NLO

Izjave Seselja uzbudile Hrvatsku

Recommended Posts

Kubus , zlocin je zlocin , ma sa koje strane izvrsen !

Zlocini se opet razlikuju od zlocina a i ti znades , ali da ne govorim sada jer bi sve to vodilo u nedogled .

Zaista nisam blize upoznat sa  predmetom  ili djelom Siroka kula .

Cinjenica je takodjer da usporedjujes medacki dzep sa Sirokom kulom pa gospicke zrtve ponovno sa Sirokom kulom .

Dakle hoces da uradis jednu ravan , sto je po meni nepravedno .

A i njesi ni jednu osudu , ni ti ni drugi dali na neke od zlocina .

Taj koji misli da je zlocinackom akcijom oluja sve reseno, grdno se vara. Time je sve pocelo, a kako ce se zavrsiti videcemo. Isto onaj koji misli da na balkanu nikad vise nece biti etnickih ili cak i gradjanskih sukoba, veorvatno nije upucen ni malo ili je budala. Oluja moze biti mac sa dve ostrice. Npr ta krajiska drzava je imala i puno hrvata u pojedinim sredinama, koliko ja znam. Drugo zapadno-hercegovacki hrvati su tu doseljeni, ekstremni sovinisti, a kako su se odnosili prema preostalim srbima, valjda znate bolje nego ja. 
Neko je ovde na nekoj temi objasnjavao kako su hrvati bili uplaseni 91. od srpske osvete, i da su Zenge zalegale pod auta i ograde kada je pukla neka plinska boca u ZG. Vladao je opsti strah od srpske osvete za drugi svetski rat. E sad, zamislite neki novi sukob (da ne ulazimo u to kada bi poceo i zasto, zamislimo taj trenutak) i da srbi ulaze u dubinu hrvatske teritorije iz pravca bosanske krajine i srema i zapadne backe i da neka od brigada nosi naziv krajiska i sl. Pa ja mislim da bi medju hrvatima nastao takva panika i histerija, dok avioni prolaze u niskom letu iznad njihovih glava, da bi se svi zajedno spakovali istog trenutka kad bi prva srpska cizma krocila na krajisko tle. Mozete vi da pricate sta god, ali u takvoj situaciji smatram da bi se krajina sama od sebe etnicki ocistila, bar u vecini slucajeva. Kao sto ce biti slucaj sa Kosovom, kad se policija pojavi u slobovkama.

Drugo ovaj sajt ovde okuplja, uglavnom, Krajisnike iz inostranstva, dok su ovi u Srbiji uglavnom inkorpirani u patriotski deo Srba. Pa se s toga mislenje jednih i drugih razlikuje u mnogome. Jedni su vise mondijalisticki opredeljeni, dok su drugi nacionalisti. Pa se tako ovde moze cuti o izdajama srpskih vodja, izdaji sopstvenog naoroda i sl. te kako nikad Srbi nece imati vodju koji ce bilo sta uraditi dovodi se u pitanje sposobnost srpske drzave i vojske. Vlada ogromno nepoverenje i pesimizam. 
Samo da podsetim koliko je bilo odusevljenje pojednih ovde, kada je jedna sitna buba Aleksandar Vucic, uspesno obmanula dobar deo javnog mnjenja da uspesno vodi prividnu politiku Milosa Obrenovica. Kada na celo Srbije dodje neko spsoban i ambiciozan, cije ce reforme biti primecene i uspesne. Odusevljenje ce biti vece, nacionalizam i antiglobalizam ce isplitvati na povrsinu. Do tada uzivajte.

Taj koji misli da je zlocinackom akcijom oluja sve reseno, grdno se vara. Time je sve pocelo, a kako ce se zavrsiti videcemo. Isto onaj koji misli da na balkanu nikad vise nece biti etnickih ili cak i gradjanskih sukoba, veorvatno nije upucen ni malo ili je budala. Oluja moze biti mac sa dve ostrice. Npr ta krajiska drzava je imala i puno hrvata u pojedinim sredinama, koliko ja znam. Drugo zapadno-hercegovacki hrvati su tu doseljeni, ekstremni sovinisti, a kako su se odnosili prema preostalim srbima, valjda znate bolje nego ja. 

