NLO

Izjave Seselja uzbudile Hrvatsku

Recommended Posts

Vučić: Zašto niste donijeli rezoluciju o ustaši Thompsonu i nacistu Šimuniću?

BEOGRAD - Na novinarskoj konferenciji koju je iz srbijanske vlade izravno prenosila i Radiotelevizija Srbije (RTS) Vučić je upitao: "Tko je pustio Šešelja iz Den Haaga, mi ili vi? Da li ste nas pitali? Ne! Mi smo brinuli o svom građaninu.

Niste nas obavijestili o uvjetima pod kojima ga puštate. Imali ste jedne uvjete prije šest mjeseci, izbrisali ih i niste nas obavijestili".

Zapitao se zašto je izostala rezolucija kada je "hrvatski nogometaš Josip Šimunić ustaškim pozdravom skandirao na nogometnoj utakmici", te zašto rezolucija nije uslijedila zbog ustaških pjesama koje pjeva Marko Perković Thompson, te u slučaju generala Ante Gotovine koji je optužen za ratne zločine.

"Zašto niste donijeli rezoluciju, već se dočekuju kao heroji? Kakvo je to licemjerstvo Evropskog parlamenta i europskih parlamentaraca? Što hoćete? Da šutimo? Da rušite Srbiju neistinama i krivotvorenjem činjenica? I da Srbija ne smije da vam odgovori jer ću čuvati svoju karijeru", rekao je Vučić.

(Vijesti.ba)

E ako im je rekao. Bolji je od Tadica, on bi im se izvinuo.

Ma kako da ne.Tebi neko nož pod vrat,a ti da se razlikuješ od njega,pa mu ne vratiš istom mjerom.To je možda u Kragujevcu tako,al na Baniji je uvijek bio moto "bolje osvetit,nego posvetit" !

Ko ne poštuje ženevske konvencije prema tebi,ni on se ne treba nadat ženevskim konvencijama u suprotnom slučaju.Uopće me ne zanima godina 1885.

Proterati ih sa nase zemlje, sta ima da ih ubijamo.. Je l treba tek rodjeno dete da zakoljemo? To niko ko sebe smatra Srbinom ne moze da uradi.0 Ako hoces bas zub za zub, pa hrvata danas i ne bi bilo...

Baš se u zadnjim ratovima netko držao ženevske konvencije, ako si zarobljen onda je bila

lutrija na kog si naletio. Ako si nekako preživio sigurno si fasovao batine bez obzira na stranu, ali si bar preživio.

Baš se u zadnjim ratovima netko držao ženevske konvencije, ako si zarobljen onda je bila

lutrija na kog si naletio. Ako si nekako preživio sigurno si fasovao batine bez obzira na stranu, ali si bar preživio.

sada se mozem sloziti Kubus (barem jedno, oko necega )  :]]

Koga briga za Šešelja, više ga i nema u medijima u Hrvatskoj.

Tu su puno važnije stvari HNS, BBB, Torcida, Mamić, Šuker i još puno takvih razloga za svađu i trošenje

tuđe love.

A dobro,tim bolje da ih nema više.Manje hrvata,manje problema i fašizma.

Znači ipak ih je hrvat Šešelj malo prorjedio,ako ih je 91.bilo 109 000,a sad 58 000 ? 

Šešelj nije Hrvat nego Srbin. Ti nemaš pravo da vrijeđaš čovjeka koji je u Hagu dao veliku doprinos utvrđivanju istine o ratovima u bivšoj Jugoslaviji i ulogi Srba u njima. Tvoje izjave koje su vezane za Šešelja su antisrpskog karaktera. Prestani više ovdje iznositi antsrpske stavove, koje se temelje na komunističkoj i hrvatskoj propagandi. Šešelji su Srb i srpskoj porijekla. Idi negdje drugdje tu tvoju hrvatsku propagandu prodavati,

Baš se u zadnjim ratovima netko držao ženevske konvencije,

Nije bas tako , mogao si dobiti koju "vrucu" , ali ne da te neko i eliminise . . .

