign in to follow this  
kanarinac

Vojska časopis

Recommended Posts

Časopis Vojska izlazio je u periodu 1992 - 2005. Ako ga neko ima kući, skuplja mu prašinu i želi da ga se reši, ili pozna druga lica kojima ne treba i voljni su ga dati, molio bih da mi se javi preko PP, pa da se dogovorimo oko preuzimanja i cene. Potrebni su brojevi u periodu 1992. - 2001.

P.S. Izvinjavam se moderatorima/administratorima što temu pokrećem na podforumu Istorije, obzirom da je ona zapravo oglas. Zamolio bih da ona ostane ovde, jer je ovaj podforum ipak praćeniji/aktivniji od podforuma "Pitanja,predlozi, problemi" ili "Opštih diskusija" gde bi možda i bilo pravo mesto za ovakav oglas. Ako se tema ipak premesti, molim da me se obavesti!

Pozdrav drugari,

Može li neko da skenira brojeve časopisa vojska koje ima pošto mislim da ima mnogo  zainteresovanih za njih. Ako nekom treba ja imam pojedine članke u Pdfu koji su bili objavljeni nekad na sajtu odbrana. Ako je neko zainteresovan nek mi se javi da mu ih pošaljem

Pozdrav drugari,

Može li neko da skenira brojeve časopisa vojska koje ima pošto mislim da ima mnogo  zainteresovanih za njih. Ako nekom treba ja imam pojedine članke u Pdfu koji su bili objavljeni nekad na sajtu odbrana. Ako je neko zainteresovan nek mi se javi da mu ih pošaljem

Da li je to list Vojska VRS ili neki drugi....ja ih imam 10 ak u PDF...

E drug ovo je kod mene Vojska u izdanju Novinskog centra odbrana iz Beograda. Mogu li te zamoliti da mi pošalješ te VRS na mail nebojsakecman@yahoo.com.

Hvala ti puno.

E drug ovo je kod mene Vojska u izdanju Novinskog centra odbrana iz Beograda. Mogu li te zamoliti da mi pošalješ te VRS na mail nebojsakecman@yahoo.com.

Hvala ti puno.

ajdevidicu kaduvatim vremena ako ne bude preveliko....pokusacu da ti nadjem direktan link za skidanje...

ajde sutra ti javim u inbox na kojem mjestu mozes da ih skines ako su tamo jos uvjek odakle sam ih ja skidao.....ako ne bude bilo tamo prebacicu ti ih nekako....a te te tvooje naravno da bi bili pozeljni samo da ne bude da to sto imas ti imam i ja :D

E ja sam njih skinuo sa sajta odbrane dok su bili dostupni dok nisu redizajnirali sajt, neznam koje ti imaš al nismo valjda baksuzi da se pogodi isto :-), iz koje su godine te tvoje vojske. Hvala ti puno za ove naše VRS.