Sign in to follow this  
dj-zombi

Od nashih "obozavaoca" - (kultura u Hrvata).

Recommended Posts

Prvo neka nauče slova, pa onda nek provociraju. Ne umiju pola slova izgovoriti. Želudac me hvata kad čujem na onim njihovim telenovelama ono mucanje i zamuckivanje "ljep ćovjek" ili "ćovjeće, to me ne interesira".

Po Youtube-u iskazuju svoju tisućljetnu kulturu na savršen način. ;D Ovako im otprilike zvuče poruke....

Majku Ćetničku pa vi opet u Lijepu našu Nećete više za dom Spremni živio paveliĆ i luburić u jasenovac ćemo sve živjela Naša hrvacka domovina, u jasenovcu smo pokalli luburić pavelićč živjela crna Legija, jure i boban za Dom spremni evo Zore evo dana sve do Drine vam majku ćetnici pavelić luburić sve smo vas u logore

Eto, to je njihova tisućljetna uljudba. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Aaaa nemoj tako Kakkartot.. to su neki sporedni i nebitni likovi - saka jada.. s kojima se ne moze i ne smije identifikovati hrvatska drzava i drustvo!

Da se malo prisjetimo ovog topica, pogledajte kombinaciju mitomanije i zločinačkog uma.

prvo piše

Majku vam cetnicku jebem. Imajte na umu stvar da jedan nas vojnik vrijedi ko vasih 20. 

i onda isti piše

Treba vas poklati i na kolce nabiti sve i jednoga od dijece pa do baba

Pozdrav! Nadam se da sam na pravom mestu, izvinjavam se ako nisam ali jednostavno moram da vam se požalim! Pre tri dana registrovala sam se na sajtu https://www.zena.rtl.hr/ jer mi se učinio zanimljivim. Napisala sam nekoliko komentara na članke na sajtu i par postova na njihovom forumu. Jako sam se iznenadila kada sam videla da su pobrisali sve moje komentare i postove a mene banirali bez da su dali ikakvo objašnjenje! Uveravam vas da nisam prekršila nikakvo pravilo foruma, nisam ništa loše pisala o nikome niti ikoga prozivala! Jedino šta mi pada na pamet je to da su me izbacili od tamo je to da je to zato šta sam pisala na srpskom. Očito im srpski toliko smeta da baniraju svakoga tko se njime služi i brišu mu sve postove. Jako sam uvređena i ne mogu verovati da jednu takvu stranicu vode ustaše i fašisti. Ako mi ne verujete imam i skrinšatove toga šta sam pisala tamo kao dokaz i rado ću da ih ovde postavim.

Pa Sneguljice, ništa novo. Kod njih je normalno biti fašista (klerikalni fašista tj. ustaša ). Kad sam imao prepirku sa jednom (ženskom ) osobom preko neta istih pogleda kao većina , ona mi je čak objasnila da ona NIJE ekstremista, već je njena pol. opcija centar. Nisu svjesni da su Ustaše, jer je to tamo normalno, tako se svi ponašaju, ...  čak I mnogi od nas misle da je to normalno I cilj im je da dokažu da je I Jasenovac I svi oni zločini normalni, ili možda malo preterana reakcija , ali cilj opravdava sredstva.  Kao, oni su pobjedili u poslednjem ratu i sve im je dopušteno. Problem mladih naroda tj. nacija.

Javno , naravno , ne postoje ustaše ni njihova organizacija, najviše zbog protivljenja Zapada, tj. njihovih gazda. Inače, kao tajno postoje ta ekstremna udruženja, I svi koga to zanima mogu se informisati o tome. Uglavnom su im šefovi I centri na Zapadu, najčešće USA I Kanada... Poznajem nekoliko ljudi koji su članovi toga , I ponosni su  na to.

Imam čak I članove moje porodice koji se slažu sa takvim ponašanjima... Naravno , sa takvima imam čim manje kontakata.

Čini se da je njima to sve normalno. Ma nemam reči za taj njihov postupak, jako sam uvređena. Razmišljam i da sve ovo prijavim nekoj ustanovi u Hrvatskoj, valjda moraju da imaju neku ustanovu koja se bori protiv diskriminisanja na nacionalnoj osnovi. Pa ovo je ko da me u Hrvatskoj šofer izbaci iz autobusa nasred ceste zato šta sam pričala srpski!

Evo i skrinšatovi toga šta sam tamo pisala, pa kome normalnom mogu ovi postovi toliko smetati da bi išao da ih briše a mene da izbaci sa sajta.

IMG-20181202-181113.pngIMG-20181202-181131.pngIMG-20181202-181251.png