Bar ne sto ja znadem . . .

Šešelj nije Hrvat nego Srbin.

Seseljeva "grana" je ostala vjekovima "ono sto je i bila" . . .provjereno  . . .\

Drugo je sada sto se neko , ne ce da sjeti prandjeda svoga . . .

Kad se prandjeda sjetis svoga  . . .

nemoj da preceras ,

Misli svoje . . .

Jer dzaba nije , ime tvoje

U registru slave tvoje . . .

Da se zanade ko je , ko je . . .

Pokolenja da je slave

Da se znade ko je koje ,

Da se znade ime tvoje

Da znades porjeklo svoje . . .

Da se znade ko si i ciji si  . . .

Da se znade iz Gomirja  si . . .

Da se znade  Srbin jesi. . .

Ja ovo nadje , pa postavi . . .

Onaj lik kaze u onoj ustaskoj emisiji da su Srbi iz istocne Hercegovine ustvari hrvati koji su primili pravoslavlje :D 
Prva Srpska drzava je nastala u Hercegovini i Crnoj Gori, svi vladari vuku korene iz Hercegovine, kome verovati?! :D

Nije bas tako , mogao si dobiti koju "vrucu" , ali ne da te neko i eliminise . . .

Bar ne sto ja znadem . . .

Pa i napisao sam da ako preživiš, onda da bar fasuješ batine.

Znam jednog što su ga Srbi zarobili. Oni koji su ga uhvatili bili su prilično korektni, a kad je završio po 

zatvorima, onda je bilo što je zatvor dalje od fronta čuvari su gori. U zadnjem zatvoru su mu i ruku slomili.

Pa i napisao sam da ako preživiš, onda da bar fasuješ batine.

Znam jednog što su ga Srbi zarobili. Oni koji su ga uhvatili bili su prilično korektni, a kad je završio po 

zatvorima, onda je bilo što je zatvor dalje od fronta čuvari su gori. U zadnjem zatvoru su mu i ruku slomili.

pa jbg, 91. moj komsija je zarobio dvojicu ustasa na izvoru koji su obe strane koristile, jedan je molio za zivot, jer ima decu, drugi je rekao da moze da ga ubije jer nema nikog.. na kraju su popusili po cigaru i razisli se. Kada sam ga pitao sto ih nije odveo u pozadinu, ako zarobljenike, odgovorio je ,,ma gde da ih vodim tamo, da ih biju i muce''. bio je dobrovoljac i nosio bradu (citaj cetnik), pa nije bio toliko los kako vasi mediji prikazuju srbo-cetnicke agresore.

pa jbg, 91. moj komsija je zarobio dvojicu ustasa na izvoru koji su obe strane koristile, jedan je molio za zivot, jer ima decu, drugi je rekao da moze da ga ubije jer nema nikog.. na kraju su popusili po cigaru i razisli se. Kada sam ga pitao sto ih nije odveo u pozadinu, ako zarobljenike, odgovorio je ,,ma gde da ih vodim tamo, da ih biju i muce''. bio je dobrovoljac i nosio bradu (citaj cetnik), pa nije bio toliko los kako vasi mediji prikazuju srbo-cetnicke agresore.

Nije sve u vanjskom izgledu. Onaj što mu je slomio ruku više je izgledao kao neka plava curica, ali je

bio jako opak.

Uz redovni rat postoji rat biltenima. Kad bio zbrojio sve protivničke gubitke iz izvještaja svih strana onda više

ne bi bilo ni jedne vojske.

Meni se posebno ističu izvještaji o 15000 poginulih četnika kod Vukovara. Pa to je čitava divizija samo mrtvih,

a di su ranjeni, zarobljeni, dezerteri itd. To bi bilo bar 4-5 divizija. Kao da onih 1000-1500 nije dovoljno velik

broj poginulih.