Neko je ovde na nekoj temi objasnjavao kako su hrvati bili uplaseni 91. od srpske osvete, i da su Zenge zalegale pod auta i ograde kada je pukla neka plinska boca u ZG. Vladao je opsti strah od srpske osvete za drugi svetski rat. E sad, zamislite neki novi sukob (da ne ulazimo u to kada bi poceo i zasto, zamislimo taj trenutak) i da srbi ulaze u dubinu hrvatske teritorije iz pravca bosanske krajine i srema i zapadne backe i da neka od brigada nosi naziv krajiska i sl. Pa ja mislim da bi medju hrvatima nastao takva panika i histerija, dok avioni prolaze u niskom letu iznad njihovih glava, da bi se svi zajedno spakovali istog trenutka kad bi prva srpska cizma krocila na krajisko tle. Mozete vi da pricate sta god, ali u takvoj situaciji smatram da bi se krajina sama od sebe etnicki ocistila, bar u vecini slucajeva. Kao sto ce biti slucaj sa Kosovom, kad se policija pojavi u slobovkama.

Koji optimizam.Ovo sad koda sam pročito uputstvo za playstation 4.

Koji optimizam.Ovo sad koda sam pročito uputstvo za playstation 4.

Svako ima svoje misljenje. Negativni odgovori me ne cude, objasnio sam iznad da je to ocekivano. Videcemo sta ce biti, nisam nostradamus, samo nagadjam instinktivno na osnovu nekog svog znanja. :)

Svako ima svoje misljenje. Negativni odgovori me ne cude, objasnio sam iznad da je to ocekivano. Videcemo sta ce biti, nisam nostradamus, samo nagadjam instinktivno na osnovu nekog svog znanja. :)

Nisi ti nidžo nostradamus u pravu si.Ti spadaš u treću kategoriju na forumu matriksovac.Pored nacionalista i mondijalista ovu kategoriju si zaboravio.

ШЕШЕЉ: Главни хашки тужиоц је од Хрвата добио награду од 500 хиљада евра

Лидер Српске радикалне странке Војислав Шешељ затражио је од Хашког трибунала да „као неосновану и политички обојену одбаци жалбу којом је главни тужилац Серж Брамерц затражио да он буде враћен у притвор са привремене слободе у Србији. како је истакао, Брамерц је прихватио награду од 500.000 евра од Хрвата, и тако постао њихова марионета.

- Шта год да је руководило Брамерца, а правни разлози очигледно нису, његова жалба… је недопустива и бесмислена и треба да послужи жалбеном већу као основ за утвђивање његове дисциплинске одговорности због политичког деловања и даљег рушења кредибилитета Трибунала – пише у данас објављеном Шешељевом одговору на тужиочеву жалбу.

У одговору на жалбу тужиоца, Шешељ понавља раније оптужбе да се Брамерц, газећи „све моралне скрупуле“, „ставио у службу оних којима се не допада Шешељева слободарска политика, а поготово хрватских власти, које нису жалиле новац да преко њега остваре своје покварене циљеве“.

- Што је још горе, Серж Брамерц је прихватио награду хрватских власти да учини све да др Војислава Шешеља врати у притвор Хашког трибунала. Од њих је примио награду од 500.000 евра и преузео улогу марионете – пише у жалби.

По Шешељу, Брамерц „уместо да заступа интересе правде, потпуно непромишљено и без аргумената испуњава жеље и понавља ставове оних који сматрају да је затвор природно боравиште Војислава Шешеља и да је слобода резервисана за све осим за Шешеља“.

У поднеску, Шешељев правни тим тврди и да Брамерц није изнео ниједан правни аргумент у прилог својој жалби.

Крајем јануара, Тужилаштво Хашког трибунала затражило је, по други пут, да судије Шешеља врате са привремене слободе у Србији у судски притвор у Шевенингену.

Тужилаштво је тада уложило жалбу на одлуку којом је веће судије Жана-Клода Антонетија одбило његов први захтев да Шешељу нареди да се врати у притвор.

(Beta)

Nisi ti nidžo nostradamus u pravu si.Ti spadaš u treću kategoriju na forumu matriksovac.Pored nacionalista i mondijalista ovu kategoriju si zaboravio.

na svakog pravog junaka dodje 10 izdajnika i jedna banija79, brukas rodno mesto... crnjaniče...

na svakog pravog junaka dodje 10 izdajnika i jedna banija79, brukas rodno mesto... crnjaniče...

Lijepo ja kažem,jednom matriksovac,uvijek matriksovac !

Nidžo zadnjih par dana se dalo s tobom diskutirat na kolko tolko normalan način,i sad si opet počeo po starom.

Nemoj više ić na instrukcije kod komandanta,ostaviće te na cijedilu !  ;D

Lijepo ja kažem,jednom matriksovac,uvijek matriksovac !