'''Poslusajte ovo ustasko smece na 22.40 minuti kako preti Srbima da za njih vise nece vaziti zenevska konvencija!

Blagoslovljen da je svaki metak ispaljen u Vukovaru i u Blajburgu!!!''', 

i to milion puta blagoslovljen

niko nije reagirao u hrvatskoj na ovu fašističku spodobu koja se boji Srba do te mjere da direktno prijeti kršenjem konvencija, ni jedan portal ili novine ništa o tome ne pišu u hrvatskoj

ustaše inače prenesu svaki peti incident vezan uz Srbe a tek kada se dođe na Krajinaforce vidi se koliko je incidenata što se tiče ustaša i njihovih provokacija...ma ko ih jebe, pa kao da smo mi krivi što su oni takvi kakvi jesu a oni se boje Srba do prolupanosti

koji nesretnik moraš biti da ideš da mučiš civile, da ih ubijaš, da se iživljavaš nad nemoćnima....koja kukavica moraš biti za takve stvari...a hrvati su tu oborili sve rekorde svih vremena

a pazi novi svjetski poredak...gdje i kada je jedan šešelj direktno i otvoreno najavljivao kršenje konvencija i genocide kao ovaj hrvatski fašist ? i šešelj je zbog manjih stvari bio 12 godina u čeliji a ovaj direktno najavi ratne zločine preko tv kanala i nikome ništa

sad pazi dalje....u hrvatskoj branitelji imaju prosvjede....u normalnim zemljama veterani izađu van kada traže svoja prava a ovi izlaze jer se bore protiv nečega što ne postoji - protiv jugoslavije i jugoslavena u hrvatskoj...

ajde razumijem da se bore protiv Srba ali ustaštvo je u 2014 napravilo korak naprijed u debilnosti - bore se protiv nepostojećih stvari - jugoslavije i jugoslavena...

u hrvatskoj se od 4 i pol miliona ljudi možda njih 50 izjašnjava kao jugoslaveni na popisu, te zemlje nema od 1991., ne postoji jugoslavenska stranka za koju bi danas glasalo 30-40 % hrvata a hrvatski veterani izlaze van na prosvjede i glavni plakat im je - 1991 PROTIV JUGOSLAVIJE 2014 PROTIV JUGOSLAVIJE, realno nigdje na kugli zemaljskoj nećeš nešto tako maloumno naći

znaš kada su se nacisti zgražavali nad ustašama....? e ovo je na jednom nivou slično....protestiraš protiv nečega što ne postoji...da bi otvorio jasenovac broj 2...sada su jugosloveni umjesto Srba....i to je članica Eu...joj čovječe....

oni su i inače u vrijeme titove jugoslavije (hrvati) mrzili sfrj i čekali šansu, 1991 je došla pa su napravili najveće etničko čiščenje od drugog svjetskog rata....hrvatska je etnički najčistija u evropi danas a nakon svega protestiraju protiv zemlje koja ne postoji....

Čovječe, imaš etnički najčistiju zemlju u evropi, protjerao si 450 hiljada svojih građana (Srba) i kačiš plakat protiv nepostojeće jugoslavije 25 godina nakon rata...daj budalo ubi se....

To je jedan od dokaza da nikakvu budućnost današnja RH nema...

Neće još dugo, sve se ruši, a nadam da će se THE EVENT u svijetu stvarno desiti uskoro, budem okačio film o the eventu na temi o hrpu prvom prilkom...

Усташа увек остаје усташа, не може никад да се промени и да постане човек. Само код њих се то не сматра под говор мржње кад отворено прете новим прогоном Срба, они би радо опет поновили и Јасеновац и Олују.

А Србе у Хагу окривљују и дају им максималне казне само јер су бранили своја огњишта, јер нису хтели да дозволе да нам се понови '41, Милан Мартић добија највећу казну јер је испалио 5,6 граната на Загреб од којих малтене нико није погинуо, а Готовину ослобађају који је испалио преко 1.000 граната на Книн и довео до егзодуса Срба из Крајине.

Šešelj nije Hrvat nego Srbin. Ti nemaš pravo da vrijeđaš čovjeka koji je u Hagu dao veliku doprinos utvrđivanju istine o ratovima u bivšoj Jugoslaviji i ulogi Srba u njima. Tvoje izjave koje su vezane za Šešelja su antisrpskog karaktera. Prestani više ovdje iznositi antsrpske stavove, koje se temelje na komunističkoj i hrvatskoj propagandi. Šešelji su Srb i srpskoj porijekla. Idi negdje drugdje tu tvoju hrvatsku propagandu prodavati,

Opet si se našmrko bijelog. ::) Pa dokle više ?

http://youtu.be/bPczU9flFJ0

Nije sve u vanjskom izgledu. Onaj što mu je slomio ruku više je izgledao kao neka plava curica, ali je

bio jako opak.

To je bio neki srpski arijevac 100%.

Jel imo i plave oči ?  ;D

ja hrvatima imam samo da pozelim da jednog dana dozive oluju,da se u roku 3 sata spakuju u svoje mercedese , obez bedio bi im dva koridora za izvlacenje...jedan prema sloveniji drugi prema madjarskoj...usput bi bacio iz aviona bombe po koloni da se malo ubrzaju...zatim bi obavezno popalio sve hrvatske kuce,licno bi naredio da sve sto vide pobiju...e onda bi se sam prijavio u Hag ... odrobijao 5 godina i vratio se u Srpski Zagreb kao heroj uz najvise pocasti velike Srbije...a za to sve kao nagradu od zapadnih zemalja Srbija bi tad usla u Evropsku Uniju...e onda bi hrvatima zabranio da se vracao,hapsio bi svakog ko nije vozio Moskvich Aleko !!! i naravno nikad im ne bi dozvolio da latinicom pisu VEGETA vec cirilicom !!! Mislim da je ovaj model demokratski i najbolju !!!! a mislite da nije ????

Pretresno veće da kazni Bramerca

Tanjug | 23. decembar 2014.

Lider Srpske radikalne stranke i haški optuženik Vojislav Šešelj zatražio je od Pretresnog veća Haškog tribunala da protiv glavnog tužioca Serža Bramerca primeni rigorozne disciplinske mere i kazni ga zbog "nedozvoljenog ponašanja", saopštio je danas Haški tribinal.

U odgovoru na zahtev Tužilaštva da se povuče odluka o njegovom privremenom puštanju na slobodu, Šešelj navodi da je Bramerc, postupanjem u njegovom predmetu, demonstrirao "visok stepen nedozvoljenog ponašanja, prihvativši da bude politički instrumentalizovan od strane briselske administracije i hrvatskih političara".

"Očigledno je da je glavni tužilac Serž Bramerc zloupotrebio funkciju, da je politički instrumentalizovan i da je 'produžena ruka' hrvatskog režima i briselske administracije", navodi Šešelj u podnesku koji je objavio Haški tribunal.

"Zahtev glavnog tužioca Bramerca je dokaz da on baca ljagu na funkciju tužioca. On se hvali time što je 'produžena ruka' hrvatskog režima i Brisela i računa da će, zahtevom dokazana njegova zloupotreba tužilačke funkcije, biti nagrađena", stoji u podnesku.

Tada je moj dobri Ivo inicirao saborsku raspravu o meni, raspravu u Parlamentu EU i u Savetu bezbednosti, dajući mi publicitet neprocenjive vrednosti"

:lol:  :lol:  :lol:

Pa neka jos neko kaze da za nas nema nade . . .

Ljubav i postovanje na sve strane , sam puca . . .

:lol:  :lol:  :lol:

U zadnjem ratu dva "mačo" tipa su posebna. Šešelj vođa radikala i Paraga vođa HSP-ea.

Baš pravi tipovi za uniformu.

Šešelju onaj šljem stoji ka da ima lonac na glavi, a pušku drži ka tamburu.