Nidžo zadnjih par dana se dalo s tobom diskutirat na kolko tolko normalan način,i sad si opet počeo po starom.

Nemoj više ić na instrukcije kod komandanta,ostaviće te na cijedilu !  ;D

Mogli smo da komuniciramo, dok nisi napisao tvoje vidjenje zasto branim muslimane. Ono Srbi ne pisu. Mene nije to pogodilo licno, jer od plemenskih dana znam poreklo svoje familije. Al ne znam cemu to, namerno pravis konfrotaciju od Srba sa ove i one strane Drine. Svi smo mi poreklom Hercegovci i svi smo isti.

Mogli smo da komuniciramo, dok nisi napisao tvoje vidjenje zasto branim muslimane. Ono Srbi ne pisu. Mene nije to pogodilo licno, jer od plemenskih dana znam poreklo svoje familije. Al ne znam cemu to, namerno pravis konfrotaciju od Srba sa ove i one strane Drine. Svi smo mi poreklom Hercegovci i svi smo isti.

Čekaj čekaj! Kažeš, svi smo isti. Nisi li ti napisao da NISMO isti? Klasiraš Srbe koji žive u Srbiji u nacionaliste, tj. iskrene patriote i one koji ne žive u Srbiji na mondijaliste, tj. izdajnike i otpad srpskog naroda. Sada bih mogao da postavim par podpitanja,

1) Kada kažeš oni van Srbije, da li time misliš i one u Republici Srpskoj i Hrvatskoj?

2) Da li time misliš i one koji žive u pravoslavnim zemljama, npr. Rusiji, Grčkoj, Rumunjskoj, Kipru itd.?

Čekaj čekaj! Kažeš, svi smo isti. Nisi li ti napisao da NISMO isti? Klasiraš Srbe koji žive u Srbiji u nacionaliste, tj. iskrene patriote i one koji ne žive u Srbiji na mondijaliste, tj. izdajnike i otpad srpskog naroda. Sada bih mogao da postavim par podpitanja,

1) Kada kažeš oni van Srbije, da li time misliš i one u Republici Srpskoj i Hrvatskoj?

2) Da li time misliš i one koji žive u pravoslavnim zemljama, npr. Rusiji, Grčkoj, Rumunjskoj, Kipru itd.?

to su licna ubedjenja i govorio sam o krajisnicima, da ovaj sajt okuplja uglavnom ove iz inostranstva, koji imaju drugacija politicka ubedjenja. A ovde govorimo o rasnom poreklu. Banija je ostavio vise nego provokativan komentar. 

to sto je neko globalista, ne svrstava ga automatski u izdajnike. mozda je, vecina i jesu, ,,koristan idiot''. Al to za ovu pricu nije bitno. 

Mogli smo da komuniciramo, dok nisi napisao tvoje vidjenje zasto branim muslimane. Ono Srbi ne pisu.

Srbi također ne brane muslimane ko ti,pa mi nije ništa drugo preostalo da zaključim od onog što sam napiso.

@kubus....jel bila koja srpska kuća u Širokoj kuli?

Naravno da je bilo . . .

U to od prilike doba koje kubus pominje je iz Lickog Osika bilo evakuisano hrvatsko stanovnistvo koje je zeljelo da napusti to podrucje .

Sprovele su ga koliko ja znadem  jedinice JNA .

Zbog cega se i sta desilo sa djelom stanovnistva  Siroke Kule , nije mi poznato . . .

Srbi također ne brane muslimane ko ti,pa mi nije ništa drugo preostalo da zaključim od onog što sam napiso.

Sto da ne branim.. ovde sam ja kao rasista, treba da idem u zatvor... prijatnije se nisam osecao nigde u srbiji kao u novom pazaru, ljudi su veoma gostoljubivi.. ima poneki sa bradom i nekom kapom, par nekih crne puti, ali uglavnom su normali.. razmisljam da su takvi i u bosni..

Sto da ne branim.. ovde sam ja kao rasista, treba da idem u zatvor... prijatnije se nisam osecao nigde u srbiji kao u novom pazaru, ljudi su veoma gostoljubivi.. ima poneki sa bradom i nekom kapom, par nekih crne puti, ali uglavnom su normali.. razmisljam da su takvi i u bosni..

Nidžo super ti je razmišljanje,ja sam tvojim razmišljanjem oduševljen,a sa balijama da ne pričam.

http://youtu.be/cp6-1CNwZnI